Globální likvidace amerického impéria přechází do vysokých otáček

americké impérium

Žijeme v posledních dnech amerického impéria. Zbraň č. 1 tohoto impéria – americký dolar – se stala cílem likvidace většiny ostatních mocných států na celé planetě, včetně Číny, Saúdské Arábie, Brazílie a Ruska.

americké impérium

Ukazuje se, že nikomu se nelíbí, když je zasaženo vyzbrojením měny, a s režimem americké vlády pod vedením Bidena šikanózní taktika amerického impéria přesvědčuje ostatní národy, aby se vzdaly dolaru a vybudovaly si vlastní systémy mezinárodního finančního vyrovnání.

Proto se příští měsíc – v srpnu 2023 – sejdou národy BRICS a oznámí, co má být údajně kryptoměna krytá zlatem.

Tato kryptoměna bude údajně decentralizovaná, což znamená, že žádný stát nemůže měnit její účetní knihu ani tisknout další mince (tj. peníze) ze vzduchu. Skutečnost, že tuto účetní knihu založenou na BRICS nelze padělat, jí dodá vnitřní hodnotu, která z ní okamžitě učiní lepší uchovatel hodnoty než americký dolar (který den ode dne ztrácí kupní sílu). Můžeme očekávat rychlé přijetí systému kryptoměn BRICS státy světa. A až tyto národy přestanou potřebovat dolary k provádění transakcí s jinými národy, zbaví se dolaru.

Protože už dolary nepotřebují, nepotřebují ani dluhové nástroje denominované v dolarech. To znamená, že mezinárodní držitelé amerických státních dluhopisů se jich budou zbavovat, což způsobí přebytek nabídky státních dluhových nástrojů na volném trhu, což americkému ministerstvu financí značně prodraží pokusy o aukci nových dluhových nástrojů, které zajišťují financování vládních dluhových zvyklostí.

A právě tak se roční náklady Ameriky na obsluhu vlastního státního dluhu vyšplhají na několik bilionů dolarů. Zanedlouho bude šílený stroj na tisk peněz tisknout dolary jen proto, aby mohl vykupovat státní dluhopisy a bankrotující vláda mohla obsluhovat svůj vlastní explodující dluh falešnými penězi. Připomíná to psa, který žere svůj vlastní ocas… a při každém soustu se dáví.

Konečným výsledkem bude hyperinflace (cen zboží a služeb) spojená s rychlou devalvací dolarové měny, která nakonec klesne na nulu.

K tomuto procesu nedojde přes noc, ale bude se zrychlovat geometrickou řadou, která většinu lidí zaskočí. Než jim dojde, že jejich dolary jsou bezcenné, bude už pozdě zamířit k východu a převést tyto dolary na něco jiného. Například na zlato, stříbro nebo krypto.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Noobody
Host
Noobody
1 rok před

Že to takto dopadne je víc než očekávatelné. Ovšem pražádnou radost z toho nemám, protože finanční problémy předlužení se vždy nejsnáze řešily válkou. Dnes probíhá válka na Ukrajině a všichni víme s jakými výsledky pro život nás občanů. Jak se nám dramaticky zdražilo všechno, jak vláda (ne)slouží nám občanům, ale zájmům cizím a jak místo snahy o mírové soužití a dobrou spolupráci mezi národy vytváří napětí a štve národ k nenávisti cílenou válečnou propagandou.

S vědomím výše uvedeného bych měl zřejmě cítit zadostiučinění z očekávaného konce dolaru. Necítím, neb si velmi dobře uvědomuji, že jsme součástí „Kolektivního Západu“ a dolar sebou strhne i euro a další měny a země EU včetně nás. S pádem dolaru se propadneme i my v ČR do propadliště dějin a budeme to i MY, kteří budeme řešit své finanční problémy aktivní účastí v zřejmě neodvratitelné 3.SV.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x