NATO se stalo vojenským křídlem globalistické kabaly, která usiluje o sebezničení všech národů

NATO

Jedním z hlavních úkolů NATO je šířit nestabilitu po celém světě a využívat vojensko-průmyslový komplex k zastrašování zemí, které se nepodřizují militantní proti-rodinné a proti-náboženské agendě vycházející ze Západních hlavních měst a propagované Západními médii.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v pátek potvrdil závazek aliance hájit práva LGBTQ osob a připojil se k řadě Západních představitelů, institucí a organizací, které si připomínají Mezinárodní den proti homofobii, bifobii a transfobii.

Jose Nino to pěkně shrnul v článku pro Big League Politics:

„Severoatlantická aliance (NATO) je odhodlána šířit zvrhlé hodnoty v zahraničí. Vzhledem k tomu, že Rusko zdánlivě dosahuje významných úspěchů proti Ukrajinským silám podporovaných NATO na východní Ukrajině, vedoucí představitelé NATO se zapojují do bizarního signalizování ctnosti, aby odvedli pozornost od žalostného neúspěchu této zástupné války proti Rusku.

„Od Ruské invaze na Ukrajinu 24. února 2022 se tajemník NATO Jens Stoltenberg obzvláště hlasitě vyjadřuje o hodnotách NATO a o tom, proč je to instituce, které je třeba důvěřovat, přestože má za sebou dlouhou historii vyvolávání nestability v zahraničí – od Srbska až po Libyi.“

V pátek 17. května Stoltenberg ve svém příspěvku na X znovu potvrdil priority NATO, které arogantně proklamují současný Západní hodnotový systém a to, na čem je založen:

„NATO existuje proto, aby bránilo 32 národů a právo našich lidí žít svobodně a v míru. V Mezinárodní den boje proti homofobii, bifobii a transfobii a každý den: všechna láska je stejná. LGBTQ+ lidé si zaslouží respekt a důstojnost a já jsem hrdý na to, že se mohu nazývat vaším spojencem.“

Nino nám připomíná, proč bylo NATO vůbec založeno, a to po druhé světové válce v roce 1949. Mělo čelit vlivu Sovětského svazu na Evropském kontinentu.

Od rozpadu Sovětského svazu však NATO pracuje na přetváření světa k obrazu stále nefunkčnější Ameriky. Jeho intervence na Balkáně až po Libyi přinesly jen škody a nestabilitu.

Většina národů světa již NATO nevnímá jako obrannou alianci.

NATO rozpoutalo útočné války proti Jugoslávii v roce 1999 a Libyi v roce 2011, stejně jako dlouhotrvající okupaci Afghánistánu, po níž tato země nebude o nic svobodnější a lepší než v době invaze před dvaceti lety, ale naopak mnohem nebezpečnější a s miliardami Amerických a Západních vojenských zbraní v rukou teroristů z Talibanu.

Ještě ničivější je však skutečnost, že NATO se spojuje s armádou neomarxistických a kulturně marxistických neziskových organizací, které prosazují hodnoty protichůdné těm, které jsou obsaženy v Bibli, včetně „manželství“ homosexuálů, potratů, možnosti volby pohlaví u dětí a celé myšlenky pohlaví jako sociálního konstruktu, který má „utlačovat“ sexuální devianty a duševně zmatené.

Proč prosazují myšlenky tak destruktivní pro společnost? Protože vědí, že žádný národ nemůže dlouho přežít bez morálních zábran a jakési oddanosti vyšší autoritě.

Nino dodává:

„Každá země, která se spojí s NATO, se v podstatě nakazí pohlavní chorobou multikulturalismu, sexuální degenerace a společenského úpadku. A co je ještě důležitější, NATO je propletená vojenská aliance s křižáckou ideologií, která ohrožuje světový mír.“

Žádný národ nemůže přežít bez silných mužů. Transgenderové ženy (biologičtí muži, kteří předstírají, že jsou ženy), které běhají v sukních, nebývají dobrými vojenskými důstojníky, ale přesně takové chování je nyní podporováno a podporováno vojenskými silami USA, Evropy, Austrálie, Kanady a Izraele. Všechny tyto skupiny národů utrpí katastrofální porážku z rukou Ruska a Číny, pokud budou pokračovat ve svých plánech na pošťuchování medvěda a vytvoření scénáře třetí světové války a zároveň se budou oddávat té nejnižší formě lidského chování.

Jádrem této Západní globalistické agendy je démonický pokus o vylidnění světa v souladu se zásadami uvedenými v Georgijských kamenech a dalších globalistických výkřicích. Každý totiž ví, že homosexuální manželství děti nepřinášejí. Emaskulinní, znetvořený a transgenderový mladý člověk se také nerozmnožuje.

Každý skutečně svobodný a nezávislý národ by měl okamžitě vystoupit z této vojenské aliance a i nečlenové by se měli zcela vymanit z luciferiánských psychologických spárů NATO. Protože psychopatičtí vůdci NATO zakládají své projevy a činy na morální alchymii, válečném štvaní a satanské touze po moci nad svobodnými myslí lidí na celém světě.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x