Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 1.8.2023

QAnon

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH o tom, co se děje s výbuchem Krymského mostu v roce 2023 a V ZÁKULISÍ>] DEEP STATE OPERACE &_BÍLÉ KLOBOUKY ALIANCE KONTRA OPERACE_

QAnon

[ DS] Operace
Útok na ruský most na Krymu Výbuch mostu potvrdil britský mini dron s výbušninami a americké [ ds] vojenské řízené operace.
_Mi6/cia deep (s/NATO UN WEF+++) VŠICHNI chtějí záměrně zatáhnout Rusko do války, aby RUSKO zaútočilo na ODESU< ( deep state cia/mi6/ ukrajina už mají bomby připevněné na lodních přístavech a obilných zařízeních v blízkosti a plánují je vyhodit do povětří, až Rusko zaútočí, a BUDOU Z VÝBUCHŮ OBVINOVAT RUSKO)…… V naději, že by Rusko mohlo převzít kontrolu nad Oděskými lodními přístavy a uzavřít hlavní světovou infrastrukturu pro přepravu obilí z Ukrajiny a Rusko by bylo obviněno z katastrofálních potravinových krizí po celém světě, který je závislý na ukrajinské kukuřici, pšenici, sotva ECT obilí, které podporuje Jihoamerické a Africké země a provozuje Turecký multimiliardový mlynářský průmysl, který funguje z Ukrajinského obilí.

Proto CIA (MI6) DEEP STATE stále otevřeně mluví o útoku na Rusko a otevřeně zveřejňuje své válečné plány v MSM, protože se zoufale snaží vtáhnout Rusko do útoku na Oděsu. Tento obrovský kolaps ovlivní národy BRICS A NOVÝ SYSTÉM, protože Jižní Amerika již kontaktovala Indii a MODIho a co se stane, …
A Turecko je v panice, protože vyrábí mlýn pro stovky společností a je závislé na obilí…….. TRILIONŮ dolarů spojených s obilným průmyslem. Potravinářský průmysl, obchodování s korporacemi a trhy jsou závislé na obilí a ovlivňují BRICS SEVEROZÁPADNĚ< ALE....> Putin a ALLIANCE již věděli o těchto cia++nato+++ ECT k rozvinutí
a poslali protiopatření na místo před měsíci skladování obilí a Čína a indie udělali největší nákupy obilí v posledních měsících a Rusko právě dalo zdarma obilí do Afriky a udělalo obrovské dohody s Jihoameričany před měsíci pro skladování obilí…. Tyto země jsou loajální vůči Indii a Modi a Putin mají připravené strategie, jak zabránit tomu, aby země BRICS hladověly.

