Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 10.10.2023

QAnon

LINKY>]; ÚTOK NA IZRAEL BYL AKCÍ POD FALEŠNOU VLAJKOU.

QAnon

_Izrael má více než 10 000 vojenských špionů, kteří jsou nasazeni v Íránu. Saúdská Arábie a světové armády…. Izraelské ZPRAVODAJSKÉ agentury, včetně MOSSAD, která je hluboce napojena na CIA, MI6 .. > VŠECHNY věděly, že se Hamás chystá zaútočit na Izrael několik týdnů a měsíců předtím, včetně několika hodin před útokem< Spojené státy věděly, že se útok chystá, věděla to i Austrálie, Spojené království. Kanada, ZPRAVODAJSKÉ služby EU…… Několik satelitů nad Íránem, Izraelem, Palestinou a v jejich blízkosti zachytilo tisíce vojáků pohybujících se směrem k Izraeli VŠECHNY HLAVNÍ ZPRAVODAJSKÉ AGENTURY věděly, že se útok chystá, a zpravodajci (izraelští špioni) v Palestině všichni věděli, že se útok chystá, a snažili se varovat Izrael a armádu///// >
>VŠICHNI VĚDĚLI, ŽE PŘICHÁZÍ ÚTOK, VČETNĚ INDICKÉ ZPRAVODAJSKÉ AGENTURY, KTERÁ ZKOUŠELA KONTAKTOVAT IZRAEL ( ale Izraelské velení a prezident zablokovali VŠECHNY hovory před útokem).

_VAROVÁNÍ
>Tento útok na Izrael byl úkolem zevnitř, s pomocí CIA. MOSSAD, MI6 a velká část finančních prostředků ve výši 6 miliard $$$$$$$ z USA do Íránu financovaly tyto operace.
_Použité zbraně pocházely z černého trhu na Ukrajině, který pocházel z NATO,>USA.

IZRAELSKÝ prezident a premiér Netanjahu VŠICHNI PŘED zahájením útoků STÁLI V POZORU a řekli Izraelské zpravodajské službě a vojenským velitelům, aby se stáhli< ___ K žádnému pochybení zpravodajských služeb nedošlo. Izraelci záměrně nechali věcí proběhnout< _______ MLHA VÁLKY Deep State i bílé klobouky chtěly, aby se tyto UDÁLOSTI odehrály. OBA [ ds] a bílé klobouky bojují o budoucí kontrolu nad IZRAELEM. ZDROJE UVÁDĚJÍ> “ UVNITŘ IZRAELSKÝCH BANK , ZPRAVODAJSKÝCH AGENTUR A PODZEMNÍCH ZÁKLADEN LEŽÍ SVĚTOVÉ INFORMACE/DATOVÉ SERVERY O SVĚTOVÝCH OPERACÍCH OBCHODOVÁNÍ S LIDMI NAPOJENÝCH NA PEDOFILNÍ KRUHY.
]> [ EPSTEIN] vytvořil MOSSAD
spolu s CIA MI6 a EPSTEIN získal finanční prostředky od MOSSADU, kdo byl otcem Ghislaine Maxwellsové> izraelský superšpion Robert Maxwell_ ( který pracoval také pro CIA a MI6)/////

____
V posledních dvou letech se v Izraeli armáda rozdělila podobně jako v USA, kde ztrácejí naději ve vládní představitele a sektory. Několikrát se pokoušeli o vzpouru, ale byla rychle ukončena.
🔥 Velká PANIKA zasáhla Izraelský INTEL, premiéra a komunitu vojenských velitelů, protože jejich korupce a zločiny se stále odhalují, a velká PANIKA nastává, protože USA se blíží k vypuštění EPSTEINOVÝCH spisů. EPSTEINŮV SEZNAM A HLAVNÍ ZEMĚ, KTERÉ S EPSTEINEM OBCHODOVALY> ZEJMÉNA IZRAEL, KTERÝ EPSTEIN VYTVOŘIL spolu s CIA/MI6.
_
_

