Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen FBI ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale ve státě New York a obviněn z několika podvodů. Bourla je zadržován a čeká na projednání kauce. Federální agenti právě provádějí domovní prohlídku v jeho domě a v několika dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi.

Pfizer CEO Albert Bourla

Albert Bourla čelí obvinění z podvodu kvůli své roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny“ COVID-19. Společnost Pfizer je obviněna z falšování údajů a z vyplácení vysokých úplatků. Podle agenta FBI společnost Pfizer lhala o účinnosti vakcín a klamala zákazníky o závažných vedlejších účincích, které vakcíny mohou vyvolat. Společnost Pfizer je obviněna z toho, že podplácela vlády a mainstreamová média, aby mlčela.

Albert Bourla se dostal do problémů poté, co vyšlo najevo, že společnost Pfizer a její partner ve výzkumu „falšovali údaje, zaměstnávali nedostatečně vyškolené očkovatele a ignorovali nežádoucí účinky“. Informátorka Brook Jacksonová byla propuštěna v důsledku svých pokusů zastavit páchané podvody, uvedl náš zdroj.

V říjnu zveřejnil Project Veritas sérii úniků nazvanou „PfizerLeaks“. Ve videu další informátor společnosti Pfizer odhaluje, jak společnost používá potracené buňky plodu ve „vakcíně“ proti COVID-19. Společnost Pfizer se snažila tuto skutečnost před veřejností utajit.

V případě odsouzení může Albert Bourla strávit zbytek života ve vězení. Zatím je považován za nevinného, dokud se neprokáže jeho vina.

Zdroj