DNA kontaminace a rakovinotvorná látka SV40 nalezená ve mRNA vakcínách

mRNA vakcína

mRNA vakcíny proti COVID-19 od společností Pfizer a Moderna obsahují DNA kontaminaci.

mRNA vakcína

Mikrobiolog Dr. Kevin McKernan objevil „nepřijatelné množství“ dvouvláknových DNA plasmidů, které se vznášejí kolem vakcín společností Pfizer a Moderna. Vedoucí pracovník výzkumu a vývoje farmaceutických a zdravotnických prostředků Sasha Latypova vysvětlila McKernanova zjištění v rozhovoru pro „The Freedom Corner with Peter Sweden.“

Latypova uvedla, že DNA kontaminace představuje významný problém, protože replikovatelné DNA plasmidy mohou napadat lidské buňky a bakterie ve střevech. Tato invaze může vést k replikaci genů odolných vůči antibiotikům, sepsi, rakovině a dalším zdravotním problémům.

Odborníci ze Světové rady pro zdraví (WCH) rovněž potvrdili, že DNA kontaminace mRNA vakcín představuje celosvětové riziko. Uvedli, že přítomnost replikovatelných plasmidů DNA v monovalentních i bivalentních vakcínách je nepřijatelná, a vyzvali k okamžitému zastavení programu vakcíny proti COVID-19.

Kromě kontaminace DNA objevil McKernan ve mRNA vakcíně společnosti Pfizer také přítomnost promotorů similského viru (SV40). SV40 nalezený ve vakcíně je pouze část viru – nikoliv celý virus. Stále však představuje riziko vyvolání rakoviny.

SV40 byl původně nalezen v ledvinových buňkách opic rhesus používaných k výrobě inaktivované vakcíny proti dětské obrně (IPV) i orální vakcíny proti dětské obrně (OPV). Když se zjistilo, že je karcinogenem pro zvířata, byl v roce 1961 přijat zákon, který jeho přítomnost ve vakcínách zakázal.

Vakcíny proti COVID-19 ochromují lidský imunitní systém
McKernan varoval, že ve výrobním procesu vakcín společností Moderna a Pfizer chybí kontrola kvality, což může představovat rizika, jako je anafylaxe, srážlivost krve, rezistence na antibiotika, integrace genů a dlouhodobá tvorba spike proteinu v těle.

Dr. Mark Trozzi, kanadský lékař a lékařský výzkumník, podpořil McKernanova zjištění o vysoké koncentraci bakteriální DNA ve vakcínách Pfizer a Moderna. V rozhovoru pro New American uvedl, že veškeré stopy bakteriálních plazmidů, včetně těch z bakterie Escherichia coli, měly být v konečných šaržích mRNA vakcín proti COVID-19 odfiltrovány.

„Kdykoli vidíme DNA kontaminaci, například z plazmidů, která se dostane do jakéhokoli injekčního přípravku, první věc, o které lidé přemýšlejí, je, zda je v něm přítomen endotoxin E. coli, protože ten způsobuje anafylaxi u injekčně aplikovaných osob,“ řekl McKernan.

Mezitím studie publikovaná v časopise Multidisciplinary Digital Publishing Institute ukázala, že spike proteiny vakcíny proti COVID-19 inhibují schopnost poškozené DNA opravit se. „Pokud poškození DNA nemůže být řádně opraveno, přispěje to k zesílení patologie vyvolané virovou infekcí,“ varovali autoři studie s tím, že možným důsledkem je imunodeficit.

„Pokud dostanete promotor SV40 před onkogenem, dojde k vysoké expresi genu, který může vyvolat rakovinu, bude to velmi vzácná událost, ale nepotřebujete mnoho těchto buněk, které by byly něčím takovým zasaženy, aby se to rozjelo. SV40 skutečně trápil, uznávám, že to byl celý virový genom, ne jen promotor, ale to trápilo předchozí vakcinační programy. Vakcína proti dětské obrně je jedním z nich, u kterého se obávali, že by to mohlo přispět ke vzniku rakoviny z této vakcíny. Takže v minulosti už byly obavy ohledně SV40,“ řekl McKernan.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x