Izrael při nočních náletech zmasakroval 704 lidí včetně novinářů

Izraelský útok

Izrael zintenzivnil brutální nálety na území Gazy, které vedly ke stovkám zabitých a tisícům zraněných civilistů včetně novinářů.

Izraelský útok

Palestinské ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že počet obětí Izraelské agrese v Pásmu Gazy překročil 704 a počet zraněných přesáhl 3 900.

Zpravodaj Al Mayadeen informoval, že po noci plné intenzivních Izraelských náletů panuje v pásmu klid.

Při Izraelském bombardování, které bylo zaměřeno na oblasti v západní části pásma Gazy, byli usmrceni novináři Saeed Al-Taweel, Mohammad Sobh a Hisham al-Nwajha, uvedl zpravodaj Al Mayadeen.

Další válečný zločin, který Izraelské okupační síly spáchaly na žurnalistech, kteří informují o jejich agresi v Gaze.

Náš zpravodaj již dříve informoval, že Izraelská okupační armáda záměrně útočí na novináře, kteří informují o probíhající agresi v pásmu Gazy.

Tři novináři byli zabiti, když „Izrael“ bombardoval a zničil obytnou budovu v Západní Gaze, v těsné blízkosti kanceláře Al Mayadeen v Pásmu Gazy.

Tento válečný zločin se odehrává v souvislosti se zesílenými údery IOF po celé Gaze, které vedly ke stovkám mrtvých a tisícům zraněných civilistů.

Okupace se zaměřila na obytné oblasti, mešity, obytné budovy a sanitky.

V téže souvislosti jeden z vládních úředníků v Gaze uvedl, že Izraelská okupace kolektivně vyhladila 15 rodin.

Náš zpravodaj zdůraznil, že bombardování, jehož jsme byli svědky v pondělí, je zdaleka nejtvrdší od doby, kdy Izraelská okupace zahájila bombardovací kampaň na pásmo.

Izrael zostřuje obléhání Gazy
V reakci na oznámení Izraelského ministra bezpečnosti Yoava Gallanta, který nařídil úplné obléhání města, Omar Shakir, ředitel Human Rights Watch Izrael a Palestina pro lidská práva, napsal na X, že deprivace obyvatelstva o potraviny a elektřinu je „kolektivní trest“ a že je to metoda Izraelské okupace, která využívá hladomor jako válečnou zbraň.

Podle Izraelského ministra energetiky Israela Katze byly přerušeny veškeré dodávky vody z „Izraele“ do Gazy.

Gallant, jak cituje rozhlasová stanice GLZ, nařídil odpojit elektřinu, vodu a potraviny z Gazy v důsledku operace Al-Aksa Flood.

Odhalil pravou tvář okupace, když Palestince v Gaze označil za „lidská zvířata“, se kterými bude muset „podle toho naložit.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
7 měsíců před

Netanjahu to vzájemné zabíjení izraelců a palestinců řídí na pokynu ušáků.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x