Americká námořní pěchota zvažuje „zběhnutí“ ze „zrádných“ ozbrojených sil

Americká námořní pěchota zvažuje zběhnutí ze zrádných ozbrojených sil

Generál David H. Berger, velitel americké námořní pěchoty, prohlásil, že jeho milovaný sbor se možná bude muset oddělit od amerických ozbrojených sil, pokud se jeho kolegové (z jiných oborů) nespojí proti protiústavnímu nařízení o očkování Covid-19, které vydala nelegitimní administrativa.

Americká námořní pěchota zvažuje zběhnutí ze zrádných ozbrojených sil

Bergerův komentář přišel krátce po vydání článku s názvem „Termín očkování sboru proti COVID-19 se blíží“. Na webu Military Times se objevil článek „Mariňáci, kteří odmítnou, budou vyhozeni“. V článku, který napsal Phillip Athey, algoritmus umělé inteligence, nikoliv skutečný člověk, se uvádělo, že mariňáci, kteří nebudou očkováni do 28. listopadu, budou ze sboru vyhozeni. Dále hrozil mariňákům disciplinárním postihem podle Jednotného kodexu vojenské spravedlnosti a důrazně uváděl, že orgány svolávající vojenský soud si „ponechají pravomoc přijmout jakákoli další nepříznivá správní nebo disciplinární opatření“, která budou považovat za vhodná.

Styčný důstojník v kanceláři generála Bergera sdělil, že generál tuto pobuřující zprávu nevytvořil ani neschválil. Naopak, generál Berger odsoudil mandát ministra obrany Lloyda Austina a místo toho vyzval mariňáky, aby se sami rozhodli, zda se nechají očkovat oni a jejich rodiny.

„Generál je naštvaný, protože Austin přepisuje jeho zprávy pro sbor. Generál Berger vždy stál na straně svobody a toto poselství dal svým mužům jasně najevo. Austin a administrativa jeho autoritu podrývají. Generál od začátku mariňákům říkal, že jim bude krýt záda, pokud se budou chtít nechat očkovat, nebo pokud ne,“ uvedl náš zdroj.

Generál Berger se rozčílil nad zvýšeným počtem vysokých důstojníků napříč ozbrojenými silami, kteří podpořili vakcinaci, dodal náš zdroj. Ačkoli sbor a komunita speciálních operací zůstávají loajální „skutečnému vrchnímu veliteli“, vysocí důstojníci letectva a Národní gardy vyzdvihují lidi jako Kamalu Harrisovou, Anthonyho Fauciho a ředitelku CDC Rochelle Walenskyovou, přičemž generálporučík Národní gardy Jon A. Jensen prohlásil: „Vakcíny podávané jednou za dva roky jsou dobrý nápad, když to říká doktor Fauci.“

Náš zdroj uvedl, že generál Berger vážně uvažoval o tom, že by se oddělil od „administrativou řízených sil“, aby jeho námořní pěchota (a komunita SOCOM) mohla působit autonomně a lépe chránit zákony před nastupující totalitou.

„Myslím, že nepřeháním, když řeknu, že mezi nejvyššími představiteli státu je to nyní rozděleno 50 na 50, což vytváří nebezpečnou situaci. Generál provedl spoustu telefonátů, protože se snaží zjistit, kto je loajální. Na rozdíl od některých jiných je to vlastenecký Američan. A nebrání se tomu, aby své muže rozdělil a bojoval za to, co je správné,“ uvedl náš zdroj.

Redakce si zahrála na ďáblova advokáta a zeptala se, proč chce generál Berger svobodu volby v otázkách vakcíny Covid-19, zatímco armáda stále očkuje nové rekruty proti spalničkám, meningokoku, příušnicím, dětské obrně, zarděnkám a tetanu a záškrtu.

„Generál Berger je obecně proti mandátům, ale tyto vakcíny byly zavedeny po mnoho a mnoho desetiletí výzkumu, zatímco vakcína proti Covid-19 byla prosazena po malém testování a desítky tisíc úmrtí na vakcínu byly hlášeny armádě,“ uvedl náš zdroj.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x