Kritici vytýkají Klausi Schwabovi a WEF, že se snaží „ovládnout budoucnost“ agendou globálního zotročení

Klaus Schwab

Letošní, velmi medializované výroční zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) sklízí mnoho kritiky, zatímco zbytek světa s hrůzou sleduje tuto groteskní ukázku zdivočelého globalismu.

Klaus Schwab

Letošní setkání se soustřeďuje na téma „ovládnutí budoucnosti“, jehož šéf Klaus Schwab si klade za cíl podřídit celý svět tvrdé ruce globalistické tyranie.

V roce 2016 Schwab přednesl svůj projev o tom, že do roku 2030 nebudou všichni nic vlastnit a budou šťastní. V roce 2020 jsme slyšeli vše o „Velkém resetu“. A nyní je na pořadu dne „Spolupráce v roztříštěném světě“ post-covidu, stejně jako řešení „krize životních nákladů.“

Aby Schwab dosáhl svých dlouhodobých cílů ovládnutí světa, musí se podle něj globalisté na celém světě spojit pod praporem centralizace všeho pod sluncem – nebo, jak to vyjádřil jeden kritik, „centralizovat moc do rukou vybraných globálních elit.“

Veškerá svoboda a volnost musí zmizet, zejména ve Spojených státech, kde Schwabovým plánům brání takové maličkosti jako svoboda slova a právo nosit zbraň.

Jiný kritik napsal, že výroční zasedání WEF „funguje jako osobní, pouze pro zvané, ideologickým outsiderům uzavřený obchod s politikou a myšlenkami pro globální vládnoucí třídu.“

WEF letos hraje na obranu uprostřed celosvětového povstání proti globalistické tyranii
Mezi další klíčová témata letošního výročního zasedání WEF patří „boj proti dezinformacím“, podpora partnerství veřejného a soukromého sektoru, prosazování „zelené“ politiky a další módní slova jako „DEI“, odolnost, udržitelnost, zdravotní bezpečnost, digitalizace „metaversa“ a zavádění „chytrých“ technologií.

„Vidíme, že různorodé politické, ekonomické a sociální síly způsobují rostoucí roztříštěnost na globální i národní úrovni. Abychom se vypořádali s hlavními příčinami této eroze důvěry, musíme posílit spolupráci mezi vládním a podnikatelským sektorem a vytvořit podmínky pro silné a trvalé oživení,“ uvedl Schwab v tiskové zprávě o zaměření letošního setkání.

„Zároveň je třeba uznat, že hospodářský rozvoj musí být odolnější, udržitelnější a nikdo by neměl zůstat pozadu.“

Covid a vše, co se ve světě změnilo s jeho uvolněním, dodal dále Schwab na zahajovacích ceremoniálech setkání, slouží „jako katalyzátor ekonomické transformace“, kterou protlačuje.

„Díky kolektivní odpovědnosti, inovacím a lidské dobré vůli a vynalézavosti jsme schopni proměnit tyto výzvy v příležitosti,“ dodal.

Investigativní novinář Jordan Schachtel poznamenal, že Schwabovy výroky o zvládnutí budoucnosti a „překonání negativních kritických a konfrontačních postojů“ jsou způsobem, jakým se globalistická entita snaží bránit rostoucí kritice svého programu.

Silný tlak na umlčování svobody projevu v rámci boje proti „dezinformačním kampaním“ ukazuje, že Schwab a spol. se obávají, že v dnešním politickém klimatu dochází k příliš mnoha rozporuplným projevům, zejména na platformách sociálních médií, jako je Twitter, které se staly novým digitálním veřejným prostorem.

Robert F. Kennedy Jr., další kritik WEF, poznamenal, že výroční zasedání WEF je něco jako „každoroční pouť“, kterou prominentní globalisté berou jako věrnost Schwabovi, Billu Gatesovi a dalším miliardářům, od nichž dostávají „pochodové rozkazy.“

„Kupodivu se mi zdá, že vytvořili všechny problémy, o kterých nyní tvrdí, že je chtějí řešit… ‚změna klimatu‘, falešné ‚pandemie‘, ‚narušení‘ dodavatelského řetězce, ‚energetická krize‘, ‚krize životních nákladů‘, ‚přerušení‘ cestování, války a konflikty, a seznam by mohl pokračovat dál a dál,“ dodal jeden z kritických komentátorů konverzace.

A samozřejmě, nikdo nedělá „dezinformace“ lépe než oni. Vytvoří problém a pak vytvoří údajné řešení.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

comment image HLEDEJTE PROSÍM NA ETIKETÁCH POTRAVIN OZNAČENÍ „BIOINŽENÝRSKÉ“
Na rozdíl od GMO mají BIOINŽENÝRSKÉ složky schopnost měnit tělo a ovlivňovat DNA!
Hellmanova majonéza. Společnost Swanson (vlastněná firmou Campbells) dělá totéž ve velkém měřítku.
Když do nás nemohou dostat vakcínu injekcí, zkusí zpracované potraviny?
Tyto společnosti a obchody, které to prodávají, by měly být potrestány.
VZDĚLÁVEJTE OSTATNÍ! KUPUJTE MÍSTNĚ.
HLÍDEJTE KOJENECKOU A DĚTSKOU VÝŽIVU!
https://m.vk.com/wall-201672071_46651#actions

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před
Reply to  jiří

Mam za to, že nebezpečné ijekce genové terapie mRNA jsou již aplikovány i v jiných vakcínách, kdežto bioinženýrské složky, GMO, požité perorálně budou působit spíše pomalou otravou organismu, tak jako amalgamové plomby s obsahem rtuti. Antibiotika, pesticidy atd.

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Kým je zastoupená v Davosu WEF Čína, Rusko, ..?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x