____
Než byl EPSTEIN zatčen, byl několikrát zadržen vojenskou rozvědkou ALLIANCE a spolupracoval s bílými klobouky a poskytoval VŠECHNY INFORMACE O CIA. MI6 . MOSSADU. JP MORGAN. SVĚTOVÝCH BANKÁCH. GATESOVY. ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD., ATD…
GOOGLE. FACEBOOK YOUTUBE MICROSOFT a jejich napojení na světovou deep state kabalu vojenské rozvědky a ovládání světa elitami a globalisty,< _ Tato mohutná přicházející BOUŘE děsí CIA. MOSSAD CHAZARSKOU MAFII. MI6 ATD ATD. atd atd a snaží se zničit všechny vojenské zpravodajské důkazy uvnitř Izraele a podzemní bunkry, aby zakryly všechny důkazy o světovém obchodu s lidmi. _ SVĚT BIG TECH FACEBOOK GOOGLE YOUTUBE OVLÁDÁNÍ _SVĚTOVÝ SYSTÉM PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ, KTERÝ JE PROPOJEN OD IZRAELE PŘES UKRAJINU AŽ PO USA A OSN NATO. SYSTÉM AMERICKÉHO PRŮMYSLOVÉHO VOJENSKÉHO KOMPLEXU V IZRAELI SE ODEHRÁVÁ OBROVSKÁ PANIKA, PROTOŽE ARMÁDA PLÁNOVALA V ROCE 2024 PŘEVRAT V IZRAELI, ABY SVRHLA DEEP STATE ARMÁDU A REŽIM, KTERÝ JE NAPOJEN NA CIA.MI6 > CLINTONOVY ROCKEFELLERY.>>
( Nedaleko místa, kde kdysi chodil Ježíš…. CHAZARSKÁ mafie. Kabala, temné Rodiny začaly používat ADRENOCHROM a tamní satanské rituály bohu molochovi bohu dětských obětí….
Satanismus….. Proto se satanismus tlačí do světa a světových nákupních center a hudby a filmů…)

V IZRAELI SE POSLEDNÍ DVA ROKY ODEHRÁVÁ VELKÁ PANIKA, PROTOŽE SE BLÍŽÍ K PLNÉMU ODHALENÍ A PROPOJENÍ SVĚTOVÉ GLOBALISTICKÉ ELITY A JEJÍHO FINANCOVÁNÍ EPSTEINA. OBCHODOVÁNÍ S LIDMI A JEJICH FINANCOVÁNÍ VIRU A VAKCÍN.

___
Útok na Izrael chtěl Mosad/CIA/Mi6, aby mohli vytvořit nové zákony a zatknout jejich armádu (bílé klobouky spolupracují s operacemi Světové aliance) a obvinit je z útoků…. vytvořit nové zákony, které by přinesly obvinění z vlastizrady proti jejich vládě. Armáda a lidé, kteří pracovali na odhalení Izraelské sítě zločineckého syndikátu MOSSAD CHAZARSKÉ MAFIE napojené na Clintonovy. Obamu Bushovi .Rockefellerovi cia,,,<<<< ...... Bílé klobouky uvnitř Izraele zároveň chtěly, aby se útoky staly, což by ODHALILO zkorumpovaný Izraelský vojenský zpravodajský systém, který je napojen na vrcholné představitele vlády a vojenské velitele, a doufejme, že ODHALENÍ Izraelského deep state, který umožnil, aby se útoky staly, povede k IZRAELSKÉ revoluci v roce 2024........... Kde lid povstane v době po skončení válečného stavu..... A v roce 2024 se Izrael PŘIPOJÍ K SVĚTOVÝM VOJENSKÝM OPERACÍM >>> BOUŘE<< (a VYŠETŘÍ vlastní zemi jako zkorumpovanou a zatkne její DEEP STATE VŮDCE. A vyvolá [DEKLAS] na MOSSAD .cia.mi6 EPSTEINA. VIRUS. FINANCOVÁNÍ VAKCÍN SMRTI<) ____ Sledujete, jak se 8 let Bouře masivně formuje a bude zahrnovat téměř všechny země.... ZATÝKACÍ VÁLKY V ROCE 2024 Připoutejte se, motýlci. Válka je skutečná. Zprávy jsou falešné. Q ________ Jedině TRUMP ( Cheyenne mountain+Q+ops+ ALLIANCE ) může zachránit svět a zabránit TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLCE před úplným zničením světa. Nutné zastrašování _Probíhá akce ____ Varoval jsem vás před všemi těmito událostmi, které se stanou.Říkal jsem vám, že na Středním východě vypukne velká válka. Balkán jako Srbsko se chystal do války ( velmi velmi blízko) 2024 ....Afrika se chystala k vojenským převratům.... Čína. Severní Korea se chystala způsobit velký chaos a v Indonésii , Malajsii Jihočínském moři Tchaj-wanu to vše se chystalo jít do blízké války........ Všechny tyto UDÁLOSTI se nyní odehrávají< To vše vede k JADERNÉMU STŘETU... I( ŘÍKAL JSEM VÁM TO) > CIVILIZAČNÍ UDÁLOST BLÍZKÁ SMRTI….. Pak KONEC BOUŘE, kde TRUMP zachrání svět. A spojí se s Putinem… Nový vůdce Číny v roce 2026 ( začne konec komunismu …. Díky XI. plánu sebezničení….. Který byl naplánován ke svržení ccp) ….. Indie. Čína. USA Rusko si všichni podají ruce a nastolí světový mír s pomocí Bin Salmána,…,. A blízkovýchodní mocnosti/////////
////////