>Záměrný útok na Rusko a jejich most a snaha vlákat je do zničení Oděsy je past Deep State a Putina Xi. Módího. Trump Bin Salman to vědí a všichni pracují na tom, aby nedošlo k velké světové krizi… klíčem je převzetí kontroly nad Černým mořem a Turecko, které umožní Rusku plný přístup ( v zákulisí Turecko hraje hru na NATO a EU a EVENTUÁLNĚ SE OTEVŘENĚ postaví na stranu Ruska a Číny< .... v zákulisí se Turecko připravuje na odhalení obrovského korupčního skandálu, který rozkolísá jejich vládu z rukou CIA a NATO ). _BOUŘE SE VRACÍ v mnoha zemích, kde probíhají převraty a protipřevraty.... A potravinová krize otevírá dveře vládní korupci. ( Jiní jako bílé klobouky využívají potravinovou krizi jako TEORETICKÉ OPERACE a vždy věděli, že tyto události PŘICHÁZEJÍ a že jsou zavedena protiopatření). Proč je MI6 UK tak hluboce zapojena do vytváření války s Ruskem a pomáhá CIA vytvářet barevné revoluce na Ukrajině a nyní se snaží v Bělorusku< VŠECHNO vede zpět k obchodování s lidmi. Obchod s dětmi. ... Světové vlády jsou hluboko v síti operací obchodu s dětmi a využívají pedofilii jako síť vydírání k ovládání zemí a zemí společného bohatství kontrolovaných korunou britského Veličenstva .... Usilovně se snaží zakrýt sítě praní špinavých peněz napojené na bankovnictví Barkley, Rothschildy a masivní sítě obchodování s lidmi napojené na vojenské lodě. Přeprava nákladu a ponorek, které jsou napojeny na Epsteina. Jimmy Savile mi6/mi5 [ ds] vojenská rozvědka včetně královského majestátu a krále ( princ Charles byl nejlepší přítel Savilea a pomáhali ho financovat a měli mu přístup do dětských nemocnic , věznic pro mladistvé, psychiatrických zařízení UK MI6/ MAJETEK KORUPCE BĚŽÍ HLUBOKO ..... To byl pravý důvod, proč byla zabita princezna Diana (ne proto, že byla těhotná a ztrapnila by korunu, což byla propaganda MSM) a významní hudebníci byli zabiti jako Avici. Chester Bennington. Chris Cornell Anthony Bourdain. ... Všichni pracovali na projektech, které měly ODHALIT průmysl obchodu s dětmi napojený na Hollywood + CIA ( mi6) + hudební průmysl + na Britskou monarchii + světové banky financující obchod s dětmi. JP Morgan. ECT ECT ECT ECT ECT.. ___ Nic není zapomenuto, protože probíhají vojenské operace a dochází k odhalování na masivní úrovni. MUSK, TRUMP. tlačí na Sound Of Freedom a KONGRES tlačí na odhalení Bidenovy rodiny obchodující s lidmi. / Virgin Island tlačit na téměř 200 milionů od JP Morgan v EPSTEIN , Přichází Hunter Biden, který bude obviněn z obchodování s lidmi. > Armáda, bílé klobouky ve FBI. CIA. Doj. ministerstvo obrany mají kopie EPSTEIN počítačů a důkazů.
Notebook Huntera. Hillary smazané e-maily. Weinerův LAPTOP. > Vatikánské pevné disky. Data McAfee.
Chey.mnt. USSF MAJÍ VŠE.
NAČASOVÁNÍ JE VŠECHNO.

BOUŘE

Už dávno na začátku roku 2021 jsem vám řekl, že se chystá válka a země se připravují ( nikdo tomu nevěřil ), řekl jsem, že to povede k JADERNÉMU NASAZENÍ. .
> Teď jsme tady.
( Rychle roste)
Ale nebojte se, je to všechno jenom STAGOVÁNÍ na VÁLKU PROTI BOUŘI.

_VAROVAL JSEM, že dojde k obrovskému světovému kolapsu, který zničí banky a bude se stupňovat ( to se stalo, když se státy dostaly do recese, včetně zemí EU, a během 3 let se zhroutily statisíce malých bank po celém světě …… A velké banky byly zachráněny a Wall Street lhal o ročních zprávách jménem svých zkorumpovaných vlád a bank)
_jak to lidé vzdali po údajné Trumpově prohře a údajné Epsteinově smrti… Dal jsem vám důležitou informaci, že TRUMP SE VRÁTÍ JEŠTĚ VĚTŠÍ MOCÍ a ukradené volby 2020 byly vojenské operace dané záměrně Bidenovi, aby VYTVOŘIL zkorumpovaný zajatý systém USA ( řekl jsem, že v roce 2021 bude BIDEN nucen jednat nevyzpytatelně a bude odvolán před volbami 2024….. To se nyní děje ) …… EPSTEINOVA SÁGA teprve začíná a Kongres má v držení laptop Huntera Bidena… Uvnitř toho notebooku jsou [ ds] vojenské kódované sekvenční soubory, které SPOJUJÍ CIA. Epstein. ECT ECT ECT ECT ECT ECT. Ukrajina DECT exe ECT ECT
V roce 2019 jsem všechny varoval, že Deep State se chystá vypustit virus ( lidé si mysleli, že je to konspirace).
_2020 jsem dal všem info, že digitální iD budou iniciovány prostřednictvím falešné pandemie a dojde k silovému očkování a uzamčení ( lidé si mysleli, že je to konspirace)
_Dal jsem tolik informací o vojenských operacích, které se dějí po celém světě v tunelech až po zemětřesení.
_
_
_
ECT
_
_
_říkal vám dlouho předtím, než kdokoli MUSK se chystá získat Twitter a MUSK dostával finanční prostředky od Kask Patel. Ezra > Trump admin ( ale mezi Muskem a TRUMPEM probíhalo falešné distancování) ….. A Musk ( opravdu armáda )by použil Twitter k RED PILL světa….. To se děje a pokračuje
_
_
_BILIONÁŘI RŮZNÝCH VĚCÍ/ > Bin Salmán byl s TRUMPEM a šel by proti Bidenovi.
_
_
Tolik věcí ze skutečného příběhu střelby v Las Vegas, Trump zachránil Bin Salmana
_
_Tajné dohody Německa/ Turecka)/Itálie/Francie/s Čínou. / Rusko vytvoří v EU nový dílčí systém.
_
_tolik věcí, které je třeba zmínit

