Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 16.2.2024

QAnon

⚠️ NYNÍ_ZDE JSOU SKUTEČNÉ DROPY A KOMUNIKACE; KTERÉ PUTIN V ROZHOVORU POSKYTL, BYLY PŘIPRAVENY PRO SVĚT [ DS] VOJENSKÉ ZPRAVODAJSKÉ INFORMACE. DAVOS. CIA. CLINTONOVI. ROCKEFELLEROVÉ ATD. ATD. ATD. GLOBALISTÉ ATD. ATD. ATD. ATD.+++++

>PUTIN řekl CARLSONOVI a celému světu, že vláda USA by měla uzavřít mír s Elonem Muskem ( USSF + CHEYENNE MOUNTAIN+ TRUMP+ ALLIANCE).
_PUTIN prohlásil, že Elon Musk je pro budoucnost důležitý a geniální.
//// >> Důvod, proč Putin řekl, že Elon Musk je důležitý, je ten, že Putin ví, že Elon Musk spolupracuje s vojenským USSF ( už jsem vám to říkal mnohokrát, že byl dosazen Trumpem a financován Kashem Patelem >ezra Trumpovo ministerstvo obrany z mnoha důvodů)… PUTIN také ví, že nejvýkonnější systém umělé inteligence na světě už vytvořila USSF. CHEYENNE+ MUSK SPACE X VOJENSKÉ SKRYTÉ OPERACE.
( už jsem vám několikrát říkal, že bílé Klobouky mají pod kontrolou mocný důležitý A.I. systém, který se uvolňuje a který může přemoci jakýkoli vojenský průmyslový komplex deep state [ DS] zpravodajské systémy )

PUTINŮV DROP]: SKUTEČNÁ PRAVDA O TOMTO DŮLEŽITÉM DROPU O ELONU MUSKOVI JE TATO
_
>> >>>SVĚTOVÁ VOJENSKÁ ALIANCE+ TRUMP+ PUTIN+ XI. + MODI+ BIN SALMAN se chystají dosadit ELONA MUSKA do čela NOVÉHO SJEDNOCENÉHO NÁRODA_.
>KTERÝ BUDE V BUDOUCNOSTI PŘESTAVĚN PO SVĚTOVÉM KOLAPSU A ODHALENÍ NATO. OSN KORUPČNÍCH SKANDÁLŮ A PO PŘÍŠTÍCH VOJENSKÝCH OPERACÍCH 11.3.
A SVĚTOVÝCH VOJENSKÝCH SOUDECH A TRIBUNÁLECH

_Na konci roku 2025 Trump uvede MUSKA do středu pozornosti veřejnosti, protože technologie SPACE X hraje velkou roli při obnově pořádku ve světě po nepokojích v roce 2024.
Vyzdvihne MUSKA za důležitost jeho role v systému Starlink pro důležitou světovou komunikaci a přístup vojsk na Zemi s využitím jeho technologie za pomoc při záchraně světa.

☝️ TO VŠECHNO JE OD ZAČÁTKU DO KONCE PŘIPRAVENO BÍLÝMI KLOBOUKY NA SVRŽENÍ ZKORUMPOVANÝCH SPOJENÝCH NÁRODŮ OVLÁDANÝCH CIA A GLOBALISTICKÝMI ELITAMI A DEEP AGENTURAMI.
_TRUMP/ USSF CHEYENNE MOUNTAIN MAJÍ NEJVYSPĚLEJŠÍ TECHNOLOGII V A.I. SYSTÉMECH, KTERÁ JIŽ NAPADLA A.I. SYSTÉMY DEEP STATE V POSLEDNÍCH 2 LETECH A ZPŮSOBILA KOLAPS [ DS] IMF. SVĚTOVÝCH BANK ELITNÍCH FINANČNÍCH SYSTÉMŮ A OPERACÍ…… To vše souvisí se skutečnými vojenskými operacemi likvidace UKRAJINSKÉHO SVĚTOVÉHO PENĚŽNÍHO LOUPEŽNICTVÍ a zločineckého syndikátu na Ukrajině.
( operace starých nacistů, kteří ovládají [ DS] armádu v ukrajinském režimu INICIOVANÉ CIA plus NĚMECKÝMI CHAZARSKÝMI ROTHSCHILDY ROCKERFELLERY+ETC)

SKUTEČNÁ PRAVDA> deep state. DAVOS SKUPINA. WEF. CIA. ZKORUMPOVANÉ OPERACE EU, NATO A GLOBALISTÉ+.
> již nemohou pokročit ve svých operacích NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU a globální kontroly, protože USSF+ MUSKŮV STARLINK+ TRUMP+ CHEYENNE MOUNTAIN+ SVĚTOVÁ VOJENSKÁ ALIANCE převzali téměř ÚPLNOU KONTROLU nad světovými DIGITÁLNÍMI OPERACEMI PROSTŘEDNICTVÍM SUPERDOKONALÝCH SYSTÉMŮ A.I..

