Gavin Newsom byl pověšen v GITMO

Gavin Newsom

Odsouzený kalifornský guvernér Gavin Newsom opustil svou celu v Camp Delta v půl sedmé ráno a nechal se odvézt k šibenici, která byla postavena na jižním okraji základny poblíž Leeward Point Field, vojenského letiště pod kontrolou „bílých klobouků“, které je konečným bodem pro příslušníky Deep State, kteří mají čelit oprátce.

Gavin Newsom

Newsom, oblečený v nelichotivé kombinéze pro zadržené a v bačkorách, které mu byly příliš velké na nohy, se hrozivě mračil jak na kontraadmirála Darse E. Crandalla, tak na delegaci vojenských představitelů, kteří stáli shromážděni v půlkruhu před strašidelným zařízením. Přítomen byl i jeden z vysloužilých republikánských guvernérů a další významný konzervativní politik.

Zatímco Newsoma doprovázela stráž MP k základně šibenice, na plošině stál člen inženýrského sboru americké armády a prováděl poslední kontrolu statiky rámu a otočných dveří, na kterých měl Newsom brzy stát. Když se přesvědčil, že šibenice je v pořádku, odešel z plošiny a na jeho místo nastoupil anonymní voják, který měl za úkol vsunout Newsomovu hlavu do oprátky.

Newsom bez váhání a bez pobídky strážného vystoupil po schůdcích a pak zůstal stát, zatímco mu byla kolem krku utahována pletená smyčka.

Promluvil kontradmirál Crandall: „Gavine Newsome, byl jste vojenskou komisí odsouzen k trestu smrti oběšením, protože jste byl usvědčen z velezrady a nevýslovných zločinů proti dětem. Jak je zvykem, přejete si poslední pomazání nebo chcete pronést nějaká poslední slova?“

„Jo, všichni jste tu pouhými loutkami, včetně tebe, Crandalle. Živíš se přesvědčením, že napravuješ křivdy, že jsi v jakémsi mocenském postavení, které ti, nicotnému, umožňuje posuzovat, co je černé a co bílé. Víš, čím se živím já? Živím se strachem a potěšením. Byl jsem vyvolen, abych vládl. Říkáš, že se rouhám, ale to, co jsem udělal, jsem udělal, protože můžu a protože je to příjemné. Myslíte si, že mě dnes zabíjíte, ale je to iluze,“

zasyčel Newsom.

„Na obhajobu z nepříčetnosti je už příliš pozdě,“ ozval se kontraadmirál Crandall.

„Jsem připraven, Crandalle,“ odplivl si Newsom a jeho angličtina se náhle změnila v něco, co se dá popsat jen jako jakási kadence jazyků. Jazyk se mu mihl v ústech a zase venku. „Vermes et vermiculi comedent animam tuam,“ řekl Newsom latinsky. Věta, volně přeložená do češtiny, znamená „červi ti sežerou duši“.

„Měli jsme vědět, že je to velký blázen,“ řekl jeden z přítomných politiků.

Kontradmirál Crandall dal vojákovi na plošině pokyn, aby stiskl tlačítko, a o chvíli později už Newsomovo mrtvé tělo viselo na laně. Námořní lékař hledal puls a přejížděl stetoskopem po Newsomově hrudníku.

„Je mrtvý,“ řekl lékař a v 7:35 (SELČ) konstatoval Newsomovu smrt.

Newsomovo tělo bylo zabaleno do polyuretanového pytle a odvezeno na neznámé místo.

Autor: Michael Baxter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x