Žijeme v posledních dnech amerického impéria. Zbraň č. 1 tohoto impéria – americký dolar – se stala cílem likvidace většiny ostatních mocných států na celé planetě, včetně Číny, Saúdské Arábie, Brazílie a Ruska.

americké impérium

Ukazuje se, že nikomu se nelíbí, když je zasaženo vyzbrojením měny, a s režimem americké vlády pod vedením Bidena šikanózní taktika amerického impéria přesvědčuje ostatní národy, aby se vzdaly dolaru a vybudovaly si vlastní systémy mezinárodního finančního vyrovnání.

Proto se příští měsíc – v srpnu 2023 – sejdou národy BRICS a oznámí, co má být údajně kryptoměna krytá zlatem.

Tato kryptoměna bude údajně decentralizovaná, což znamená, že žádný stát nemůže měnit její účetní knihu ani tisknout další mince (tj. peníze) ze vzduchu. Skutečnost, že tuto účetní knihu založenou na BRICS nelze padělat, jí dodá vnitřní hodnotu, která z ní okamžitě učiní lepší uchovatel hodnoty než americký dolar (který den ode dne ztrácí kupní sílu). Můžeme očekávat rychlé přijetí systému kryptoměn BRICS státy světa. A až tyto národy přestanou potřebovat dolary k provádění transakcí s jinými národy, zbaví se dolaru.

Protože už dolary nepotřebují, nepotřebují ani dluhové nástroje denominované v dolarech. To znamená, že mezinárodní držitelé amerických státních dluhopisů se jich budou zbavovat, což způsobí přebytek nabídky státních dluhových nástrojů na volném trhu, což americkému ministerstvu financí značně prodraží pokusy o aukci nových dluhových nástrojů, které zajišťují financování vládních dluhových zvyklostí.

A právě tak se roční náklady Ameriky na obsluhu vlastního státního dluhu vyšplhají na několik bilionů dolarů. Zanedlouho bude šílený stroj na tisk peněz tisknout dolary jen proto, aby mohl vykupovat státní dluhopisy a bankrotující vláda mohla obsluhovat svůj vlastní explodující dluh falešnými penězi. Připomíná to psa, který žere svůj vlastní ocas… a při každém soustu se dáví.

Konečným výsledkem bude hyperinflace (cen zboží a služeb) spojená s rychlou devalvací dolarové měny, která nakonec klesne na nulu.

K tomuto procesu nedojde přes noc, ale bude se zrychlovat geometrickou řadou, která většinu lidí zaskočí. Než jim dojde, že jejich dolary jsou bezcenné, bude už pozdě zamířit k východu a převést tyto dolary na něco jiného. Například na zlato, stříbro nebo krypto.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj