Putin: Konflikt na Ukrajině skončí podle Ruských podmínek

Ukrajina

Ruský prezident Vladimir Putin v pátek prohlásil, že konflikt na Ukrajině skončí za podmínek Moskvy.

Na otázku ohledně konfliktu na Ukrajině Putin odpověděl, že mírová jednání jsou založena na vítězství nebo porážce a Rusko hodlá zvítězit.

RT uvádí: Putin se vyjádřil během panelu otázek a odpovědí na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF). S konstatováním, že vedení v Kyjevě je nelegitimní a že Západu nelze věřit, Ruský vůdce uvedl, že to Moskvě nebude stát v cestě.

„Všechna jednání jsou založena buď na vojenské porážce, nebo na vojenském vítězství. Samozřejmě, že zvítězíme,“ řekl Putin.

Moskva je otevřena jednání, zopakoval Putin, ale musí mít důvěru k lidem na druhé straně a musí jí být nabídnuty podmínky, které jsou v jejím zájmu. Mírová jednání nemohou být založena na „fantaziích“, dodal.

Putin měl na mysli přiznání bývalých vedoucích představitelů Německa a Francie k Minskému mírovému procesu, který údajně usiloval o vyřešení sporu v Donbasu, jenž začal v roce 2014. Podle Angely Merkelové a Francoise Hollanda v prosinci 2022 Západ pouze zdržoval čas.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Putin: Konflikt na Ukrajině skončí podle Ruských podmínek first appeared on Akta […]

Drak
Host
Drak
4 dní před

no. Bezpodmínečnou kapitulací Ukrajiny.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x