Evropa zahajuje VOJENSKÉ HRY, které simulují očekávanou celosvětovou potravinovou krizi

hlad

Směřuje svět k velkému globálnímu potravinovému kolapsu? Zdá se, že vlády Evropské unie (EU) si to myslí.

Vlády zemí EU právě nyní začaly provádět rozsáhlé simulace potravinové krize, které předpovídají vážné problémy se zásobováním potravinami a logistikou již v letošním a příštím roce.

Kromě dopadu Rusko-Ukrajinské války na dodávky obilí jsou součástí simulací také povětrnostní jevy, jako jsou El Niño a La Niña, a jejich dopad na produkci sóji v Latinské Americe. Do kombinace simulací jsou zahrnuty také protesty zemědělců a traktoristů v Evropě.

Další významnou součástí válečných her EU týkající se potravinové krize je dopad, který může mít na dodavatelské řetězce rozsáhlá pandemie, ať už skutečná nebo jiná, tj. to, co svět zažil v důsledku „pandemie“ koronaviru COVID-19.

Minulý měsíc se v Bruselu konala konference, která předpokládala, že v letošním roce dojde v Evropě k vážné krizi nedostatku potravin. Přibližně 60 představitelů EU a vlád, odborníků na potravinovou bezpečnost a zástupců průmyslu se na dva dny sešlo, aby čelili reálné možnosti, že se během několika měsíců objeví závažná událost potravinové krize.

„Očekávejte určitý chaos,“ varoval Piotr Magnuszewski, systémový modelář a vývojář her, který se podílel na herním scénáři konference. „Občas můžete být zmateni a nebudete mít dostatek informací.“

Evropa bývala nejlépe živeným kontinentem na světě
Slyšet v jedné větě slova Evropa a potravinová krize může být pro mnohé překvapením, zejména pro ty, kteří si pamatují staré dobré časy, kdy byla Evropa nejlépe prosperujícím a nejlépe živeným kontinentem na světě.

Situace se v posledních letech zjevně změnila, zejména proto, že globalisté ovládající EU přivedli Evropu na temnou a ošklivou cestu kolapsu, včetně zhroucení kontinentálního zásobování potravinami.

Pro simulaci potravinové krize je myšlenka „neúrody“ již v roce 2025 prezentována jako možný reálný problém, který začne v nadcházejících měsících. Ceny krmiv prudce vzrostou, produkce hospodářských zvířat a ryb se propadne a to málo potravin, co zbude, se odešle do zámoří k „nejvyšším nabídkám jinde.“

Vývoz palmového oleje se dramaticky sníží, takže Evropanům zůstane k jídlu jen margarín s falešným máslem a nekvalitní chléb.

„Šíří se obvinění z korporátní chamtivosti, dezinformace a konspirační teorie,“ líčí simulace, co očekává, že nastane.

„Po Ruské invazi na Ukrajinu prudce vzrostly náklady na hnojiva a energii potřebnou k pěstování plodin a udržování skleníků v chodu,“ pokračuje zpráva, která z krize jako obvykle viní Rusko.

2025 se situace zhoršuje, protože zoufalí lidé začínají vykrádat supermarkety a na místě je velmi malá přítomnost policie, která by je zastavila. Němci žijící v bývalé Evropské hospodářské velmoci už v obchodech s potravinami nenajdou ryby ani maso a živočišný průmysl se zcela zhroutí.

„Mezitím se pozornost veřejnosti přesouvá k ziskuchtivosti obchodníků s komoditami,“ pokračuje simulace a varuje, že lidé nakonec pochopí, že viníky tohoto plného kolapsu jsou z velké části chamtivost Wall Street a soukromé centrální bankovnictví.

„Malé farmy padají jako domino, zatímco útoky na přistěhovalce se začínají rozšiřovat. Je EU potápějící se lodí?“ ptá se někdo ve videu v části simulace.

Samozřejmě, že následky simulace představují nápady, jak zastavit nebo alespoň minimalizovat dopady toho všeho, přičemž jednou z hlavních myšlenek je, že lidé se musí odklonit od konzumace masa a dalších věcí „znečišťujících klima“ již nyní, aby nedostatek pocítili později méně.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
veny
Host
veny
1 měsíc před

To není simulace…to je realita,která přichází!
Došla ropa, svět jak ho známe zanikne…miliardy lidí nedokážem uživit, půjdou z kola ven.

Helena
Host
Helena
1 měsíc před
Reply to  veny

MÁTE TAM CHYBIČKU: jo, ropa došla – ale v USA, Anglii a v záp. Evropě, jinak je ropy ve světě hafo. Svět jak ho známe zanikne – jo západní svět jak ho známe zanikne – desetiletí vykrádali země bohaté na suroviny – a to teď končí. Za dolary už nikdo nic prodávat nechce. Miliardy lidí západu se nebudou mít čím živit a půjdou z kola ven. Svět se bez západu lehce obejde….to je realita, která přichází!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x