Patent Billa Gatese mu dává „exkluzivní práva“ na „computerizaci“ lidí

Bill Gates

Patent vydaný Billu Gatesovi udělil samozvanému světovému zdravotnickému králi „exkluzivní práva“ na computerizaci lidských těl a jejich využití jako lokálních bezdrátových sítí.

Bill Gates

Lidské tělo je vibrující, tepající, pulzující brána trubic a tunelů, naplněná elektrolyty a schopná přenášet informace, životodárnou sílu internetu a 21. století.

Nyní vyšlo najevo, že Gatesův Microsoft získal „exkluzivní práva“ na tuto schopnost těla fungovat jako počítačová síť.

Pokud vám to zní příliš jako sci-fi, pak se o tom můžete přesvědčit sami. Microsoftu byl udělen americký patent 6 754 472, který nese název: Metoda a zařízení pro přenos energie a dat pomocí lidského těla.

Patent vydaný Billu Gatesovi

Když se nad tím zamyslíte, mělo by to být sci-fi. Radil se s vámi někdo o tom, zda jste ochotni předat Billu Gatesovi výhradní práva na své tělo?

Skupiny na ochranu občanských svobod vyjádřily rozhořčení nad Gatesovým krokem patentovat si lidské tělo. „Části těla, v tomto případě kůže, by neměly být v žádném případě patentovatelné,“ řekl Jim Thomas ze skupiny ETC, která monitoruje vývoj v oblasti technologií. „Jsou zde velké otazníky, zda budou moci jednotlivci tuto technologii odmítnout, pokud bude použita například ve sledovacích zařízeních.“

Pravá ruka Klause Schwaba, Yuval Noah Harari, tvrdí, že není pochyb o tom, že jednotlivci nebudou mít možnost tuto technologii odmítnout. Podle Harariho „konstruktérem života už nebude bůh, konstruktéry budoucnosti života bude WEF.“

Harari také vysvětluje, proč je Gatesův patent na lidské tělo tak důležitý. Gates stál podle Harariho v čele revoluce v počítačových vědách a stojí také v čele „revoluce v biologických vědách.“ A hádejte co? Podle Harariho se obě revoluce Billa Gatese brzy spojí.

Zatímco Harari něco naznačuje, Gates zatím mlčí o tom, co plánují udělat s lidským tělem, a ještě více o tom, čí lidská těla plánují computerizovat.

Velkou otázkou je, zda Gates hodlá svým lidským subjektům umožnit volbu.

Podle Roberta F. Kennedyho mladšího má Gates „božskou ochotu experimentovat s životy méněcenných lidí.“

Kennedy Jr. dále varuje, že Bill Gates si za své peníze systematicky kupuje „pravomoci, které v některých ohledech přesahují pravomoci prezidentů“, a využívá je k experimentům na lidech jako na „pokusných králících.“

„Gatesova strategie spočívající v zakoupení WHO [Světové zdravotnické organizace] a nákupu kontroly nad americkými zdravotnickými úředníky, jako jsou Tony Fauci & Deborah Birxová“, znamená, že spoluzakladatel Microsoftu nyní může „diktovat globální zdravotní politiku ovlivňující 7 miliard lidí a kontrolovat nejintimnější detaily našich životů,“ uvedl Kennedy Jr. na své stránce na Instagramu.

„WHO pod jeho vedením provádí globální sociální a lékařské experimenty uplatňující Gatesovu náboženskou víru, že může využít technologie (vakcíny a GMO zemědělství) a své hluboké znalosti počítačů k tomu, aby se stal spasitelem celého lidstva“. Jsme jeho pokusnými králíky.“

Pokud si však myslíte, že plány Billa Gatese s lidstvem jsou znepokojivé, počkejte, až se seznámíte s lidmi, se kterými spolupracuje.

Kontroverzní návrh profesora Newyorské univerzity na boj proti „změně klimatu“ pomocí biohackingu přitáhl pozornost Světového ekonomického fóra a Gatesovy nadace.

Připoutejte se. Za chvíli to bude divné.

Matthew Liao, bioetik z Newyorské univerzity, poprvé představil tento návrh v článku, který napsal v roce 2012. Pod názvem „Lidské inženýrství a klimatické změny“ se v něm vyjadřuje k použití radikálních biomedicínských zásahů do člověka, aby se vytvořili lidé, kteří jsou doslova fyziologicky šetrní k životnímu prostředí.

Tyto biomedicínské zásahy zahrnují tři přístupy: eugenický program proti vysokým lidem, vyvolání nesnášenlivosti vůči masu včetně hovězího, vepřového a kuřecího a radikální snížení porodnosti změnou kognitivních schopností žen.

