Mladí a zdraví lidé trpí tragickými vedlejšími účinky vakcín proti COVID-19

vedlejší účinky vakcín proti COVID-19

Seznam lidí, kteří trpí tragickými následky vakcín proti COVID-19 se prodlužuje a zahrnuje mladé lidi a zcela zdravé sportovce, kteří zkolabovali nebo zemřeli v důsledku vedlejších účinků.

vedlejší účinky vakcín proti COVID-19

Média se chovají, jako by tyto věci byly normální, ale není tomu tak. Vakcíny proti COVID-19 ničí srdce a způsobují krevní sraženiny.

Jednou z posledních obětí je Florian Dagoury, světový rekordman ve freedivingu se statickým zadržením dechu. Před očkováním vakcínou Pfizer dokázal zadržet dech na 10 minut a 30 sekund. Po druhé dávce se jeho potápěčský výkon snížil asi o 30 procent a byla mu diagnostikována myokarditida, perikarditida a triviální mitrální regurgitace. To je stav, při kterém se mitrální chlopeň srdce stane netěsnou a umožňuje krvi proudit zpět do levé komory.

O svou zkušenost se podělil na Instagramu a uvedl, že si všiml, že jeho tepová frekvence je vyšší než obvykle a kapacita zadržení dechu se po druhé dávce snížila.

„Deset dní po druhém očkování jsem šel ke kardiologovi a ten mi řekl, že je to běžný vedlejší účinek vakcíny Pfizer, že se nemusíte ničeho obávat, že stačí odpočívat a že to přejde. Čtyřicet dní po druhém očkování jsem neměl žádný pokrok, tak jsem šel k dalšímu kardiologovi a byl mi diagnostikován zánět myokardu a triviální mitrální regurgitace,“ napsal.

„Nyní se snažím dosáhnout osmiminutového zadržení dechu, 150metrového dynamického apnoe freedivingu a mám dokonce silné nutkání dýchat při 40metrových ponorech. Na mém potápěčském výkonu je zhruba 30procentní pokles.“

Mezi další sportovce, kteří užívání vakcíny litovali, patří tenista Jeremy Chardy a triatlonista Antoine Mechin. Mechinova kariéra je nyní na neurčito pozastavena kvůli plicní embolii, která se u něj objevila po podání druhé dávky mRNA vakcíny. Řekl:

„Poškozovat zdravé lidi, abychom zachovali zdraví těch nejslabších, je logicky zpátečnické rozhodnutí. Kdyby se to mělo opakovat, už bych se znovu očkovat nenechal.“

Vakcíny proti COVID-19 zaměřené na reprodukční zdraví
Poškození srdce a mrtvice jsou často hlášenými nežádoucími účinky po očkování. Znepokojivým účinkem, kterému se však nevěnuje příliš pozornosti, je zvýšené riziko možného potratu a reprodukčních zdravotních problémů.

Skeptici v oblasti očkování bijí na poplach ohledně účinku vakcín proti COVID-19 na těhotné ženy, ale členové hlavních médií se snaží prezentované informace potlačit.

K 19. listopadu bylo v systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) nahlášeno 3071 potratů. Byly zaznamenány také tisíce případů menstruačních poruch a vaginálního a děložního krvácení. U mužů byly hlášeny bolesti nebo otoky varlat a poruchy erekce.

Všechny tyto účinky poukazují na poškození lidského reprodukčního zdraví. Zejména podání vakcíny proti COVID-19 během prvních 20 týdnů těhotenství je extrémně rizikové, riziko potratu se pohybuje mezi 82 a 91 procenty.

Vzhledem k těmto číslům bylo v komentáři uvedeno, že používání mRNA vakcín by mělo být u těhotných a kojících žen zastaveno.

Podávat ženám experimentální léčbu založenou na genech je nezodpovědné a naznačovat, že se údaje o bezpečnosti „hromadí,“ jen nahrává vládní propagandě. Vše je stále ve fázi experimentu a všechny dosud shromážděné údaje jsou předběžné, protože bude trvat roky, než získáme jasnější představu o tom, jak tyto vakcíny mohou ovlivnit ženy a jejich děti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x