Nová studie zjistila prudký nárůst úmrtnosti po očkování proti COVID-19 v Nizozemsku

očkování proti COVID-19

Nezávislý nizozemský výzkumník ve své práci zjistil pozoruhodnou souvislost mezi používáním experimentálních genových vakcín proti COVID-19 a zvýšením úmrtnosti ze všech příčin.

očkování proti COVID-19

Preprint studie zkoumá úmrtnost a míru využití očkování mezi přibližně 350 obcemi v Nizozemsku a zjišťuje, že oblasti s vyšší mírou očkování mají odpovídající vyšší míru úmrtí.

Stejně jako mnoho dalších zemí s vysokou proočkovaností zaznamenalo Nizozemsko tento výrazný trend od druhé poloviny roku 2021, což je jev, který autor a informatik André Redert považuje za motivaci svého zkoumání.

Redert ve své práci zjistil „úmrtnost související s očkováním“ ve výši 5 % průměrné úmrtnosti. To znamená, že 5 % úmrtí bylo rozloženo způsobem odpovídajícím míře očkování.

Tento vzorec sice nedokazuje, že tato úmrtí byla způsobena očkováním, ale dokazuje, že mezi nimi existuje souvislost, a již existuje spousta důkazů o nadměrné úmrtnosti ve vysoce proočkovaných zemích po celém světě.

V rozporu s oprávněným očekáváním, že distribuce vakcín sníží úmrtnost, Bulletin EuroMOMO nadále hlásí „zvýšenou úroveň nadměrné úmrtnosti“ v Evropě, včetně přibližně 8 000 úmrtí v každém z posledních několika týdnů.

Ačkoli se 5% nárůst může zdát skromný, z historického hlediska je významný. Při aplikaci na Spojené státy by to znamenalo 175 000 úmrtí ročně navíc a v případě Evropy pravděpodobně více než 400 000 úmrtí.

Navíc náznaky těchto trendů rozhodně nechybí.

V lednu loňského roku Scott Davison, prezident pojišťovny OneAmerica v Indianapolisu, upozornil na 40% nárůst úmrtnosti v odvětví ve třetím čtvrtletí roku 2021, který byl nejvyšší, jaký společnost „zaznamenala v historii podnikání.“

„Jen pro představu, jak je to špatné, při katastrofě tři sigmata nebo jedna za 200 let by to byl 10% nárůst oproti stavu před pandemií,“ řekl. „Takže 40 % je prostě neslýchané.“

Brzy po tomto odhalení bývalý podnikatel a novinář Steve Kirsch zpracoval čísla a poskytl rozsáhlou argumentaci, proč tato nadměrná úmrtí nesouvisející s vakcínou proti COVID-19 byla s největší pravděpodobností způsobena vakcínami proti COVID-19. Absolvent MIT vysvětlil, že k takové katastrofě by došlo pouze čistě náhodou jednou za 2,832 let, což je „v podstatě nikdy.“

„Jinými slovy, událost, která se stala, není statistickou ‚náhodou‘. Něco způsobilo velmi velkou změnu,“ řekl.

Výrazný nárůst počtu úmrtí potvrzuje i zpráva z ledna 2022, kterou vydal Výzkumný ústav Společnosti aktuárů (SOA) a podle níž se počet pojistných událostí v nadměrném životním pojištění pro případ smrti zvýšil ve třetím čtvrtletí roku 2021 o 37,7 % oproti výchozímu stavu před pandemií (2017-2019). Tento údaj zahrnoval přibližně půl na půl rozdělení mezi pojistná plnění související s COVID-19 a pojistná plnění způsobená jinými faktory.

Kromě toho Andreas Schöfbeck, člen představenstva německé zdravotní pojišťovny BKK ProVita, vydal v únoru dopis, který zaslal státním orgánům a v němž uvedl, že „velmi výrazně podhodnocuje evidenci podezřelých případů nežádoucích účinků očkování po aplikaci vakcíny proti COVID-19.“

Podle interních údajů jeho společnosti se „asi 4-5 % očkovaných léčilo kvůli vedlejším účinkům“, což je asi desetkrát více, než uvádí německá vláda.

