Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 6.12.2023

QAnon

Q příspěvek #3432
Tohle nejsou další 4 ROČNÍ volby….
„vysušit bažinu“ neznamená jen odstranit ty zkorumpované ve Washingtonu…..
BŮH VÍTĚZÍ.
Q

__
_Tento příspěvek je důležitý! Tento příspěvek uvádí Deep State podzemní vojenské bunkry . Silnice. Kanály a sítě, které spojují svět. Od Afriky přes Blízký východ, Vatikán až po Švýcarsko, Evropu. Ukrajinu až na severní pól a zpět dolů do Antarktidy .

Proto je třeba odhalit operace DEEP DARK světa a podzemní bunkry, města, biolaboratoře a zbraně, sítě obchodníků s lidmi.
A k ODHALENÍ může dojít pouze v důsledku zhroucení [ ds] armády a [ ds] zpravodajských služeb, které chrání elity, Kabalu a tajné společnosti, které řídí svět.

To vše je>BIBLICKÉ a mnohem dál do minulosti, než si většina lidí dokáže představit a domyslet.

Od středovýchodních starověkých dob Iráku , Mezopotámie a Samařských bohů přes mimozemšťany, padlé anděly z Bible až po duchy, démony, temné krevní linie ….. To vše souvisí se zlými Mocnostmi a korupcí, které řídily města a ovládaly životy a civilizace. Dokonce i Chazarové v roce 600 mimo temné pokrevní linie loupili a chodili ze země do země a kradli identity a obchodovali s lidmi a modlili se k ďáblům, přičemž se konzumoval adrenochrom. Nakonec se chazaři dostali až na Ukrajinu a ukradli identifikaci Ukrajinců a infiltrovali národ a později chazaři slibovali věrnost židovskému národu a stali se vyznavači judaismu, ale stále se modlili ke svým bohům smrti. Chazaři chtěli jen převzít židovskou moc a pomalu infiltrovali a ukradli identitu Židů ( to jsou jedny z prvních vojenských kontrarozvědných tahů, které Chazaři provedli… infiltrovali společnosti) …

Později Chazaři cestovali po Evropě a nechávali své lidi infiltrovat do zemí a národů. ( v učebnicích dějepisu se píše, že chazaři byli poraženi a rozpuštěni, ale to jsou jen lži, protože dnešní CHAZARSKÁ mafie ovládla v letech 1700-1800 knižní průmysl po celé Evropě).

Chazaři /CHAZAROVÉ/ se nakonec přesunuli po Evropě a zanechali své rodiny v Německu a tito lidé se stali Rothschildy z Frankfurtu nad Mohanem….. Později CHAZAŘI, kteří jsou Rothschildové, vytvořili alianci s JP Morganem a vytvořili Americkou federální rezervu ( [] zabili všechny své mocné bohaté odpůrce na lodi známé jako TITANIC<. Rockefellerové, kteří byli jezuity 33. stupně zednářství , pocházeli ze stejných blízkých oblastí v Německu jako Rothschildové........ Tito mocní ELITÁŘI dlouho získávali moc od Vatikánu, který byl silně infiltrován CHAZARIÁNY, jezuity, zednáři, vojenskou rozvědkou Maltézských nocí a mnoha a mnoha dalšími.... ( ☝️ Uvádím jen malý kousek temných pokrevních linií a skutečné historie bažiny Římsko-křesťanské války vytvořily první bankovní systémy a vojenskou rozvědku a rozsáhlé sítě obchodníků s lidmi. Ukradli většinu Evropy a velkou část zlata, stříbra, uměleckých zdrojů a historických dokumentů na Blízkém východě a ukryli je ve vatikánských trezorech a jeskyních…
Dodnes je ve vatikánském muzeu a otevřených trezorech uloženo přes bilion uměleckých děl a soch, šperků a drahých kovů a kamenů, které si veřejnost může prohlédnout….. Co však vidět nemůžete, jsou stovky bilionů artefaktů ukrytých ve vatikánských podzemních jeskyních, bunkrech a sklepeních, které se táhnou více než 50 mil pod zemí.

Satanská moc, která infiltrovala Vatikán a pedofilní světové sítě, je napojena na CHAZARSKÉ síly, Mossad. CIA. Rockerfellery abd Rothschildy, kteří pomáhali MOSSADU cia financovat Roberta Maxwella otce Ghislaine Maxwellové> a Jeffreyho [ EPSTEINA].

Vysušit bažinu znamená vysát svět SATANSKÉ KABALY .

Jste uvnitř mocného VELKÉHO PROBUZENÍ.

Čím blíže se dostaneme k PRAVDĚ, tím neskutečnější věci se stanou. Jiná cesta však neexistuje.

KOLIZNÍ KURZ KOLIZNÍ KURZ KOLIZNÍ KURZ KOLIZNÍ KURZ KOLIZNÍ KURZ
_SVĚTOVÁ PEDOFILNÍ SÍŤ
_MIMOZEMŠŤANÉ
_FALEŠNÉ PROGRAMY CIA PRO ÚNOSY MIMOZEMŠŤANY
_FALEŠNÉ UFO VYTVOŘENÉ ČLOVĚKEM. UAP
_SKUTEČNÉ UFO UAP
_FALEŠNÍ MIMOZEMŠŤANÉ
_SKUTEČNÍ MIMOZEMŠŤANÉ
_VOJENSKÁ KORUPCE NA NEJVYŠŠÍCH ÚROVNÍCH
_ČLOVĚKEM VYTVOŘENÝ VIRUS
_LIDSKÁ DEPOPULACE SATANISTICKÁ AGENDA/
_ÚMYSLNÁ SMRT VAKCÍNAMI
_SVĚTOVÉ VLÁDY NAPOJENÉ NA KORUPCI ELIT
_AGENDA JEDNÉ SVĚTOVÉ VLÁDY SPOJENÝCH NÁRODŮ
_NÁRODNÍ KORUPCE
_VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝ KOMPLEX ZÁMĚRNĚ VYTVÁŘEJÍCÍ VÁLKY
_SVĚTOVÝ VYDĚRAČSKÝ PEDOFILNÍ KRUH NAPOJENÝ NA SVĚTOVÉ BANKY A VOJENSKÉ INSTITUCE
><~~~~ [sc name="wi" ][/sc] SKRYTÁ TECHNOLOGIE, KTERÁ ZMĚNÍ SVĚT. ÚŽASNÁ SKRYTÁ TECHNOLOGIE, KTERÁ ZMĚNÍ ZDRAVOTNICKÝ SYSTÉM. ______ Zůstaňte připoutáni Patrioti jsme uvnitř BOUŘE PRAVDY. Nic nemůže zastavit to, co přichází Modrá obloha operace SKY-BLUE______ BŮH VÍTĚZÍ __ NIC NENÍ NÁHODA BŮH VÍTĚZÍ ( později uvnitř Velkého probuzení pochopíte, proč Bůh stvořil ďábla. Proč byl život mocným dobrodružstvím lehké zábavy. Strach z panické krásy. Smrt. Znovuzrození. Ovládnutí ducha. Ohýbání reality.) Stejně jako WiFi denně přenáší stovky miliard informací kolem vás. Ale vy tyto informace nevidíte, neslyšíte ani necítíte, jak se pohybují kolem......... Je to také stejné, jako vaše mysl nemůže plně pochopit sílu Boha, který žije v kvintilionech X kvintilionech X kvintilionech X nekonečnu do mnoha různých dimenzí vnějších i mezidimenzí v těle duchu a mysli < Velké probuzení . Nejde o další 4 ROČNÍ volby. Připoutejte se máslové šálky_Q ]] INFILTRACE [[ Operace bílých klobouků Vojenské alliance infiltrovaly projekty a operace deep state od 70. let. >To zahrnuje i bílé klobouky umístěné uvnitř Světového ekonomického fóra.
_CIA
_FBI
_DNC
SVĚTOVÉ BANKY
_SVĚTOVÁ ZDRAVOTNICKÁ ORGANIZACE
_NATO
_SPOLEČNÉ NÁRODY
_VATIKÁN
_ CARNEGIE ENDOWMENT
_LOCKHEED MARTIN/SKUNK WORKS
_BOEING
_GENERAL DYNAMICS
_VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝ KOMPLEX
_SYSTÉMY VOJENSKÉHO CENZURNÍHO KOMPLEXU
_BIG TECH
_BIG PHARMA
_CDC
_WALL STREET
_SVĚTOVÉ ELITNÍ RODINY A REŽIMY
_HUDEBNÍ PRŮMYSL
_SVĚTOVOU VĚDECKOU KOMUNITU
_
_
_
_
_

_
_

_NYNÍ uvidíte, jak se spící bílé klobouky od země k zemi probouzejí a začínají ODHALOVAT jejich průmysl, jejich vlády, jejich korporace, agentury a jejich vlastní zkorumpované rodiny a režimy.

Už se to děje a bude to narůstat.

Od Kongresu, který jde po Epsteinovi, až po odhalení Bidena.
Do Kongresu, Senátu odhalení zisku funkce viru
Na skutečné insidery a utajené agenty v různých sektorech armády a INTELIGENCE, kteří se přihlásili ke korupci. Odhalení úmrtí na vakcíny. K CIA ufo UAP vyhledávací programy.

