Biden prohlásil, že USA vybudují „Nový světový řád“

USA

Současný systém totalitní kontroly selhává, protože třída otroků pomalu přichází na to, jaká je hra, a páni to vědí. Joe Biden prohlásil, že světový řád vedený Spojenými státy „tak trochu vyprchal“, ale Washington bude utvářet systém „Nového světového řádu“, který ho nahradí.

USA

Pokud si myslíte, že nový systém navržený sociopaty, kteří vytvořili současný systém, bude lepší, jste naivní. Nový systém neboli Nový světový řád odstraní iluzi svobody a zajistí trvalé nevyhnutelné otroctví všem lidským bytostem na této planetě kromě několika málo. Současný hlavní vládce Joe Biden v sobotu řekl svým příznivcům, že USA mají možnost „něco udělat.“

Vůdci v Moskvě a Pekingu však tvrdí něco jiného. Podle zprávy RT se Biden při projevu na předvolební recepci ve Washingtonu pochlubil, jak přesvědčil Japonsko a Jižní Koreu, aby poslaly finanční pomoc Ukrajině, a jak minulý měsíc na summitu G20 v Dillí podepsal dohodu o železnici a přístavech s Evropskou unií, Indií a Saúdskou Arábií.

„Myslím si, že máme příležitost dosáhnout věcí, pokud budeme dostatečně odvážní a budeme si dostatečně věřit, abychom sjednotili svět způsobem, jakým to ještě nikdo nedokázal,“ prohlásil Biden. „Padesát let jsme byli v poválečném období, kdy to fungovalo zatraceně dobře, ale to se jaksi vyčerpalo. Tak nějak se to vyčerpalo. Potřebujeme nový, v jistém smyslu Nový světový řád,“ pokračoval.

USA se snaží financovat dvě samostatné války a ovládat třídu otroků na domácí půdě. Peking rozšiřuje svůj jaderný arzenál a modernizuje armádu, prezident Si Ťin-pching při několika příležitostech označil Západ vedený USA za „upadající“ a uvítal vznik „multipolárního světa“, v němž se mezinárodní vztahy řídí zákony a smlouvami, nikoli „pravidly“ vynucovanými Spojenými státy.

Vládnoucí třída nadále rozhoduje o tom, na kolik práv mají ostatní lidé nárok. To je samo o sobě otroctví. Všichni musíme začít vidět, co je tento systém zač a jaké škody lidstvu způsobil.

„Vycházíme z toho, že všichni lidé jsou si rovni, všichni mají stejná práva, práva a svobody jedné země a jednoho národa končí tam, kde začínají práva a svobody jiného člověka nebo celého státu. Takto by se měl postupně rodit multipolární svět,“ řekl Putin v Čínské televizi.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x