V červnu navíc záznamy získané od Michiganského ministerstva pojišťovnictví a finančních služeb ukázaly, že Lincoln National Life Insurance Company, vyplatila v roce 2021 pracujícím klientům ve věku 18 až 64 let o 163 % více pojistného plnění v případě úmrtí než v předchozím pandemickém roce 2020.

Zatímco ve Spojených státech obdržel pasivní systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) Centra pro kontrolu nemocí před rokem 2021 jen asi 150 ročních hlášení o úmrtí, v současné době vykazuje 1 371 471 hlášení nežádoucích účinků po vakcínách proti COVID-19 podaných v období od 14. prosince 2020 do 29. července 2022. Tyto údaje zahrnují celkem 29 981 hlášení o úmrtí a 249 116 závažných poranění, která zahrnují 56 021 hlášení o trvalém postižení.

A stejně jako u zjištění společnosti BKK ProVita existuje spousta důkazů, že se jedná pouze o „špičku ledovce“, vzhledem k tomu, že studie provedená Harvardem v roce 2010 na objednávku Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) zjistila, že „méně než 1 % nežádoucích účinků vakcín je hlášeno“ ve VAERS.

Jiná studie zadaná výrobcem vakcín Connaught Laboratories vypočítala, že je pravděpodobné „padesátinásobné podhodnocení nežádoucích účinků.“

Vzhledem k tomu, že v roce 2021 byly z velké části realizovány kampaně experimentálních genových vakcín proti COVID-19, včetně rozsáhlých povinností zaměstnavatelů a vzdělávání, které byly obyvatelstvu uloženy, americký vojenský personál a jeho rodiny údajně zaznamenali skokový nárůst neurologických onemocnění oproti základnímu pětiletému období (nárůst o 1 048 %), vysokého krevního tlaku (2 281 %), srdečních infarktů (nejméně 269 %), plicních krevních sraženin (467 %) a rakoviny (296 %).

Lékaři a vědci předpovídali prudký nárůst úmrtí po distribuci vakcín
Ve skutečnosti již v březnu 2021 certifikovaný patolog Dr. Ryan Cole oznámil, že u pacientů, kteří byli očkováni vakcínou proti COVID-19, zaznamenal masivní „nárůst“ různých autoimunitních onemocnění a rakoviny.

„Od ledna 2021 v laboratoři zaznamenávám dvacetinásobný nárůst rakoviny endometria oproti tomu, co vídám každoročně,“ uvedl.

Pro mnoho lékařů, kteří tyto experimentální injekce proti COVID-19 zkoumali, není zvýšená úmrtnost překvapivá.

Geert Vanden Bossche, bývalý vysoký úředník Nadace Billa a Melindy Gatesových, vzbudil v březnu 2021 značnou pozornost, když vydal otevřený dopis a video varující před „globální katastrofou, která nemá obdoby“ v důsledku experimentálních očkovacích programů proti COVID-19.

Přibližně ve stejné době Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer a hlavní vědecký pracovník pro výzkum alergií a dýchacích cest, prohlásil: „Pokud by někdo chtěl v příštích několika letech poškodit nebo zabít významnou část světové populace, systémy, které jsou nyní zaváděny, to umožní.“

„Podle mého uváženého názoru je zcela možné, že tento systém plošného očkování na bázi genů bude využit k masivní depopulaci,“ řekl.

Jiní tvrdí, že tato očkování jsou „technologií určenou k otrávení lidí“, a Dr. Shankara Chetty z Jihoafrické republiky dospěl k závěru, že účelem pandemických a očkovacích kampaní je „kontrolovat a zabít velkou část naší populace, aniž by někdo tušil, že jsme byli otráveni.“

Navíc „úmrtí, která mají následovat po očkování, nebude nikdy možné připsat na vrub jedu,“ řekl Dr. Chetty. „Budou příliš různorodá, bude jich příliš mnoho a budou v příliš širokém časovém rozmezí, než abychom mohli pochopit, že jsme byli otráveni.“

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x