Donald Trump vyhlásil válku federální vládě

Donald Trump

V pondělí Federální úřad pro vyšetřování (FBI), ozbrojená složka zločineckého režimu, provedl bez zákona nečekanou razii v domě prezidenta Donalda J. Trumpa v Mar-a-Lago, protože tvrdil, že neodevzdal tajné dokumenty, které patřily Národnímu archivu. Jako roj rozzuřených sršňů vyplenilo sídlo až padesátičlenné gestapo, zadrželo hosty a dokonce se vloupalo do prezidentova osobního trezoru.

Donald Trump

Ačkoli FBI tvrdila, že byla vyslána, aby získala zpět utajované informace, které si Trump údajně v lednu 2021 odvezl z Bílého domu do svého letoviska na Palm Beach, zdroje z Mar-a-Lago se domnívají, že agenti tam na pokyn Merricka Garlanda a ředitele FBI Christophera Wraye hledali něco úplně jiného: zapečetěné obžaloby sabotérů z Deep State, které Trump spoluvytvářel po ukradených volbách; důkaz, že se Trump odvolal na zákon o povstání z roku 1807, který přenechává dočasnou kontrolu nad státem USA. a údajně i Trumpův nezvratný důkaz, že Biden ukradl volby.

Náš zdroj uvedl, že žádné takové dokumenty se v Mar-a-Lago nenacházely, protože Trump by je po odchodu z Bílého domu předal vojenským velitelům Bílých klobouků, stejně jako dokumenty týkající se zákona o povstání.

Na konci razie FBI odvezla 15 krabic s dokumenty, které podle zdrojů agentura brala bez rozdílu, aniž by vůbec zkoumala, jaké listiny ukradla.

Není překvapením, že razie proběhla v době, kdy byl Trump v New Yorku.

„Ti zbabělci by se mu nikdy osobně nepostavili,“ uvedl zdroj z Mar-a-Lago.

Prezident Trump se o chystaném zásahu poprvé dozvěděl od jednoho ze šesti příslušníků Navy SEAL, kteří byli přiděleni k ochraně jeho velitelského centra na Floridě. Zatímco se agenti FBI v taktické výstroji shromažďovali u vstupní brány, Seal telefonoval Trumpovi pro instrukce. „Jsme připraveni odrazit vetřelce,“ řekl údajně SEAL, ale Trump, který se chtěl vyhnout krveprolití, zejména proto, že na pozemku byli civilní hosté, požádal SEAL, aby se stáhli.

V pondělí večer vydal Trump na své sociální síti Truth Social prohlášení: „Pro národ nastaly temné časy…“ a vyjádřil názor, že politicky motivovaný vpád je další taktikou Deep State, jejímž cílem je odradit ho od kandidatury v roce 2024.

Podle jednoho ze zdrojů Deep State jistě pocítil, že je to pro něj nepříjemné. Zatýkání a popravy oslabily režim a oni se snaží destabilizovat válku bílých klobouků proti nim. Vniknutí do Trumpova domu představuje pro federály nové dno – je to poprvé, co ministerstvo spravedlnosti provedlo razii v domě prezidenta.

„Tito šmejdi se zoufale snaží zabránit Trumpovi, člověku, kterému záleží na této zemi, v oficiálním návratu k moci. Myslí si, že ho jejich zločiny oslabují, ale to jen posiluje jeho odhodlání,“ uvedl náš zdroj. „Trump kvůli tomu nebude sedět na zadku.“

Jiný zdroj z Mar-a-Lago uvedl: „Mohlo by jít o odvetu za zatýkání ze strany Deep State. Pokud hledali obvinění, chtějí vědět, kdo půjde ke dnu jako další. Prezident Trump vyhlásil válku federálům.“

Na závěr dodejme, že útok na Trumpův dům se časově shodoval s operací speciálních jednotek, jejichž cílem bylo zabavit zásilku zbraní IRS. Trump se otevřeně přihlásil k touze zlikvidovat IRS po svém oficiálním návratu do úřadu.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mikael
Host
Mikael
1 rok před

Buďte ještě tak laskavi, a prozraďte nic netušícím čtenářům, že zdroj, že kterého čerpáte (realrawnews.com) je satirickým, parodickým, a humoristickým webem, jak sám o sobě uvádí v „O nás“. Děkuji. 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x