Alec Baldwin se po zveřejnění svého jména v Epsteinově „Malé černé knize“ pedofilů vytratil ze scény

Alec Baldwin

Alec Baldwin a jeho manželka smazali všechny své účty na sociálních sítích poté, co se Baldwinovo jméno objevilo v „Malé černé knize“ VIP pedofilů Jeffreyho Epsteina.

Alec Baldwin

Baldwinovi zmizeli z veřejného života v neděli krátce poté, co se objevily důkazy, že byl uveden v knize pedofilního miliardáře Epsteina během soudního procesu s Ghislaine Maxwellovou – Epsteinovou pasačkou obchodující s dětmi pro smetánku.

Mnozí si od té doby spojují tuto reakci s Baldwinovým zabitím kameramanky Halyny Hutchinsové při natáčení jeho nového filmu „Rust.“

Při natáčení filmu vystřelila nabitá zbraň, kterou Baldwin mířil na Hutchinsovou a zasáhla režiséra Joela Souzu i Hutchinsovou. Souza po zásahu do ramene utrpěl zranění, ale Hutchinová zemřela.

Portál ijr.com uvádí: Střelba však zdaleka není jediným kontroverzním případem, do kterého se Baldwin v uplynulém týdnu zapletl.

V pátek byl předložen důkaz v procesu Spojené státy versus Ghislaine Maxwellová, který Baldwina přímo spojuje s Jeffreym Epsteinem, zesnulým finančníkem obviněným z různých sexuálních zločinů, včetně mnoha zločinů týkajících se nezletilých dívek.

Dotyčný důkaz – vládní důkaz č. 52 – byl anotovanou kopií Epsteinovy „Malé černé knihy,“ adresáře obsahujícího dlouhý seznam jmen, čísel a adres mnoha Epsteinových přátel, společníků a známých.

Do knihy byl zařazen dlouhý seznam významných osobností, mezi nimiž byl i Alec Baldwin. To vše bylo odhaleno v pátek, pouhé dva dny předtím, než Baldwin a jeho manželka smazali své účty.

Kromě Baldwina lze v „Malé černé knize“ nalézt kontaktní údaje na různé další celebrity, včetně Ralpha Fiennese, Davida Blaina, Ivanky a Ivany Trumpových, Jimmyho Buffetta, Chrise Evanse, Dustina Hoffmana, Micka Jaggera, Michaela Jacksona a Chrise Tuckera.

Kopii adresáře s různými záznamy, které byly z důvodu ochrany totožnosti potenciálních nezletilých obětí Epsteina upraveny, si můžete prohlédnout zde.

Mezi uvedenými jmény je také mnoho zámožných podnikatelů. Patří mezi ně David Koch, Mike Bloomberg, Peter Cohen, Flavio Briatore, Steve Forbes, Rubert Murdoch, Ronald Perelman (podnikatel, ne herec), Peter Soros (synovec George Sorose) a Robert Trump (bratr Donalda Trumpa).

Kromě toho se v adresáři objevují jména politiků ze zemí celého světa, včetně významných světových lídrů.

Mezi těmito jmény jsou například bývalý prezident Donald Trump, bývalý demokratický senátor Ted Kennedy, bývalý premiér Spojeného království Tony Blair, jugoslávský princ Michael, „vévodkyně“ a „vévoda z Yorku.“

Kniha v souhrnu ukázala neuvěřitelný vliv a dlouhý seznam osobních vazeb Epsteina na „světové elity,“ mezi nimiž byl i jistý Alec Baldwin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x