. já jsem také uvedl, že celebrity se začnou hlásit a bílé klobouky v Hollywoodu odhalí pedofilii. Obchodování s lidmi/děti a růst
( Nyní v zákulisí> Mel Gibson mluví s Iron manem Robertem Downey jr …. jako Mark Wahlberg mluví o pedofilním kruhu)..
..
Vloni jsem také uvedl, že BÍLÉ KLOBOUKY se chystají jít po hudebním průmyslu a hip hopu a rappeři by VYTVOŘILI satanistický průmysl na rostoucí masivní úrovni, která by se spojila zpět s kontrolou CIA / FBI…. Korupce….
>>>>> *TEĎ V ZÁKULISÍ >>> BÍLÉ KLOBOUKY JDOU PO ÚPLNÉM ODHALENÍ ZKORUMPOVANÉ CIA( PENTAGONU).FBI. OVLÁDÁNÍ HIP HOPOVÉHO PRŮMYSLU SPOJENÉHO S PEDOFILIÍ A OBCHODOVÁNÍM S LIDMI. VYDÍRÁNÍ A VRAŽEDNÉ AGENDY K ROZPOUTÁNÍ VÁLEK V ČERNOŠSKÝCH KOMUNITÁCH…

*Za Scénou;>]; P DIDDY spojený s pedofilií. > Znásilňování Justina Biebera> vydírání teenagerů za sex> provozování gay hip hopu doprovodem rapu do elity BUDE vyneseno na světlo a>>>>>>.
>>>> VŠE ZAČÍNÁ ODHALENÍM a znovuotevřením vyšetřovacího případu TUPACOVY SMRTI.
.
SLOVO JE, že DIDDY zaplatil zabijákům 1 milion, aby Tupaca zabili, a pak nechal zabít najatého vraha Orlanda Andersona… Ale jeho strýc Keefe D si ponechal originální náboje ze střelby na Tupaca ( Keefe D se také podílel na střelbě, ale v Kalifornii má imunitu před trestním stíháním)…. a Keefe D má záznamy o platbách a záznamy……

_Nové vyšetřování probíhá v NEVADĚ a v současné době byl prohledán dům KEEFE D a byly zabaveny důkazy.

Co se bude dít?
_z interních zdrojů vyplývá, že případ se v první etapě roku 2023 VŽDY ROZPADNE< ... ale je to PLÁNOVANÉ. jako právníci,/ DOJ / FBI korupce bude odhalena v COVER-UPS a P Diddys vlastní přáteléBUDOU FLIP jak více důkazů přichází v druhém kole ODHALENÍ v roce 2024 .....>>>. VRAŽDA TUPACA A VRAŽDA BIGGIE SMALL byly obě na objednávku P DIDDYHO a tím se rozplete labyrint praní špinavých peněz, systém vydírání v hudebním průmyslu propojený s KORUPCÍ CIA FBI……. A P DIDDYHO propojení s pedofilií se rozvine včetně některých nejslavnějších hiphopových umělců!!!!!!.

__
Hmmmmmmmm 🤔 Tyto vojenské operace bílých klobouků jdou po CIA. na Ukrajině v .
Rusku .v Číně. v Hollywoodu a nyní i v hudebním průmyslu.
Dokonce i RFKJR, TRUMP jde veřejně po CIA.
…. Bílé klobouky jdou po Falešné mimozemské invazi spojené s operacemi CIA Pentagonu .

DŮVĚŘUJTE PLÁNU.

MÁTE VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE
Q

WWGIWGA

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
9 měsíců před

Pokojně sledujte kolotoč boje světla s temnotou. Pěstujte vlastní zeleninu, brambory a chov aspoň jednoho pašíka, králíků, slepic a taky kravičku, protože jinak budete odkázáni na mcdonaldovy hambáče, plněné šváby a žížalami.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x