Ukrajinští vojáci z praporu Azov začali mluvit o Zelenském a jeho zločinech

prapor Azov

Ruská armáda postupně vyklidila Mariupol až na jediné místo, areál závodu Azovstal, kam se uchýlili všichni elitní vojáci ukronacistických jednotek z celé Ukrajiny. Ruský prezident Vladimir Putin tehdy překvapil tím, že operaci zastavil a ani nenařídil zatopit podzemní katakomby Azovstalu, kde se tito ukronacisté po mnoho týdnů ukrývali.

prapor Azov

Nyní známe důvod Putinova rozhodnutí, protože Kreml potřeboval, aby tito lidé z Azova byli naživu a mohli svědčit proti Zelenskému. Protože jako živé mají obrovskou hodnotu pro nadcházející monstr-tribunál, který se má konat v Doněcku, ale podle některých návrhů by se místo procesu mohlo přesunout do Mariupolu. Do zločinů se na Zelenského příkaz zapojily zhruba čtyři stovky azovských bojovníků; zhruba polovina z nich byla v bojích zabita ruskou armádou, zbytek byl zajat v Mariupolu po kapitulaci v Azovstalu. A právě ti byli odvezeni do Jelenovky.

Při nedávném raketovém útoku HIMARS jich v ubytovně zahynulo 50 a dalších 70 bylo zraněno.Jejich svědectví před tribunálem přinese odhalení.

Nepůjde jen o Zelenského, ale i o to, že Azov popsal ruským vyšetřovatelům jednání s americkým vojenským atašé na Ukrajině, budou mluvit i o polské vojenské rozvědce, jak podněcovala Azov, aby prováděl provokace a zabíjel Ukrajince v obytných domech, pak aby vystřelili z několik houfnic do budov a pak na místě rozmetali několik úlomků ruských raket Kalibr, aby to hodili na Rusko.

Podle ruských vyšetřovatelů to bylo doporučení polské vojenské rozvědky Azovu již třetí den po zahájení speciální vojenské operace ruské armády na Ukrajině.

Azováci také hovořili s vyšetřovateli Generální vojenské prokuratury RF o tom, jak Zelenskyj pohrdá evropskými politiky a považuje je za slabochy, kteří posílají na Ukrajinu „zasraný šrot“ a očekávají Zelenského vděčnost. Vyvrcholením velkého procesu má být Zelenského obžaloba, proti které budou svědčit Azováci a jejich nahrávky z mobilního telefonu.

Podle Azovaků si Zelenskyj stěžoval, že si mu ukrajinští vojáci stěžují, že zbraně poskytnuté Slovenskem, Českou republikou, Polskem a zejména Německem jsou naprostý šrot a odpad a jediné kvalitní zbraně prý poskytuje Boris (Johnson) a ministerstvo zahraničí USA.

To je zajímavá informace. Ukrajinu nevyzbrojuje americké ministerstvo obrany, jak se dříve myslelo, ale militarizovaná Blinkenova diplomatická administrativa. Všechny tyto informace poskytl Azov vyšetřovatelům ruské vojenské prokuratury a mnohé z nich jsou zcela průlomové.

Podle Solovjova jsou však nejpodstatnější informace vyšetřovatelů, že vysocí členové Azova jednali se Zelenským v mnoha případech v Polsku, a nikoli v Kyjevě. To jen potvrzuje, že Polsko je do války zapojeno více, než se dosud myslelo.

Azováci mají tedy pro Kreml tisíckrát větší cenu jako živí než jako mrtvoly, protože mají být korunními svědky proti Zelenskému. Mnozí z nich totiž pořídili tajné zvukové nahrávky rozhovorů se Zelenským na svých mobilních telefonech a ruští prokurátoři chtějí z těchto nahrávek udělat úplné a strhující vyvrcholení celého monstrprocesu. Nahrávky podle Solovjova „ukazují všechno a ještě víc.“

VÁLKA NESKONČÍ KAPITULACÍ UKRAJINY, VÁLKA SKONČÍ TÍMTO MONSTER PROCESEM, který se podle analytiků stane vyvrcholením celé vojenské operace.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Když herec Zelensij má vzor v nacismu, pak se nemužeme divit.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x