COVID-19 je globální psychologická operace

COVID-19 je globální psychologická operace

Přední izraelský imunolog přišel s tvrzením, že COVID-19 není takovou hrozbou, za jakou byl vydáván, a není ničím jiným než „psychologickým inženýrstvím“ v celosvětovém měřítku.

COVID-19 je globální psychologická operace

Profesor Ehud Qimron, uznávaná autorita, napsal dopis izraelskému ministerstvu zdravotnictví, v němž odsoudil program masového očkování ve své zemi a vytkl vládním úředníkům, že již „označili“ neočkované „za šiřitele nemoci“.

Qimron v současnosti vede katedru mikrobiologie a imunologie na univerzitě v Tel Avivu.

„Po dvou letech jste si konečně uvědomili, že respirační virus nelze porazit a že každý takový pokus je odsouzen k nezdaru,“ stojí v Qimronově dopise.

„Nepřiznáváte to, protože jste za poslední dva roky nepřiznali téměř žádnou chybu, ale při zpětném pohledu je zřejmé, že jste téměř ve všech svých krocích žalostně selhali, a dokonce i média už mají problém zakrýt vaši ostudu.“

Nejzákladnější poznatky vědy dokazují, že bojovat s neustále mutujícím virem pomocí vakcín specifických pro daný kmen je hloupost, ale jen málo politiků a zdravotnických autorit si tuto skutečnost uvědomuje.

Qimron se kvůli tomu na mnohé z nich zlobí a ve svém dopise uvádí, že izraelská vládní kampaň proti očkování „selhala“ při vytváření „stádové imunity“, jak slibovala, a situaci jen postupně zhoršuje.

„Odmítli jste připustit, že infekce přichází ve vlnách, které samy od sebe odeznívají, navzdory letitým pozorováním a vědeckým poznatkům,“ dodal Qimron ve svém dopise.

„Odmítli jste připustit, že překonání je ochrannější než vakcína, přestože předchozí poznatky a pozorování ukazují, že u nepřekonaných očkovaných osob je větší pravděpodobnost nákazy než u překonaných.“

Qimron dále vyčetl izraelským politikům, že odmítají připustit, že „plně očkovaní“ jsou také plně nakažliví. Ve většině případů jsou to oni, kdo onemocní a musí do nemocnice, zatímco neočkovaní jsou zdravějšími členy společnosti.

„Na základě toho jste doufali, že očkováním dosáhnete stádové imunity – a to se vám také nepodařilo,“ dodal Qimron.

Nejrizikovějšími demografickými skupinami, pokud jde o vnímavost k Fauciho chřipce, jsou starší lidé a lidé s oslabeným imunitním systémem nebo již existujícími zdravotními potížemi. A přesto jsou mladí lidé, u nichž je riziko téměř nulové, nuceni se nechat očkovat, aby se mohli zapojit do izraelské společnosti.

Qimron říká, že toto všechno bylo známo již od počátku roku 2020, kdy byla pandemie poprvé spuštěna, ale ti, kteří byli u moci, to ignorovali a pokračovali ve vnucování očkování všem.

Stejné orgány nezavedly odpovídající mechanismus pro identifikaci a sledování nežádoucích účinků vakcín, o nichž dnes víme, že jsou četné a rozšířené.

„Lékaři se vyhýbají spojování nežádoucích účinků s vakcínou, abyste je nepronásledovali jako některé jejich kolegy,“ stěžuje si Qimron na kovidový status quo.

Zejména u mladších demografických skupin způsobují Fauciho vakcíny proti chřipce mnohem více škody než užitku, tedy za předpokladu, že z jejich aplikace vůbec nějaký užitek plyne. Stále neexistují žádné pádné důkazy, které by naznačovaly, že očkování přináší jakýkoli prospěch.

Mezitím mladí lidé všude umírají na infarkty a jiné kardiovaskulární problémy způsobené očkováním a téměř nikdo z autorit to nepřiznává.

„Zatajili jste údaje, které umožňují objektivní a řádný výzkum. Místo toho jste se rozhodl publikovat neobjektivní články spolu s vysokými manažery společnosti Pfizer o účinnosti a bezpečnosti vakcín. Ignorovali jste mnoho zpráv o změnách intenzity menstruace a doby menstruačního cyklu,“ dodal Qimron ve svém dopise.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x