Královský Insider: Kate Middleton byla obětována a nahrazena dvojnicí

Kate Middleton

Princezna z Walesu Kate Middletonová byla podle nejlepší přítelkyně princezny Diany a nejméně dvou zaměstnanců paláce obeznámených s touto záležitostí zavražděna a nahrazena dvojnicí pro účely vztahů s veřejností.

Podle Christine Fitzgeraldové, Dianiny nejlepší přítelkyně v posledních letech jejího života, by Britská veřejnost nepřijala další situaci podobnou té s princeznou Dianou, která by znamenala, že královské rodině podruhé během několika desetiletí projde vražda.

Místo toho budou použiti dvojníci, aby zakryli zločin a udrželi veřejnost v nevědomosti o luciferiánském náboženství elity a jejich krvavých obětech pro šelmu.

Královský ďábelský plán má však jeden problém. Stali se arogantními a neopatrnými a na místě činu zanechali své otisky prstů.

23. února byli před Buckinghamským palácem spatřeni dva černí koně se „zajatým“ bílým koněm a černou vlajkou.

Poslední dva případy, kdy královská rodina spustila tento hluboce symbolický obřad do světa, byly před první světovou válkou v roce 1912 a pak den před smrtí královny Alžběty II. v roce 2022.

Odborníci na okultismus nás varovali, že elita právě signalizovala, že svět vstoupil do fáze ohně a lidských obětí. Většina lidí tuto prastarou moudrost samozřejmě ignorovala – ale možná ji měla poslechnout.

Bezprostředně po vzácném spatření zajatého bílého koně zemřel Jacob Rothschild, zemřel Thomas Kingston a nyní byla podle svých nejbližších zavražděna Kate Middletonová, princezna z Walesu, v rámci vysoce prestižní iluminátské krvavé oběti.

Přesná data okultních rituálů se sice každý rok liší v závislosti na fázích Měsíce a dalších proměnných, ale není nic nového na tom, že královská rodina provádí lidské oběti v první čtvrtině roku.

V průběhu staletí bylo bezohlednými královskými rodinami chladnokrevně zavražděno nespočet obětí včetně dětí. Tyto události byly často oslavovány uctíváním Baala nebo Molocha, božstva, k jehož uctívání se přiznala Hillary Clintonová ve svých e-mailech zveřejněných serverem WikiLeaks v roce 2016.

Hillary Clinton mail

Molocha v rozhovoru nikdo náhodně nepoužívá. Většina lidí ani neví, kdo Moloch je. Bohemian Grove však již od 19. století provádí krvavé oběti Molochovi, starověkému bohu lidských obětí – podle mnoha zpráv mu nabízí spálené lidské maso.

Ať už se shromažďují mezi sekvojovými lesy v Kalifornii nebo v palácích v Británii, globální elita je na celém světě stejná, vyznává stejné luciferiánské náboženství a sdílí stejné neřesti – pedofilii a vraždy.

Tato praxe je zmíněna i v Bibli. Jeremiáš 19:5 říká:

„Postavili Baalovy výšiny, aby pálili své děti v ohni jako oběti Baalovi – něco takového jsem nepřikázal ani nezmínil, ani mi to nepřišlo na mysl.“

Starověká praxe krvavých obětí existuje i dnes. V dnešní době masmédií se však okultní elita účastní megarituálů, které jsou koncipovány tak, aby je mohl sledovat celý svět. Proč? Pro zvýšení magické síly.

Říká se tomu Zjevení metody, podprahový nástroj psychologické války, který slouží jako chytrý a okultní způsob, jak zvýšit moc elit, které nám vládnou, a zbavit lidi moci.

Bohužel pro rod Windsorů to však pořádně zpackali. Dokonce i NPC si spojují jednotlivé body a uvědomují si, že něco není v pořádku.

Královská rodina nyní sdílela s mainstreamovými médii celkem čtyři – ano, čtyři – zfalšované fotografie, na kterých se Kate Middletonová na veřejnosti chová normálně.

První dvojici falešných fotografií, které obletěly celý svět, když vyšlo najevo, že jde o podvrh, bezpochyby znáte. Dokonce i mainstreamová média musela uznat, že to, co každý viděl na vlastní oči, bylo pravdivé.

Třetí fotografie, na níž je Kate Middletonová v autě, byla také okamžitě vyvrácena. Je naprosto vyloučeno, že by se jednalo o tutéž ženu. Pro začátek, nová Kate je nejméně o deset let mladší, bezstarostná – na rozdíl od skutečné Kate, která podle všeho pochopila svůj osud, stejně jako Diana.

Čtvrtá verze, na níž je Kate s Williamem na farmě, pak měla podle mainstreamových médií „ukončit fámy na internetu.“ Byl tu jen jeden problém. Fotografie byla rychle odhalena jako další podvrh.

Fotografie šťastné a zdravé Kate v červeném saku byly ve skutečnosti pořízeny v září loňského roku.

Královská rodina byla zahnána do kouta a zoufale se snaží zločin ututlat.

Ale je to ještě horší.

Ve snaze přenést se přes debakl s fotografiemi zveřejnila královská rodina velmi rozmazané video, na němž se William a Kate procházejí bok po boku, údajně na svých každodenních pochůzkách, údajně velmi šťastní a bezstarostní.

