5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, říká expert na zbraně Mark Steele

5G

Expert na zbraně Mark Steele varoval veřejnost, že 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, který se tváří jako neškodná pokročilá technologie pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

5G

Ve své odborné zprávě Steele uvedl, že 5G představuje ohavný zločin, pokud člověk pochopí motivy jeho nasazení.

Steele již dříve vystupoval jako svědek a poskytl výpovědi v několika soudních sporech, v nichž odhalil nedostatek věrohodných důkazů o tom, že síť 5G se světelnými diodami (LED) a plánované nervové připojení k síti 5G jsou bezpečné. Odhalil také nanometamateriálové technologie, které kontaminují očkování proti COVID-19.

Jeho úsilí se vyplatilo, protože soudce u korunního soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba diskutovat.“

„Důkazy, které jsem soudu předložil, zmařily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě před poskytnutím zveřejněných vědeckých důkazů o rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a o jejím konečném účelu,“ uvedl Steele.

Toto vítězství v právní bitvě vyvolalo bouři publicity, která pomohla upozornit na skutečná rizika zavádění 5G po celém světě a na naprostý nedostatek péče ze strany regulačních orgánů.

Steele si posteskl, že svět slepě následuje plány technokratické elity a vojensko-průmyslového a farmaceutického komplexu na likvidaci velkého počtu lidí v rámci populace po celém světě.

„Rozdělení vývoje zbraňových systémů sehrálo klíčovou roli v tom, že se v rámci regulačních orgánů a telekomunikačního průmyslu nepodařilo upozornit na skutečný účel a záměry těch, kteří řídí a financují zavádění 5G a biologických chemických zbraní maskovaných jako vakcíny proti COVID-19 pro plánovanou řídicí a velitelskou síť zabíjení,“ řekl.

Steele vysvětluje souvislosti mezi 5G a vakcínami proti COVID-19
Na jiném místě zprávy Steele podrobně vysvětlil souvislosti mezi vakcínami 5G a COVID-19.

„Údaje o nežádoucích účincích vakcíny proti COVID-19 se čtou jako o zničení lidstva, když miliony občanů Severní Ameriky umírají a jsou zraněni v rámci lékařského experimentu, který je v rozporu s Norimberským kodexem a Římským statutem Mezinárodního trestního soudu,“ uvedl Steele.

„Skutečnost, že údaje o vektorech vakcín proti COVID-19 byly vyrobeny v laboratořích pro výrobu biologických chemických zbraní, dokazuje, že se pouze maskují jako vakcíny, přičemž objevující se údaje o sterilizaci, špatném zdravotním stavu a úmrtích na celém Západě odhalují jejich skutečný účel,“ řekl Steele.

Podle Steeleho má 5G síť schopnost cíleně získávat a napadat očkované díky nanometamateriálové anténě z vakcíny proti COVID-19.

„Smrtící autonomní zbraňové systémy (LAWS) potřebují 5G sítě k udržení své geopozice a navigaci v prostředí k cíli,“ vysvětlil.

„Tyto zbraně se nemohou spoléhat na satelitní komunikaci kvůli možnosti, že nepříznivé povětrnostní jevy a zpoždění signálu naruší jejich signál, takže musí mít lokalizované 5G sítě pro nadcházející prostředí městského bojiště, pro schopnost atentátů a pro ovládnutí bojiště v plánovaných budoucích válkách.“

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Král Miroslav
Host
Král Miroslav
1 rok před

Už dvacet let o tom vím. Takže když nám řekli v médiích, že ve Wuhanu, že vir je tak strašlivý, že na něj umírají lidi na ulicích po stovkách denně a pak ve světě ani jeden nezemřel na ulici, tak to nemohl být vir. Pak nám oznámili, že ve Wuhanu rozjeli vysílání 5G, tak mě byli ihned jasné, že ta hrůza byla způsobena 5G. A pak se to jen potvrdilo na policejní střední škole v Sokolově, kde padlo ze stovky studentů dvacet pohromadě stojících. A loni v létě padli další žáci na základní škole v Praze. někdo někom pohrozil. Je třeba situaci sledovat kontinuálně, ne jen poslední údaje.
Díky covidu jsme zjistili, že viry neexistují.
Corona=záření, virus=jed. A je to.
Kdo tohle nepochopil, tak je bezmozek a je očkovaný…

trackback

[…] ledna, 2023 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, říká expert na zbraně Mark Steele2023-01-04T16:50:15+00:00Konspirace 2 […]

3
0
Would love your thoughts, please comment.x