NATO a USA mají problémy, protože Rusko vojensky expanduje a přesouvá hypersonické rakety do blízkosti Ukrajiny

hypersonické rakety

Je nám podsouváno, že ruská armáda si na Ukrajině vede špatně a že utrpěla desítky tisíc mrtvých a ztrát, když byla poražena „lepší“ ukrajinskou armádou vybavenou západními (většinou americkými) zbraněmi.

hypersonické rakety

Touto linií nás krmí stejná korporátní média a globalistické elity, které ukradly znovuzvolení Donalda Trumpa a tvrdily, že vakcíny proti COVID-19 jsou stoprocentně bezpečné.

Proto nepřekvapí, že nově zveřejněná analýza nejenže vyvrací všechny nesmysly o údajné vojenské neschopnosti Ruska, ale také poukazuje na to, že Moskva dramaticky rozšiřuje počet svých sil a připravuje se vybavit je raketami schopnými nést jaderné zbraně, které jsou tak rychlé, že proti nim neexistuje žádná věrohodná protiraketová obrana, dokonce ani vychvalovaný americký Patriot 3 nebo izraelský systém Iron Dome.

„Rusko včera oznámilo, že zvýší počet svých vojáků z 1 milionu na 1,5 milionu. Západní tisk neustále vypouští propagandu, že je to všechno proto, že Rusko ztratilo dynamiku a mnoho vojáků na Ukrajině,“ poznamenal tento týden Martin Armstrong z Armstrong Economics. „Již dříve jsem informoval, že zdroje z Ukrajiny, nikoli z Ruska, uvádějí počet mrtvých přes 100 000 ukrajinských vojáků. To bylo i v návrhu projevu šéfa EU, ale bylo to odstraněno, aby se udržel obraz, že Ukrajina vítězí.“

Dále se věnoval dalším událostem, včetně plánu USA/NATO dramaticky rozšířit některé armády v rámci aliance – země, o kterých víme, že budou bojovat, pokud budou muset (tedy ne Německo).

„Neříká se zde, že Polsko dostalo od USA pokyn zvýšit počet svých vojáků ze 100 000 na 250 000, čímž se stane největší silou v NATO. Z Varšavy do Moskvy je to pouhých 14 hodin jízdy. To kromě plánů NATO na začlenění Finska a Švédska také sehrálo roli v tomto rozhodnutí,“ poznamenal dále Armstrong.

Pokračoval a upozornil, že ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil, samozřejmě s požehnáním prezidenta Vladimira Putina, zvýšení počtu příslušníků ruské armády z 1 milionu na 1,5 milionu, což je masivní nárůst o 50 procent, „aby bylo zaručeno plnění úkolů k zajištění bezpečnosti Ruska.“

Pro jistou perspektivu Armstrong upozornil, že „Čína má asi 2 miliony a USA asi 1,4 milionu“, zatímco „Severní Korea má 1 280 000 aktivních vojáků a dalších 600 000 v záloze“ a „Bělorusko má armádu jen 62 000 vojáků a 344 750 v záloze.“

Jeho údaje o americké armádě jsou však chybné; 1,4 milionu vojáků je současná aktivní služba. V záloze je asi 800 000 vojáků, z nichž ne všichni jsou „pohotovostní zálohou.“

Přesto je jeho názor správný: Rusko zvyšuje svou sílu a připravuje se na nasazení legitimní superzbraně, kterou nelze zastavit.

„V současné době je v Rusku v rámci pravidelného odvodu povoláváno dvakrát ročně 120 000 až 140 000 mužů k jednoroční povinné službě,“ píše Armstrong. „Začíná být zcela zřejmé, že Západ chce válku. Po míru vůbec netouží. To změnilo pravidla hry.“

Dále pranýřuje zkorumpovaná západní média.

„Západní tisk stále šíří jen propagandu o vítězství Ukrajiny, zatímco ignoruje mobilizaci NATO, které jasně očekává válku,“ uvedl. „V roce 2023 to nebude jen o Ukrajině. Musíte být slepí, abyste neviděli, že Západ se jasně připravuje na válku.“

„Na to nyní reaguje Rusko. Vzhledem k tomu, že Polsko zvyšuje počet svých vojáků na 250 000, představuje to pro Rusko vážnou hrozbu,“ poznamenal dále.

Armstrong zároveň upozorňuje, že Putinova armáda studuje výkonnost amerických zbraňových systémů, které dostává Ukrajina, aby mohla modernizovat své vlastní síly, i když opět platí, že Ukrajina nedostává nejlepší systémy, které má americká armáda. Přesto je to lekce, kterou si Putin bere.

Nakonec poznamenává, že Rusko začne nasazovat další hypersonické zbraně, přičemž uvádí, že první válečná loď vybavená nejmodernějšími hypersonickými raketami Zircon bude uvedena do provozu námořnictvem příští měsíc. Není pochyb o tom, že obrana proti ruským hypersonickým zbraním pravděpodobně není možná.

„Rusko používá některé hypersonické střely na Ukrajině. Mezi našimi zdroji se soudí, že to mohlo být spíše k zastrašení NATO a Spojených států,“ dodal.

Jediné, co může hypersonickou raketu zastavit, je rychlejší raketa nebo nejlépe laserové zbraně, které se pohybují rychlostí světla – nejrychlejší známý způsob cestování v našem světě.

Zdroj

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Bývalé pracovnice u WHO odhalují, že neexistovala žádná pandemie Covid, dokud nebyl zaveden chybný test PCR, který náhle zvýšil takzvané „případy“ 14krát. Tento test PCR však nemůže detekovat žádnou infekci nebo onemocnění. Je to čistý podvod.
https://cz24.news/zamestnankyne-who-odhaluji-jak-who-infiltrovala-vsechny-narody-sveta-s-cilem-zrusit-demokracii-a-uvalit-svou-vlastni-tyranii/

jiří
Host
jiří
1 rok před

Světové ekonomické fórum momentálně vyzývá k utracení milionů koček a psů na celém světě ve snaze snížit „uhlíkovou stopu“, kterou tato zvířata vytvářejí v důsledku jezení masa.
https://protiproud.info/politika/6932-dalsi-faze-schwabova-velkeho-resetu-wef-chce-utratit-miliony-domacich-mazlicku-jak-jinak-nez-ve-jmenu-boje-proti-klimaticke-zmene-vybijte-psi-a-kocky-a-opatrete-si-hady-po-zviratech-nasleduje-eutanazie-jejich-majitelu.htm

2
0
Would love your thoughts, please comment.x