„Tady není nic k vidění, přátelé, princezna z Walesu je živá a zdravá,“ znělo zcela jasně poselství, které královská rodina vysílala do světa.

Ale opět se nechali nachytat. A tentokrát je to klamání osudové.

Vyšetřovatelé použili umělou inteligenci k „rozjasnění“ záměrně rozmazané tváře princezny z Walesu – a dámy a pánové, dovolte mi představit dvojníka Kate Middletonové číslo 1.

V tuto chvíli můžeme zcela slevit ze všeho, co královská rodina o Kate Middletonové ještě někdy řekne.

Podle Kateina strýce Garyho Goldsmithe, který zní, jako by těžce polkl, když o ní mluví, je v královské rodině něco shnilého a on o tom nesmí mluvit.

Strýček Gary říká, že se Kate vrátí, ačkoli jeho tón nemůže být o nic méně přesvědčivý.

Kolik toho Gary ví? Zřejmě dost na to, aby pochopil, že nemůže mluvit svobodně a beze strachu.

Zatímco jemu nelze vyčítat, že se kousl do jazyka, jiní odvážní hlasatelé pravdy riskují vše, aby mohli mluvit o zločinech globální elity.

Podle Hollywoodské hvězdy Mela Gibsona se Iluminátská elita pustila do normalizace svého zla na světové scéně a připravuje lidstvo na další fázi své luciferiánské agendy.

A princ William, následník trůnu, je jádrem jejich mistrovského plánu.

Gibson vysvětluje, že když se poprvé setkal s princem Williamem, stál za ním démon hodující na jehněti, a tvrdí, že Williamova role antikrista a budoucího krále Nového světového řádu je mezi globální elitou veřejným tajemstvím.

V roce 2004 zveřejnila Rothschildy kontrolovaná agentura Associated Press fotografii prince Williama, na níž pózuje s beránkem podobným Ježíši Kristu, kterého Bible nazývá beránkem božím.

Pro neznalé je fotografie zcela nevinná. Pro zasvěcené znalce zednářství a Knihy zjevení je však princ William na fotografii identifikován jako antikrist.

Antikrist je v umění a literatuře popisován jako pohledný a okouzlující, mistr lží a podvodů. Zednáři ho nazývají Bafomet nebo Mendesův kozel.

Antikrist bývá zobrazován s rozštěpenými zadními kopyty. Proč William na fotografii drží kopyta?

Podle Gibsona je fotografie tajným sdělením Britské královské rodiny jménem globální elity, které oznamuje nástup prince Williama do role Iluminátského krále.

Princ William je pro tuto roli jasnou volbou. Jako nejstarší syn princezny Diany, která byla rovněž obětována při Iluminátském krvavém rituálu, byl William pro tuto roli připravován od narození a zůstává pod kontrolou rodu Rothschildů, stejně jako jeho předkové.

Gibsonova tvrzení podporuje Francouzský mystik Nostradamus.

Nedávno byla odhalena řada mrazivých předpovědí Francouzského astrologa a věštce o královnině smrti v roce 2022 – a náhlé abdikaci krále Karla III.

Nostradamus si získal mezinárodní proslulost tím, že předpověděl budoucí události, jako je smrt Jindřicha XIII, velký požár Londýna, vzestup Adolfa Hitlera a atomové bomby svržené na Hirošimu a Nagasaki.

V samotném roce 2019 Nostradamus předpověděl požár, který srovnal se zemí pařížskou katedrálu Notre Dame, a předpověděl, že během roku 2020 bude na lidstvo ze záhadných zdrojů vypuštěn virus.

Nyní Nostradamovy pasáže publikované v roce 1555 ukazují jeho vhled do „Abdikace Karla III. v Anglii“ krátce po královnině smrti.

Podle Nostradama bude král Karel donucen Britskou veřejností k odchodu poté, co se rozhodne, že je „nehodný“, což povede k tomu, že novým králem bude jmenován mladý muž.

Podle Nostradama bude Charlesova vláda krátká a naprosto katastrofální. Jeho poddaní, Britský lid, proti němu povstanou, rozzuřeni jeho zradou národa.

Mohl Nostradamus narážet na Charlesovo blízké přátelství s Klausem Schwabem a jeho věrnost globalistickému Světovému ekonomickému fóru? Charles již přísahal věrnost WEF a přiznal, že Velký reset je jeho prioritou číslo jedna, což ohrožuje suverenitu jeho národa.

Na druhou stranu by Nostradamus mohl mluvit o Charlesově blízkém přátelství s Jimmym Savilem, nejproduktivnějším Britským pedofilem.

Nebo možná měl mystik na mysli stovky školáků, které Charles a jeho zrůdní přátelé údajně znásilnili.

Vyberte si sami.

Zločiny globální elity jsou rozsáhlé a početné a většina lidí není připravena přijmout zvrácenou povahu těch, kteří jim vládnou.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lynx
Host
Lynx
3 měsíců před

William není antikrist, antikrist přijde z Východu jako okouzlující, charismatický, zbožný mírotvůrce, který mluví několika jazyky. A to William není.

I my máme moc, moc našich modliteb, jedná se o celosvětovou křesťanskou skupinu, jejímž cílem je oslabit moc Šelmy. Více informací je zde https://www.knihapravdy.cz/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x