Expert na zbraně Mark Steele varoval veřejnost, že 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, který se tváří jako neškodná pokročilá technologie pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

5G

Ve své odborné zprávě Steele uvedl, že 5G představuje ohavný zločin, pokud člověk pochopí motivy jeho nasazení.

Steele již dříve vystupoval jako svědek a poskytl výpovědi v několika soudních sporech, v nichž odhalil nedostatek věrohodných důkazů o tom, že síť 5G se světelnými diodami (LED) a plánované nervové připojení k síti 5G jsou bezpečné. Odhalil také nanometamateriálové technologie, které kontaminují očkování proti COVID-19.

Jeho úsilí se vyplatilo, protože soudce u korunního soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba diskutovat.“

„Důkazy, které jsem soudu předložil, zmařily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě před poskytnutím zveřejněných vědeckých důkazů o rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a o jejím konečném účelu,“ uvedl Steele.

Toto vítězství v právní bitvě vyvolalo bouři publicity, která pomohla upozornit na skutečná rizika zavádění 5G po celém světě a na naprostý nedostatek péče ze strany regulačních orgánů.

Steele si posteskl, že svět slepě následuje plány technokratické elity a vojensko-průmyslového a farmaceutického komplexu na likvidaci velkého počtu lidí v rámci populace po celém světě.

„Rozdělení vývoje zbraňových systémů sehrálo klíčovou roli v tom, že se v rámci regulačních orgánů a telekomunikačního průmyslu nepodařilo upozornit na skutečný účel a záměry těch, kteří řídí a financují zavádění 5G a biologických chemických zbraní maskovaných jako vakcíny proti COVID-19 pro plánovanou řídicí a velitelskou síť zabíjení,“ řekl.

Steele vysvětluje souvislosti mezi 5G a vakcínami proti COVID-19
Na jiném místě zprávy Steele podrobně vysvětlil souvislosti mezi vakcínami 5G a COVID-19.

„Údaje o nežádoucích účincích vakcíny proti COVID-19 se čtou jako o zničení lidstva, když miliony občanů Severní Ameriky umírají a jsou zraněni v rámci lékařského experimentu, který je v rozporu s Norimberským kodexem a Římským statutem Mezinárodního trestního soudu,“ uvedl Steele.

„Skutečnost, že údaje o vektorech vakcín proti COVID-19 byly vyrobeny v laboratořích pro výrobu biologických chemických zbraní, dokazuje, že se pouze maskují jako vakcíny, přičemž objevující se údaje o sterilizaci, špatném zdravotním stavu a úmrtích na celém Západě odhalují jejich skutečný účel,“ řekl Steele.

Podle Steeleho má 5G síť schopnost cíleně získávat a napadat očkované díky nanometamateriálové anténě z vakcíny proti COVID-19.

„Smrtící autonomní zbraňové systémy (LAWS) potřebují 5G sítě k udržení své geopozice a navigaci v prostředí k cíli,“ vysvětlil.

„Tyto zbraně se nemohou spoléhat na satelitní komunikaci kvůli možnosti, že nepříznivé povětrnostní jevy a zpoždění signálu naruší jejich signál, takže musí mít lokalizované 5G sítě pro nadcházející prostředí městského bojiště, pro schopnost atentátů a pro ovládnutí bojiště v plánovaných budoucích válkách.“

Zdroj