⚠️ ( JE DŮLEŽITÉ POCHOPIT, JAK SE USSF CHEYENNE MOUNTAIN DOSTALA KE ZNALOSTEM A.I., KTERÉ PŘIŠLY Z PODZEMÍ A SÍLE UNIVERZÁLNÍHO PŘENOSU ENERGIE A INFORMACÍ PROSTŘEDNICTVÍM GALAXIE…..
>>>> ANTARKTIDA>> COLORADSKÉ POHOŘÍ
( CHEYENNE MOUNTAIN USSF ) jsou velmi důležité uvnitř tvorby SUPERDOKONALÉ TECHNOLOGIE)+ NEKONEČNÉ ENERGIE.
____
Přečtěte si další DROP ohledně ANTARKTÍDY a CHEYENNE MOUNTAIN NÍŽE, který je spojen s PUTINOVÝMI KOMUNIKACEMI;
👇

PUTINOVÉ DROPY/ COMNS; K deep state KABALE v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem.

_Důvodem, proč Putin nejmenoval, kdo ovládá Bidenův režim a deep state vládu USA, byly největší COMMS; namířené na stovky Deep state vojenských zpravodajců, kteří sledují celý svět spolu s globalistickými elitami a zkorumpovanými vojenskými vůdci s utajovanými informacemi, kteří všichni vědí, co se skutečně děje dole v Antarktidě .

ZDE JE DROP>]; ANTARKTIDA
_Hluboko pod ledem se nachází technologie a určité MASIVNÍ UAPS, které změnily molekulární strukturu ledu a když pokročilé vojenské energetické nástroje/zbraně/technika produkují energii nulového bodu( nekonečnou energii) a přijdou do kontaktu s modrým ledem, vzniká silné speciální modré záření (Čerenkovovo záření). Tyto jevy pomocí neutrin a silného pokročilého energetického modrého paprsku mohou cestovat rychleji než rychlostí světla a kvantově přeskakovat do jiných dimenzí a shromažďovat informace. Nejenže shromažďují informace, ale jsou komunikačním zařízením mezi galaxiemi, vnějšími a vnitřními dimenzemi .
_ Tato výkonná technologie je také částicovou zbraní a přímou energetickou zbraní, která po desetiletí vytváří zemětřesení.
_
(malá historie o neutrinech> kdysi dávno v biblických dobách Ježíš a mnozí další mistři používali své posvátné struktury DNA k aktivaci neutrin, která přenášela znalosti vnitřní a vnější dimenze….. Když se člověk modlí nebo mluví s vyššími dimenzemi moci a božstev nebo s Bohem nebo s milujícími osobami… Používá Neutrina pohybující se rychleji než světelná energie napojená na nekonečné energetické božské částice, které jim předávají informace.
_ totéž se zlými lidmi, kteří uctívají Baliho. molocha Boha dětských obětí a démonické bohy.. Také se napojují na neutrina a velmi často používají adrenochrom smíchaný s DMT z těla, aby zažili rozhovory s ďáblem při obřadech……….. Ale od objevení ANTARKTÍDY a skryté technologie a mocných superkapalin pod zemí , je síla mluvit s temnou inteligenční energií a ovládat svět středem zájmu globalistů už téměř sto let.
_Teď už chápete, proč ELITA a prezidenti jako Obama a premiéři cestovali do ANTARKTÍDY na několik podzemních vojenských základen napojených na starou vyspělou civilizační technologii.

(*ČÍM VÍCE SE DOSTÁVÁME K PRAVDĚ, TÍM JE TO NEUVĚŘITELNĚJŠÍ_)

Síla ANTARKTICKÉ neutrinové technologie smíšená s nekonečnou energií a speciálním ledem vytvořila superzbraň, včetně galaktické temné inteligentní konverzace o tom, jak ovládnout svět.

>>>> NAŠTĚSTÍ ARMÁDA BÍLÝCH KLOBOUKŮ POD VEDENÍM TRUMPA OBLÉHALA VOJENSKOU ZÁKLADNU CHEYENNE MOUNTAIN… PROTOŽE POD CHEYENNE MNT, COLORADO SPRINGS ( kde Tesla slyšel mluvit mimozemšťany a získal informace k sestrojení elektřiny, kterou dnes používáme a další informace spojené s energií nulového bodu + částicové zbraně) , DENVER V RIFLE PARKU, JE MASIVNÍ MODRÝ LEDOVEC HLUBOKO POD ZEMÍ.
Proto ilumináti vytvořili[ DS] vojenské D.U.M.B. město pod denverským letištěm.
a skryté tunelové železniční systémy, které se napojují na Cheyennskou horu a na modrý led hluboko pod zemí.

