FBI zatkla generálního ředitele společnosti Pfizer a obvinila ho z podvodu

Pfizer CEO Albert Bourla

Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen FBI ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale ve státě New York a obviněn z několika podvodů. Bourla je zadržován a čeká na projednání kauce. Federální agenti právě provádějí domovní prohlídku v jeho domě a v několika dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi.

Pfizer CEO Albert Bourla

Albert Bourla čelí obvinění z podvodu kvůli své roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny“ COVID-19. Společnost Pfizer je obviněna z falšování údajů a z vyplácení vysokých úplatků. Podle agenta FBI společnost Pfizer lhala o účinnosti vakcín a klamala zákazníky o závažných vedlejších účincích, které vakcíny mohou vyvolat. Společnost Pfizer je obviněna z toho, že podplácela vlády a mainstreamová média, aby mlčela.

Albert Bourla se dostal do problémů poté, co vyšlo najevo, že společnost Pfizer a její partner ve výzkumu „falšovali údaje, zaměstnávali nedostatečně vyškolené očkovatele a ignorovali nežádoucí účinky“. Informátorka Brook Jacksonová byla propuštěna v důsledku svých pokusů zastavit páchané podvody, uvedl náš zdroj.

V říjnu zveřejnil Project Veritas sérii úniků nazvanou „PfizerLeaks“. Ve videu další informátor společnosti Pfizer odhaluje, jak společnost používá potracené buňky plodu ve „vakcíně“ proti COVID-19. Společnost Pfizer se snažila tuto skutečnost před veřejností utajit.

V případě odsouzení může Albert Bourla strávit zbytek života ve vězení. Zatím je považován za nevinného, dokud se neprokáže jeho vina.

Zdroj

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
11 měsíců před

Žádná kauce nesmí být povolena. Jinak se Bourla nadobro ztratí.

zdenio
Host
zdenio
9 měsíců před

Už měl být v GITMO a čekat na smyčku okolo krku.

Kim
Host
Kim
8 měsíců před

Tedy Bourla byl zatčen před rokem.

jiří
Host
jiří
6 měsíců před

M.t. Dětské oběti Baalovi a Molochovi – starověký luciferiánský kult se stále drží naší země jako rakovina. Stovky obětí a svědků prolamují mlčení navzdory výhrůžkám ze strany pachatelů. Nezávisle na sobě vypovídají všichni na celém světě o tomtéž: elitářské pachatelské podhoubí, které zasahuje do všech odstatných oblastí a především do justice, aby zločiny zůstaly nepotrestány. “Krvavá sekta 2” je pokračováním dokumentu, který Kla.tv odvysílala před rokem. Podívejte se zde na další oběti a svědky, kteří vyprávějí o nesmírně krutých zločinech. Pro přeživší existuje pouze JEDINÝ způsob, jak tato zvěrstva zastavit: Všichni se o tom musí dozvědět! Prosí nás, abychom KŘIČELI za oběti! KŘIČTE! 
https://www.kla.tv/27297

Frank
Host
Frank
5 měsíců před

Odsoudit a pověsit za nohy na lampu pouličního osvětlení pro výstrahu těm, kteří už zase s tím svinstvem otravují!

Jméno
Host
Jméno
5 měsíců před

Tak to je perfektní zpráva! Odhaduji, že ho prospustí až v roce 1983.

Frank
Host
Frank
4 měsíců před

Jděte už s tím nesmyslem opravdu do prdele!

Macecha
Host
Macecha
3 měsíců před

Jelikož to popírají faktčekři, tak by to pravda být mohla, ale stejně se mě nechce tomu věřit. Bylo by to na více místech. Poslední dobou je i na alternativě podobných hoaxů víc. (Např. zatčená Nullandová, Karel III po smrti apod.) Buď se alternativa začíná chovat jako hnojnomety a nebo je to snaha zdiskreditovat alternativní zpravodajství.

PřemekJ
Host
PřemekJ
3 měsíců před

Nástroj ChM a jejího WEF. Všichni tito nelidé se budou zpovídat ze svých zločinů a nikdo spravedlnosti neunikne. Ani u nás.

Jméno
Host
Jméno
3 měsíců před

Jsem moc rád, že i dneska jsem tuto zprávu tady našel. Snad ho zatknou i zítra.

Jméno
Host
Jméno
3 měsíců před
Reply to  Jméno

Jo, i dneska! Paráda! Tak se na ně musí, dacany.

Jméno
Host
Jméno
1 měsíc před

Zatkli ho? Konečně! Tak i dneska! A až ho zatknou i zejtra, tak bude i zejtra setsakra zatčenej, na deset zámků zamčenej, bez navočkování kovidu napospas ponechanej.

Jméno
Host
Jméno
15 dní před

Tak to je panečku zpráva dne, sólokapr, majstrštyk a pecka!
Tuto novinku byste měli přinášet na památku jejího významu po dobu příštích dvou set let, milá Kakta kiks.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x