Manželka generálního ředitele společnosti Pfizer zemřela po komplikacích způsobených vakcínou

Albert Bourla

Myriam Bourla – manželka generálního ředitele společnosti Pfizer Alberta Bourly – zemřela podle svého lékaře ve středu brzy ráno na komplikace způsobené vakcínou proti COVID-19. Zemřela na pohotovosti v nemocnici New York-Presbyterian Lawrence Hospital poté, co ji přivezli záchranáři. Jako příčina smrti byly uvedeny komplikace způsobené vakcínou společnosti Pfizer.

Albert Bourla

Myriam Bourlaová žila se svým manželem na newyorském předměstí Scarsdale. Stejně jako mnoho dalších lidí i Bourlaová vyjádřila skepsi k experimentální injekci svého manžela a původně ji odmítala. V rozhovoru pro Scarsdale 10583 Bourlaová uvedla, že ačkoli je „hrdá“ na práci svého manžela, zpočátku vakcínu odmítala s tím, že „na ni ještě nepřišla řada“.
Myriam Boulra

„Chci jen sdělit, že jsem na svého manžela a na práci, kterou vykonal, velmi hrdá. Jsem také velmi šťastná za lidskost a naději, kterou vakcína přinesla světu. Já jsem vakcínu ještě nedostala, protože na mě ještě nepřišla řada.“

Mnozí správně poukázali na to, že toto prohlášení ukazuje její skepticismus vůči vakcíně, která podle mnohých nebyla plně testována.

Právní problémy společnosti Pfizer
Albert Bourla má za sebou špatný týden, když v úterý prohlásil, že lidé, kteří šíří dezinformace o vakcínách, jsou „zločinci“. Kritici rychle poukázali na to, že společnost Pfizer byla v minulosti pokutována částkou 2,3 miliardy dolarů za nezákonný marketing v případě léků, které nebyly označeny jako vhodné. Jeden člověk se zeptal: „Nezaplatila společnost Pfizer největší pokutu v historii velké farmaceutické firmy za uplácení lékařů?“.

Kromě toho je společnost Pfizer obviněna ze lhaní veřejnosti poté, co whistleblower vznesl otázky týkající se „integrity údajů a regulačního dohledu“ během zkoušek „vakcíny“ společnosti Pfizer.

Objevily se správy, že generální ředitel společnosti Pfizer byl o víkendu zatčen. Toto tvrzení bylo sice rychle vyvráceno „ověřovateli faktů“, ale na sociálních sítích a blozích koluje dál. Ve videu, které zveřejnil server Dark Outpost, moderátor David Zublick uvádí, že věří, že tyto zvěsti jsou pravdivé.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x