NAŠTĚSTÍ ALIANČNÍ VOJENSKÉ OPERACE PŘEVZALY KONTROLU NAD PODZEMNÍMI SYSTÉMY AI V CHEYENNE MOUNTAINS A NA DENVERSKÉM LETIŠTI, KTERÉ POUŽÍVALY POKROČILÉ NEUTRINOVÉ TECHNOLOGIE A ZBRANĚ VYUŽÍVAJÍCÍ ENERGII NULOVÉHO BODU.

_Od roku 2016 do současnosti se vojenské alianční operace zmocnily téměř všech HLAVNÍCH pozemních vojenských základen a jejich A.I. SYSTÉMŮ a skrytých technologií…. Včetně MASIVNÍ INFILTRACE DO ANTARKTÍDY a uzavření podzemních základen vytvořených ROCKERFELLERY ( TEĎ už víte, proč armáda pojmenovala horu v ANTARKTÍDE po ROCKERFELLERECH a ostrov po ROTHSCHILDECH…).

>DNEŠNÍ_VOJENSKÁ ALIANCE BÍLÝCH Klobouků je blízko ÚPLNÉ KONTROLY INTERNETOVÉHO PROSTORU ( USSF+ STARLINK+ CHEYENNE MNT. COMMAND) po celém světě a dokončuje své závěrečné operace ke svržení SYSTÉMU DEEP STATE KABALY A BANKOVNICTVÍ A KONTROLY INTERNETU A [ DS] VOJENSKÝCH OPERACÍ.

_To již není pro CIA možné. Carnegie Endowment, ROCKEFELLERI/ ROTHSCHILDI Mossad CHAZAROVÉ /Nacisté 4. říše + atd. atd. ECT ECT atd. atd. ovládat svět a zejména budoucnost.
>CHEYENNE MOUNTAIN+ TRUMP+ MUSK+ VOJENSKÁ ALLIANCE ⚠️ PLUS+/SKUTEČNÁ skutečná [INTELIGENCE] vnitřní/venkovní ] INTELIGENCE [
Vytvořili nejmocnější A I. SYSTÉM NA SVĚTĚ, KTERÝ VEDE DO NULOVÉHO BODU ENERGETICKÉ BUDOUCNOSTI, KTERÁ JE SPOJENA S LEVITACÍ A NOVOU CIVILIZACÍ ZLATÉ ÉRY.

>Tento super A I SYSTÉM zachytil satanistické operace deep state (entit) a KONEČNÉ FÁZE _ OPERACÍ BOUŘE SE KONÁ. PO CELÉM SVĚTĚ.

>>>>> TEĎ UŽ CHÁPETE, PROČ PUTIN ŘEKL, ŽE A I. NELZE ZASTAVIT .
>A PROČ ZMÍNIL ELONA MUSKA “ nelze ho zastavit“ ( PUTIN ví, že Musk byl AKTIVOVÁN Trumpem do USSF a financován Kashem‘. TRUMPOVÝM DODEM A EZROU )

PUTIN ví o Antarktidě, ale nevysvětlil Tuckerovi Carlsonovi, kdo řídí DEEP STATE vládu USA.
Proto Tuckerovi řekl: Nemůžu ti ta jména říct, protože je nechceš.
( TUCKER je napojen na vysoce postavené zdroje 3 agentur a Trumpa a MUSKA a dokáže najít jakékoliv jméno na světě a osobu k tomu jménu………… Ale to, co PUTIN naznačoval, bylo jméno, které pocházelo z ANTARTICKÝCH PODZEMNÍCH [ DS] INTELIGENČNÍCH OPERACÍ).

( PROTO JE DŮLEŽITÝ WIKI LEAKS JULIANA ASSANGE A TO CO ZACHYTIL UVNITŘ EMAILŮ HILLARY cLINTONOVÉ A SERVERŮ DNC.. > ANTARKTIDA<) Tento důležitý rozhovor sdělil celému světu v oblasti zpravodajských služeb, vojenských velitelů a světových elit uvnitř Kabaly, že jejich čas skončil. TO BYLY SKUTEČNÉ DROPY ___ PRÁVĚ TEĎ TUCKER A PUTIN PLÁNUJÍ DALŠÍ ROZHOVOR A INSCENUJÍ PŮDU. __________ USSF VYTVOŘENÁ TRUMPEM JE ZÁSADNÍ V OPERACÍCH BOUŘE NCSWIC ANTARKTÍDA> Kongres již byl seznámen s vojenskými WHISTLEBLOWERY a stovkami vysokých vojenských představitelů s tím, co se skutečně děje v ANTARKTÍDĚ a [ DS ] temných deep OPERACÍCH.

