Námořní jednotky NAVY SEALs zaútočily na nákladní loď plnou pašovaných dětí

Námořní jednotky NAVY SEALs zaútočily na nákladní loď plnou pašovaných dětí

Jednotky Navy SEALs v úterý za úsvitu podnikly nájezd na jednu ze stovek nákladních lodí, loď pro přepravu volně ložených látek pod Hongkongskou vlajkou s názvem Morning Star, která kotvila u Long Beach v Kalifornii, a zachránily 200 dětí cizinců, které byly uvězněny v chátrajícím nákladním prostoru, uvedl vojenský přidělenec pod příslibem anonymity.

Námořní jednotky NAVY SEALs zaútočily na nákladní loď plnou pašovaných dětí

Bohužel, jednotky SEAL také nalezly těla 12 mrtvých dětí, dodal náš zdroj.

Ačkoli operační podrobnosti jsou skoupé jsme zjistili, že SEALs z Coronada pronikli na loď přibližně ve 2:00 ráno, poté nenápadně prošli lodí a za použití nesmrtící síly zkrotili její dvacetičlennou posádku a kapitána. Podle našeho zdroje nebyl během vpádu nikdo z příslušníků SEAL ani posádky zabit.

Není jisté, zda SEALs přesně věděli, kde jsou děti na lodi drženy, nebo zda získali informace z výslechů, ale v rozlehlém nákladovém prostoru v podpalubí našli 200 vyhublých dětí různých národností.

„Byla to strašná scéna. Některé z těch dětí byly připoutány k přepážkám, jiné ležely v kalužích vlastních výkalů a moči. V nákladovém prostoru nebylo žádné jídlo a jen několik 55 galonových sudů s něčím, co vypadalo jako hnijící voda,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že SEALs posádku zajali a dopravili ji na pevninu (na neznámé místo) na palubě speciálního plavidla amerického námořnictva MK5 a děti převzali do ochranné vazby k lékařskému ošetření a identifikaci.

Zajímavé je, že tvrdil, že „někdo“ v Mar-a-Lago poskytl americkému speciálnímu operačnímu (velení) štábu věrohodné důkazy o „obchodování s dětmi“ na plavidle. Nechtěl však říci, zda tip pocházel přímo od Donalda J. Trumpa.

Naše redakce doufá, že brzy přinese aktuální informace o tomto vývoji.

Poznámka: Film Sound of Freedom, který se zaměřuje na obchod s dětmi, bude brzy uveden do kin, přestože se ho Hollywood snaží zmařit. Viděl jsem zkušební projekci a považuji jej za jeden z nejpřesnějších obrazů tohoto hrozného odvětví. Tento film si nenechte ujít a blíže k datu premiéry přinesu oficiální recenzi tohoto eposu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x