Dokonce i vedoucí představitelé, kteří stojí v čele agendy klimatických změn, vystoupí a odhalí podvod a korupci v pozadí agendy klimatických změn OSN / WEF.

Po celém světě ve více než stovce zemí jsou spící bílé klobouky AKTIVOVÁNY< Všichni odhalí svou vládu a korupční režimy spojené s úmrtími na vakcíny, které se kryjí. Falešné pandemie. Od Nového Zélandu přes Evropu a Mexiko až po USA, Kanadu a další země probíhají operace MASIVNÍHO velkého probuzení. Příštích 4_7 měsíců bude nejrychlejším hnutím probuzení, které se na Zemi odehraje. Elon Musk sundal generálního ředitele společnosti Disney, když během několika hodin vyzval desítky milionů lidí, aby bezprostředně bojkotovali společnost Disney. " Musk řekl... A také dal COMMS, že svět si vybere právo. ( Ve skutečnosti dával COMMS dával všem najevo, že může v okamžiku vmanévrovat armádu globálních Patriotů proti deep state<) _Nejnověji nyní AJ potvrdil, že Elon Musk skutečně spolupracoval s USSF a TRUMP ho dosadil do velení ( dal jsem tento DROP ) před více než 2 měsíci _TRUMP BYL OPRAVDU JEDNÍM Z PRVNÍCH SVĚTOVÝCH WHISTLEBLOWERŮ A ŘEKL, ŽE ZMĚNA KLIMATU JE HOAX, a stáhl všechny americké USA. Dolary z Pařížské dohody o změně klimatu. _Trump vedl k tomu, aby světu odhalil, že zprávy mainstreamových médií jsou FAKE (falešné). _Nyní Trump odhaluje americký soudní korupční systém a všechny tři složky vlády. The.] INFILTRACE [ do deep systémů byla mistrovsky vmanévrována vojenskými operacemi po celém světě..... Mějte víru Patrioti .. Spousta dobrých lidí na cestě k odhalení globální, globalistické deep State kabala režimu. ⚠️ VAROVÁNÍ ⚠️ _2024 rok ADRENOCHROM bude odhalen na masivní úrovni< PŘICHÁZÍ TO!!!!!!!!!!! TRUMPŮV KONGRES MÁ URČITĚ HODNĚ KARET NA STOLE. 👇 Podesta. Wiener. Clintonová. Rich. WikiLeaks. Macfee , [ EPSTEIN] , LAPTOP BIDENA Obama, Gates.Microsoft , krytí FBI. Operace CIA _ _ _ Všechno to souvisí s deep state vojenským převratem. ... Je to tak spojeno s [ ds] vojenskými temnými operacemi. .................. Bouře je masivní světová operace//// A >]]]]] INFILTRACE [[[[[ byla klíčová

_
Hodně se toho děje ve světě Patrioti jako CIA ODHALENÍ s ufony. Obchodování s lidmi, vojenský puč na Trumpa pomocí sociálních médií. FBI. Využití zpravodajských agentur.
_Představitelé _Kongresu odhalující Fauciho.
Virus.
_Lídři jdou po Epsteinově zprávě a seznamu.
( To je jen začátek 😉)
Světové elity skrývají své peníze. Vatikán stahuje veškerý majetek. Rothschildové skrývají peníze přechází do soukromých rukou. Švýcarsko schovává peníze v horách.
_NATO/cia nedokážou dobýt Rusko ( jak popsal koloniální macgregor).
_Méně než 5 % Američanů užívá nové vakcíny a posilovače

_ Světová zdravotnická organizace zastavuje PLANDEMII 2022 a 2023 ( ale snaží se znovu pro rok 2024 , bezpečnostní opatření jsou na místě, aby odhalila WEF. CDC. WHO ,DAVOS. GATESE CIA REŽIM…… A to se děje nyní a pokračuje do ÚPLNÉHO odhalení roku 2025.
_vůdci v několika zemích včetně amerických senátorů a vedoucích představitelů Kongresu začínají odhalovat světovou globalistickou agendu napojenou na WEF, WHO.
_
_
_
stalo se tolik věcí!!!!!!!
___

_Mluvčí ministerstva obrany přiznává, že USA jsou rozvrácená korporace a armáda v určitém čase zakročí, protože sleduje a monitoruje probouzející se občany USA.
_
_
Miliony lidí na celém světě odmítají vakcíny < a nové posilovače< _ _stovky a stovky a stovky milionů lidí dostaly v roce 2023 ČERVENOU PILULKU. ____ SVĚTOVÁ REVOLUCE V LÉTĚ 2024 PROTI DEEP STATE. PÁD KABALY To nejlepší teprve přijde Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x