Odborník na očkování varuje neočkované, aby si nikdy nebrali vakcíny proti COVID-19

Dr. Geert Vanden Bossche

Dr. Geert Vanden Bossche, uznávaný odborník na vakcíny, virolog a bývalý vysoký úředník Nadace Billa a Melindy Gatesových, vyzval ty, kteří si nevzali vakcínu proti COVID-19, aby „zůstali neočkovaní“, pokud chtějí chránit svůj vrozený imunitní systém.

Dr. Geert Vanden Bossche

Vanden Bossche toto poselství odvysílal ve formě videa, které bylo zveřejněno 20. listopadu u příležitosti velkého shromáždění ve Vídni v Rakousku proti poslednímu kolu opatření proti COVID-19 v zemi.

„Nikdy nedovolte, aby cokoli nebo kdokoli narušoval nebo potlačoval váš vrozený imunitní systém,“ řekl Vanden Bossche. Přirozený imunitní systém je podle něj první linií obrany proti jakémukoli onemocnění, včetně COVID-19.

Vanden Bossche varoval, že „protilátky“ vytvořené vakcínami COVID-19 potlačují přirozenou imunitu člověka a „nemohou ji nahradit,“ protože tyto „protilátky,“ pokud skutečně poskytují nějakou ochranu proti infekci nebo přenosu, nevydrží příliš dlouho.

Z tohoto důvodu Vanden Bossche varoval lidi před důvěrou v rétoriku, že celá společnost bude chráněna, pokud se nechá očkovat dostatečný počet lidí. Vakcíny „nepřispívají ke skupinové imunitě.“

„Proboha, zůstaňte neočkovaní. Měli by zůstat neočkovaní,“ řekl Vanden Bossche. Neočkovaným doporučil, aby se i nadále starali o svou přirozenou imunitu tím, že budou pečovat o své zdraví. „Pokud to budete dělat a budete neočkovaní, budete ušetřeni těžkých onemocnění i bez vakcíny. Vakcína by naopak způsobila pravý opak.“

Těm, kteří jsou vůči COVID-19 zranitelnější, jako jsou starší lidé, lidé s oslabeným imunitním systémem nebo lidé s komorbiditami, doporučuje, aby si dávali pozor na to, s kým přicházejí do úzkého kontaktu.

„Nejedná se o diskriminaci vakcín, ale neočkovaní by se v tuto chvíli měli vyhýbat zejména kontaktu s očkovanými,“ řekl.

Vanden Bossche rovněž varoval před podáváním experimentálních a smrtelně nebezpečných vakcín proti COVID-19 dětem. Toto opatření nazval „absolutně nepřípustným.“

Uvedl, že výzkumy ukazují, že imunitní systém dětí může být snadno potlačen „protilátkami“ poskytovanými vakcínami proti COVID-19. Protože vakcíny potlačují imunitní systém dětí, mohly by je vystavit ještě většímu množství nemocí a „mohly by vést i k autoimunitním onemocněním.“

Vanden Bossche: Zdravotní systémy jsou na pokraji zhroucení
Ve svém videoposelství rakouským protestujícím Vanden Bossche varoval, že světové zdravotnické systémy jsou na pokraji zhroucení. Vyjádřil také velké obavy o lidi, kteří se nechali očkovat buď z neznalosti, nebo z donucení.

„Musíme jim co nejvíce pomoci, protože v mnoha případech budou potřebovat rozsáhlou léčbu,“ řekl.Při svém výzkumu zjistil, že velké procento plně očkovaných osob se dostalo do nemocnice – a tento počet se neustále zvyšuje.

„Zatímco s tréninkem vrozeného imunitního systému, s větším vystavením viru, se chrání stále více neočkovaných lidí. To nevyhnutelně povede – a já nejsem kazatel soudného dne – ale nevyhnutelně to povede ke kolapsu našeho zdravotnického systému. Jinak to ani být nemůže.“

Povzbudil neočkované Rakušany, aby i nadále bojovali za své zdraví. Pokud zůstanou neočkovaní, další vládní opatření proti COVID-19 nebudou udržitelná. Uzavírací opatření nemohou trvat „dlouho“, dodal.

Neočkovaným Rakušanům vzkázal, aby „zůstali v klidu,“ a podělil se o německé přísloví, které se do češtiny překládá jako: „V klidu je síla…“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x