___
Trump vám dal COMMS .. Jen on může zastavit WWIII
__
Trump vám dal příchod 9. října …
Že čínské elity přicházejí na to, že Joe Biden je jen hra a že probíhá hra.
( O čem Trump mluvil, je… Čínské elity všechny vědí, že Joe Biden byl dosazen bílými klobouky americké armády a TRUMPEM… A Čína tuší, že v USA probíhají vojenské operace, a je zřejmé, že Biden je součástí Show.a hry a Trumpa ve skutečnosti řídí armáda, která tahá za nitky).

Máte víc, než si myslíte, Patrioti

Armáda je jediná cesta

———————-

WWG1WGA
CAN U C ?
U C Q ?
C Q
Q

Q Světové operace byly zahájeny již dávno a. ]]] INFILTRACE [[[ místo invaze
byla první fází PLÁNU< >To zahrnovalo dosazení vojenských velitelů do režimů Deep State , stejně jako [ ds] operace umístěné RINO.
Republikánů, které CABAL dosadil do republikánských křesel, a tak dále“. „“ “

Myslíte si, že je to náhoda, že generál Q , (Charles Q. Brown jr.), který byl Trumpem dosazen a jmenován předsedou sjednoceného náčelníka štábu,… jako předseda je nejvýše postaveným a nejvyšším vojenským důstojníkem v ozbrojených silách Spojených států< _A nyní Charles Q. Brown jr ( který vystupuje pod jménem CQ a velitelé mu říkají generál Q ), který byl také oficiálně oznámen jako kandidát prezidenta Joea Bidena na nástupce generála Marka Milleyho ve funkci 21. předsedy sboru náčelníků štábů 25. května 2023. Proč Biden, CIA a generál Milley dovolili, aby se CQ stal vůdcem Pentagonu a dali mu nejvyšší hodnost ve všech vojenských silách USA? S vědomím, že ho tam dosadil Trump? Co se to děje? Děje se toto. >TRUDEAU je odstraňován a jeho obraz vychází na světlo a vládní úředníci v Indii VYŠETŘILI Trudeaua jako kokainovou hlavu a převoz drog,.. a jeho letadlo bylo zabaveno ke kontrole ( v zákulisí ho sledovaly vojenské operace a věděly, co je uvnitř) _ Nyní spousta zpráv a přímých informací od indických diplomatů říká pravdu o Trudeauovi.
>CiA přímá účast na utajování COVID-19 a platby vědcům, aby zamlčeli Zisk funkce ( původ).
>Fauci [ ODHALENÍ] uvnitř CIA a Pentagonu mnohokrát, aniž by se přihlásil, ani neprošel bezpečnostními protokoly.
a setkával se s úředníky CIA, aby pomohl utajit původ COVID.
>Začíná obžaloba Bidena,… Hlavní kroky a ODHALENÍ
>Obvinění Huntera Bidena
>
>Generál Mark Milley je odstraněn a na jeho místo nastupuje Trumpem dosazen General Q_ (Charles Q. Brown jr.) CQ
>Rupert Murdoch odstoupil z celosvětově kontrolované zpravodajské stanice CNN
>Zelenskému byly odepřeny zdroje a z Washingtonu odchází s prázdnou a je mu odepřen přístup k projevu v Kongresu
>Michael Bloomberg rezignuje na svou funkci
>Daniel Andrews Victoria Premiere odstupuje z funkce
>Zveřejnění dokumentů, které ukazují, že pandemie COVID-19 byla operací Amerického ministerstva obrany z doby prezidenta Baracka Obamy.
>Odhalení CIA probíhající v Rusku, Číně, USA. na celostátní úrovni obrovské.
>
>>>>>>
Po celém světě se děje tolik věcí, že funkcionáři odstupují z funkcí.
>
<.>Polsko se obrací proti UKRAJINĚ a přestává posílat zbraně a hrozí, že přestane zasílání prostředků NATO přes Polsko.
>Africké země bojují proti cia ,mi6 francouzské řízené kolonizaci jejich zemí a rozkrádání jejich zdrojů.
>Polovina světa odmítá Americký dolar
_
>
( Dávám vám aktuální informace o tolika věcech, které se dějí, že sem teď nemůžu napsat všechno)
>
>