_Teď vidíte, proč (Projekt modrý paprsek ) Mimozemská invaze, pozorování UFOS je vše tlačeno PENTAGONEM , MSM . Izrael Vatikán a velkými zeměmi.

Původní myšlenkou projektu modrý paprsek bylo použít zbraň ANTARKTÍDY s modrým paprskem přímé energie k vyvolání zemětřesení a použít pokročilou zbraň k vyvolání chaosu pomocí elektromagnetických frekvencí („Neutrinové zbraně“, které mohou vytvářet myšlenky a instalovat představy do lidí v masovém měřítku ….. Chytré telefony, chytré televize a chytrá rádia mohou v lidech aktivovat hlasy a falešné iluze a pocity…… To je stejný důvod, proč McDonalds chtěl použít technologii k reklamě na lidi, kteří spí, a infiltrovat sny pomocí elektromagnetických frekvencí pomocí smart technologie….. Vojenská technologie deep state je o desítky let napřed před nápadem McDonaldu využívat neutrina k manipulaci lidí).

Projekt Modrý paprsek chtěl vytvořit invazi mimozemšťanů se zemětřesením. Ovládání mysli ve městech pomocí částicových zbraní, které působí na neutrina v mozku a elektromagnetické proudy myšlenek, a zároveň pomocí člověkem vyrobených UFOS UAPS létat kolem bombardovaných měst, a chtěli použít směrované energetické ZBRANĚ k útoku na armádu a města ( modrý paprsek.. stejně jako požáry v Lahaině na Havaji, které zničily město).

Už dávno jsem vám řekl, že existují dva [ ODHALENÍ].
]]] SKUTEČNÉ ODHALENÍ [[
operace, které se dějí… A jedna byla falešná ( projekt modrý paprsek plán invaze a UAPS UFO Vojenské utajení a hluboké temné vojenské podzemní operace)

> A skutečné ] ODHALENÍ [
PROJEKT
( To se již děje a armáda, Senát a Kongres USA byly a jsou právě teď informovány o současných operacích a PROJEKTECH SKUTEČNÉHO ODHALENÍ).

To je jeden z důvodů, proč se [ oni] [ DS] pokusili otrávit armádu vakcínami a pokusili se rozložit armádu, aby OSN. mohla převzít moc během pandemie.
( Ale to se nestalo…. Vojenští velitelé vakcíny hromadně odmítali, zejména USSF).
A následně se OSN.WHO snaží iniciovat Světovou smlouvu o pandemii, kdy OSN může převzít kontrolu nad zemí, vládou a vymáháním práva, včetně vojenských operací.
( to se nakonec časem nepodaří)

Deep State se posledních osm let snažil zabránit vojenským bílým kloboukům v odhalování operací vojenského průmyslového komplexu ( hluboké temné projekty).

Vše, co se nyní v USA děje, povede k odhalení podvodů v roce 2020. Vojenský převrat společně s INTELEM proti Trumpově administrativě a vlastizrada bude odhalena a spojena s hlubokými temnými operacemi protiústavními skrytými vojenskými operacemi.
Včetně vytvoření virové pandemie. Skryté vojenské základny, v nichž se nacházejí skryté technologie a biliony ukradených peněz daňových poplatníků……

V reálném čase sledujete operace BOUŘE.
A KOLAPS operací KABALY a Projektu Modrý paprsek v tichosti padá.
__
Zůstaňte silní Patrioti, máte víc, než si myslíte… Máte informace, které vám byly s mnohaletým předstihem předány velmi často.

ZA SCÉNOU]>]; Ruka Boží nastoluje po celém světě skutečné HNUTÍ PRAVDY a lidé již neposlouchají WEF WHO. ETC ECT+ +.

Ruka Boží dala zpravodajské COMMS; bílým Kloboukům uvnitř OPERACÍ ALLIANCE.
_
Čím více se blížíme k PRAVDĚ, tím neuvěřitelnější se stává

ARMÁDA JE JEDINÁ
WWG1WGA

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
2 měsíců před

Američani nepochybně mají také nějaké vyspělé kosmické zbraně, ale je otázka, zda by byli schopni jich naráz použít proti Rusku, Číně, Koreji, ve vesmíru, i na zemi, zkrátka na mnoha rozličných místech. Zní jako výrok Švejka: Víte, to já jsem znal jednu paní, ta pořád měla sedm klíčů, ale pak na ni přišlo velký sraní, a než našla ten správný, tak už nepotřebovala žádný.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x