Špičkový biochemik varuje, že jediné očkování od Pfizeru obsahuje dostatek „podivné DNA“, aby způsobilo rakovinu

dna

mRNA vakcína proti COVID-19 společnosti Pfizer je pod drobnohledem kvůli znepokojivému odhalení – obsahuje dostatek fragmentů DNA, které mohou způsobit rakovinu již po jedné dávce.

Dr. Phillip Buckhaults, přední světový biochemik a autorita v oblasti genomiky rakoviny, ve svém šokujícím svědectví během slyšení před senátním výborem v Jižní Karolíně odhalil, že vakcína společnosti Pfizer obsahuje více než jen mRNA – je plná plasmidové DNA.

Tato znepokojivá skutečnost, podpořená četnými laboratorními výzkumy, odhalila ohromujících 200 miliard fragmentů DNA na jednu dávku, což představuje vážnou hrozbu pro klíčové genetické procesy, které jsou zásadní pro obranu proti rakovině.

Buckhaults, který má doktorát z biochemie a molekulární biologie, se specializuje na odhalování skrytého pronikání cizí DNA do zdravých genetických struktur.

Jeho analýza vzorků vakcín společnosti Pfizer z Columbie v Jižní Karolíně odhalila alarmující množství zbytků cizorodé DNA – šokující porušení veřejné důvěry ze strany společnosti Pfizer s neblahými důsledky.

„Tato DNA má potenciál proniknout do genomické DNA očkovaných buněk a splynout s ní,“ varoval Buckhaults a zdůraznil trvalé riziko vzniku rakoviny a dědičných abnormalit DNA.

Buckhaults vysvětlil, že navzdory pokusům společnosti Pfizer zmírnit tuto kontaminaci fragmentací DNA se jim podařilo nebezpečí pouze zvýšit a zvýšit pravděpodobnost změn genomu očkovaných osob.

Původ této DNA sahá až k plazmidu známému jako Agilent, který společnost Pfizer používala ke klonování spike proteinů a replikaci mRNA.

Navzdory snahám o odstranění DNA přetrvávaly její stopy ve „Warp Speed“ vakcínách, které byly spolu s mRNA uloženy v lipidových nanočásticích, připravených k vstřebání do buněk po podání vakcíny.

Jak Buckhaults zdůraznil, důsledky tohoto DNA průniku jsou hluboké a projevují se po celém světě a dokonce napříč generacemi. Hrozí, že dědictví integrované cizí DNA poškodí integritu genetické výbavy lidstva a vrhá stín nejistoty na budoucnost.

Podle Francouzského nositele Nobelovy ceny za medicínu, doktora Luca Montagniera, neočkovaní zachrání svět.

Ačkoli byl Dr. Montagnier v té době v mainstreamových médiích pranýřován, ukazuje se, že slavný nositel Nobelovy ceny, který se proslavil spoluobjevem viru HIV na počátku 80. let, byl prorokem, který předběhl svou dobu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x