__
Tak proč Biden cia Obama, [ ds] Mil. Trumpovi umožnil jmenovat generála Q do čela Pentagonu a dohlížet na celou Americkou armádu jako náčelník generálního štábu?

>No já jsem vám říkal, že tyto operace bílých klobouků probíhaly už dávno a tyto vojenské operace instaloval Trump a uvnitř těchto operací dal TRUMP na oplátku plnou ( legální) moc armádě k provádění legálních tajných operací, které zahrnovaly i PLÁN DEVOLUCE. KONTINUITA VLÁDY ////to vše povede k otevřené vojenské intervenci uvnitř KOLAPSU>11.3

TRUMP vám dává COMMS, když řekl, že generál Milley by měl být popraven za velezradu ( toto varování je pro všechny z Deep State <) > Aliance Mil umístil TRUMP > TRUMP UMÍSTIL GENERÁLA Q NA POZICI.

_TEĎ KABALA> DEEP STATE CIA SVĚTOVÁ OPS JE VE VELKÉ PANICE A ZOUFALE SE SNAŽÍ VYVOLAT JADERNOU VÁLKU>>>

… ALE BUDOU NEÚSPĚŠNÍ//// ale přesto se přiblížíme k NUKLEÁRNÍM UDÁLOSTEM, před kterými jsem varoval/// více nad nadcházející plánovanou protlačovanou občanskou válkou ze strany demokratů cia Rockerfellerova režimu///// ale vše bude nakonec ODHALENO a pád systému vojensko-průmyslového komplexu USA se blíží a elity, které ovládají válečný systém> BLACKROCK se zhroutí…….

Je to biblické a vše souvisí s EPSTEINEM. BIG TECH. ISRAELEM , CCP. CIA. bushovými Obamou. OBCHODOVÁNÍ S LIDMI
Světové banky ATD atd.

Q_PLÁN NA ZÁCHRANU SVĚTA

—Dějí se velké pohyby< Charles Q. Brown má převzít kontrolu nad Pentagonem a byl Trumpem dosazen od začátku McCarthy odstraněn přesně tak, jak řekl Q The Storm Rider .. Bílé klobouky dělají masivní pohyby, které BUDOU pokračovat Nezbytné vyděšení _ UDÁLOST(i) Právě probíhá Tyto UDÁLOSTI jsou důležité a vojenské alianční operace k otevření válečných zločinů a tribunálů ve všech zemích napojených na CIA MI6 MOSSAD , CHAZARSKOU mafii, systém vojensko-průmyslového komplexu ( CIA/ Rockerfellerové, BLACK ROCK ATD ATD.EX.) Vše, co se nyní děje, se musí stát, aby se ODHALILA korupce ve všech zemích, .. --- ZRUŠENÍ NATO< OSN Mnohokrát jsem vám říkal, že TURECKO hraje proti NATO a dělá tajné kroky a spojuje se s Ruskem a Čínou. _Turecký prezident >Erdogan, veřejně vystoupil na podporu Palestinců v probíhajícím konfliktu mezi HAMAS a Izraelem a VEŘEJNĚ VAROVAL ⚠️ Spojené státy, aby do konfliktu NEVSTUPOVALY.

