Maďarská prezidentka: Téměř neustálé zdravotní potíže, jako by náš imunitní systém byl oslaben

Covid-19 vakciny

Ještě více šokující než to, co se dostává do zpráv, je někdy to, co se do zpráv nedostane. Tak je tomu i v případě zarážejícího přiznání Maďarské prezidentky, které zaznělo během novoročního projevu, že „v mnoha rodinách je téměř neustálá nemocnost, jako by byl náš imunitní systém oslaben.“

Když člověk slyší takové do očí bijící tvrzení pouze z jednoho nemainstreamového anglického zdroje – v tomto případě z webových stránek Gates of Vienna (GoV) -, samozřejmě si klade otázku: „Je to legitimní?“ Ale naprosto se zdá, že je, což znamená, že stejně velkým příběhem je to, jak je ignorováno.

GoV se odvolává na Maďarské zdroje, jejichž informace překládá Maďarský korespondent László. Jak původně napsal 1. ledna (poznámka: Maďarsko má prezidenta i premiéra; role prvního z nich je převážně ceremoniální), „novoroční projev Maďarské prezidentky Katalin Novákové k národu v roce 2023 byl tak podivný, jak jen mohl být.“

Podle slov Novákové: „V mnoha rodinách se téměř neustále vyskytují nemoci, jako by byl náš imunitní systém oslaben.“

„Jako by…,“ zopakoval pak László a přemýšlel, zda se nejedná o „pokus o kontrolu škod poté, co už nelze masové účinky jedovatého očkování skrýt.“

Přesto je tento příběh ještě podivnější. Poté, co László „napsal svou úvodní analýzu, byl přepis projevu paní Novákové odstraněn z mediální stránky [magyarnemzet.hu], kde byl zveřejněn, a státní televize její projev v kritickém místě dabovala, takže její problematické výroky již nebylo možné slyšet,“ informovala GoV 2. ledna.

László uvedl, že musel použít Wayback Machine, „aby získal původní přepis, a to pouhý den poté, co jej zveřejnil Magyar Nemzet.“ Od té doby se však „oba zmíněné články staly na stránkách Magyar Nemzet znovu dostupnými,“ napsal také – a je „těžké zjistit, jaké machinace se odehrávaly v pozadí.“

„Předpokládám, že dočasným odstraněním přepisu projevu mohlo médium zamýšlet obejít období největší návštěvnosti, aby provedlo kontrolu škod,“ pokračoval László.

„Mezitím jsem se také dozvěděl, že včera došlo ke kybernetickému útoku na několik Maďarských konzervativních médií,“ dodal. Spuštěný samozřejmě nevíme kým.

Původní přepis Magyar Nemzet najdete zde a jistě v něm najdete i zajímavou větu prezidentky Novákové. Automaticky přeložená verze zní: „V mnoha rodinách je nemocnost téměř nepřetržitá, jako by se oslabil i náš imunitní systém.“

V případě zájmu si můžete projít celou zprávu GoV. Jedním z důvodů, proč tato zpráva mnohým zvedá obočí, je však to, že se shoduje s jejich osobními zkušenostmi.

Například jsem informoval o nepolitickém svědectví generálního ředitele pojišťovny Scotta Davisona, který počátkem roku 2022 prohlásil, že jeho odvětví je svědkem úmrtnosti (hlavně nekovidové) Američanů ve věku 18 až 64 let, která je o 40 procent vyšší než normál – tedy horší než „katastrofa jednou za 200 let.“

Všimněte si také, že tento nárůst úmrtnosti ve věku 18-64 let se projevil ve třetím čtvrtletí roku 2021, což se zhruba shoduje s dobou, kdy byly „vakcíny“ vnucovány lidem mladším 65 let.

Vyprávěl jsem také o bizarních zkušenostech, které jsem zažil, když jsem se setkal s nadměrným počtem lidí, kteří hlásili vážné zdravotní problémy nebo náhlá úmrtí mladých členů rodiny a přátel. Pak tu byla zdravotní sestra, která mi vyprávěla o rychlém nárůstu vážných zdravotních problémů, které zaznamenávala mezi pacienty. Ale nejvhodnější a nejaktuálnější je e-mail, který mi 2. ledna poslal jeden čtenář.

Člověk, který se na mě obrátil již dříve a který zůstane v anonymitě, píše o zdravotních potížích své (zájmeno v mužském rodě zde i níže nemá v žádném případě naznačovat pohlaví respondenta) rodiny, které se provalily o Vánocích.

„Všichni moji příbuzní jsou řádně očkováni proti Covid-19 a mají aktuální všechna očkování,“ píše. „Neustále se objevovalo téma o tom, že dostávají rýmu a chřipku a že jim lékaři neustále odebírají krev,“ dodává čtenář a počet neobvyklých zdravotních problémů označuje za „ohromující.“ Poté je zrekapituloval:

1. 43letý muž, který dostal krevní testy, které ukazují na jaterní funkce mimo tabulky, normální rozmezí je v 60s, toto laboratorní měření dosáhlo 1700s….
2. Čtyřčlenná rodina, rodiče kolem čtyřicítky, plně očkovaní a posilnění, dokonce i děti, se k rodině na svátky nepřidali, protože měli potřetí pozitivní test na Covid-19.
3. Jedna osoba, 69 let, se zmínila o tom, že jí byla diagnostikována neutropenie, stav s nízkým počtem neutrofilů, bílých krvinek důležitých pro imunitu…..
4. Devět dalších lidí řeklo: „Hej, já mám taky neutropenii!“
5. Jedna žena uvedla, že u jejího 79letého manžela došlo k náhlému rychlému zhoršení kognitivních funkcí, ke kterému došlo asi za šest týdnů.
6. Jedna žena, 39 let, prodělala dvě operace jícnu, lékaři říkali, že jícen se plní dírami.
7. Jedna žena, 32 let, se náhle potýká s těžkou neurologickou poruchou, která vypadá jako schizofrenie, ale léky nepomáhají.
8. Jedna matka oznámila, že dcera, které je 6 let, zřejmě nemá žádnou imunitu vůči nachlazení a chřipce.
9. Jedna osoba uvedla, že ona a její manžel nedávno potřetí dostali covid-19 a manžel musel být hospitalizován, ale už trpí COPD.
10. Starší žena, 91 let, má náhle vzniklé problémy s krevním tlakem, kdy jí tlak stoupá a klesá, bolesti na hrudi a závratě.

Co se děje? Je to jedna z rodin, která „je téměř neustále nemocná, jako by byl oslaben její imunitní systém?“

Myslím, že je to „neptej se, nemluv.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x