Liao uvádí, že je nutné zavést eugenický program, který vyřadí vysoké lidi z populace, protože nárůst lidské výšky v posledních několika staletích má negativní dopad na životní prostředí, protože vysocí lidé spotřebují více kalorií.

K realizaci eugenického programu má Liao dva návrhy. Prvním z nich je genetický screening embryí před implantací IVF, aby si rodiče mohli vybrat děti, které budou pravděpodobně malé a nízké. Druhý Liaův návrh je ještě radikálnější a spočívá v tom, že se dětem injekčně aplikují hormony, které výrazně zpomalí jejich růst, aby v dospělosti spotřebovaly méně kalorií.

Co se týče vyvolání nesnášenlivosti masa, Liao používá oblíbenou výmluvu globalistických elit: „klimatické změny“, aby dokázal, že musíme vyvolat u lidí alergii na maso tím, že budeme stimulovat imunitní systém proti běžným hovězím bílkovinám.

Tím se autoritářství dostává na zcela novou úroveň, která daleko předčí všechny pokusy Maovy Číny nebo Stalinova Ruska.

Místo toho, abychom jedli maso, jak to lidé dělali od nepaměti, chce WEF, abychom jedli maso vypěstované v laboratoři Billa Gatese. Elita má také slabost pro kanibalismus. Zde je transhumanistický politik Ben Zion, který se hlásí k WEF a konzumuje laboratorně vypěstované lidské maso, což je podle něj historicky první případ.

Čtyřicetiletý facebookový politik, který se stal biohackerem, tvrdí, že laboratorně vypěstované lidské maso pochází z buněčných kultur, které odebral z vlastní kůže.

Proč chtějí, abychom jedli cvrčky, brouky a laboratorně vypěstované lidské maso? Odpověď spočívá v tom, jak moc nás chce elita ponížit a degradovat.

Tím však Liaovy návrhy nekončí. Dostáváme se k oblíbenému tématu elity, k depopulaci, a Liao navrhuje, že aby se porodnost ještě více snížila, měl by WEF do žen napumpovat chytré léky, které by zvýšily jejich kognitivní schopnosti. K tomuto závěru dochází na základě argumentu, že čím vzdělanější ženy jsou, tím méně dětí mají.

„Ženy s nízkými kognitivními schopnostmi mají větší pravděpodobnost, že budou mít děti před osmnáctým rokem věku,“ říká Liao, „proto je dalším možným řešením lidského inženýrství používat vylepšení kognitivních schopností, jako je Ritalin a Modafinil, k dosažení nižší porodnosti.“

Když Liao před téměř deseti lety svou práci publikoval, vyvolala kontroverzi a byla z velké části odmítnuta jako eko-extremismus, a to i aktivisty za „změnu klimatu.“ Ale rychle se přesuňme do současnosti. O extrémních bioinženýrských návrzích uvedených v článku se vážně diskutuje na Světovém ekonomickém fóru.

V prosinci loňského roku, v rámci příprav na letošní summit v Davosu, představilo Světové ekonomické fórum svůj bioinženýrský rámec v prezentaci nazvané „3 scénáře, jak by bioinženýrství mohlo změnit náš svět do 10 let.“

Jedlé vakcíny vypěstované v rostlinách a editace genů CRISPR patřily mezi hlavní body rámce. Prezentace vycházela z akademického dokumentu sponzorovaného Světovým ekonomickým fórem s názvem Bioengineering Horizon Scan 2020.

Na letošním summitu v Davosu byl Liaův dokument o lidském bioinženýrství přidán k dokumentu „Bioengineering Horizon Scan 2020“ jak pro rámec Světového ekonomického fóra pro bioinženýrství, tak pro rámec pro změnu klimatu.

Jakkoli radikální se mohou zdát návrhy Matthewa Liaoa týkající se bioinženýrství člověka, jejich zvážení a projednání Světovým ekonomickým fórem by nemělo být překvapením.

Bill Gates je příznivcem experimentů na lidském těle, ať už s tím jeho pokusné osoby souhlasí, nebo ne, a Klaus Schwab považuje bioinženýrství za klíčovou součást své čtvrté průmyslové revoluce.

Nepodceňujte tyto lidi. Jsou šílení, opilí mocí a nemají na srdci naše nejlepší zájmy.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ma.ni.
Host
ma.ni.
1 rok před

Drahý vesmíre, vykonej spravedlnost nad těmito zrůdama, který tady nikdo nechce mít!

paja
Host
paja
1 rok před

Aha a když já si vymyslím speciální kudlu na podřezávání krků, tak mi její patentování dá taky exkluzívní právo podříznout Gatese, aniž bych se ho ptal?

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Boží mlejnek mele pomalu, ale jistě. Boží spravedlnost ho nemine

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Může začít jako první, ale pochybuji, že by vůbec kdy dostal tu pravou, správnou vylidňující vakcínu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x