NATO je v šoku, protože vedoucí představitelé NATO vědí, že Turecko poslalo zbraně Hamásu přes východní regiony. A NATO nemůže dopustit, aby jejich spojenec Turecko ohrožoval jinou zemi NATO USA ////

NATO( CIA mi6. Rothschild atd.) v panice, protože podpora války na Ukrajině začíná klesat a Turecko, člen NATO, se nyní staví na stranu Palestinského Hamásu.
__
LINKY>]; NATO SVOLÁVÁ MIMOŘÁDNÉ ZASEDÁNÍ ….
( pokud Turecko opustí NATO nebo ostatní země NATO vyloučí Turecko…. Pak NATO ztratí svého největšího vojenského spojence v Evropě a peníze a zbraně… A NATO jistě nemůže pokračovat, aniž by TURECKO vojensky dezertovalo z NATO ALLIANCE).
.. A na oplátku by se Turecko veřejně připojilo k alianci Ruska a Číny< ___ NATO v panice, protože Americké zbraně. NATO na Ukrajině byla sledována a objevila se v Íránu. Írán nakupuje na Ukrajině zbraně, které jeho armáda prodává na černém trhu nepřátelům USA a NATO... Írán nakoupil zbraně a dal je Hamásu ... A Turecko také vyzbrojilo Hamas.... Tento příběh brzy vypustíme///// __ Panika, protože NATO ( CIA atd. ) se pomalu rozpadá. .... LINKY>] JIM JORDAN Budoucí předseda Kongresu ( dosazený Trumpem. Mil +++) ZAČNE ODHALOVAT ZBRANĚ NATO ČERNÝ TRH OBCHODU A JORDAN ODHALÍ UKRAJINSKÝ systém praní špinavých peněz a napojí Bidena přímo na operace Ukrajinského zločineckého syndikátu…..

TRUMPŮV KONGRES PŘICHÁZÍ S MNOHA INFORMACEMI PRO SVĚT…..[ DECLAS] ////

HMMMMM 🤔…. Vypadá to, že vše bylo naplánováno 😉

Říkal jsem vám už v roce 2021, že JIM JORDAN PŘIJDE a Trump za ním stojí a Kongres se chystá ODHALIT světové agendy a operace…
>No a teď se to děje….
__
Deep State světové zpravodajské komunity jsou v PANICE, když se objevila TRUMPOVA KARTA > EPSTEINŮV SEZNAM. SOUBORY> budou v pravý čas před volbami v roce 2024 DOPLNĚNY…… Vše začíná v únoru 2024>>>>> děkuji. Musk. Turker > Kash> Cheyenne mountain velení.

NATO.OSN. SVĚTOVÉ BANKY. GATES ATD ATD EC…. VŠE UVNITŘ EPSTEINOVÝCH SERVERŮ.

______
Buďte silní Patrioti, protože BOUŘE SÍLÍ ……. A deep state rozehrává všechny své karty> tlačí na jadernou válku. Občanskou válku. Výpadky proudu. Masivní události pod falešnou vlajkou…

Protiopatření na místě….

Operace podle teorie her.

Válka je skutečná. Mlsání falešných
___
Trump vám uvnitř svých projevů dává skutečné COMMS _TEĎ

Jen on může „zastavit Třetí světovou válku“

_____
Hmmmmmmmm vypadá to, že Q The Storm Rider to říkal už mnohokrát od roku 2021 na počátku🤔 hmmmm 😉.
________
Už dlouho vám říkám o všech těch UDÁLOSTECH, které se dějí z nějakého důvodu….
Mějte víru Patrioti. Bůh vítězí

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x