Jim Caviezel vyzývá k jednotě v boji proti zlu a „protikřesťanskému fanatismu“ levičáků

Jim Caviezel

Herec z filmu Umučení Krista Jim Caviezel, jehož nejnovější film upozorňující na rozmáhající se obchodování s dětmi bude uveden do kin 4. července, se v rozhovoru tento týden ohradil proti převládajícím protikřesťanským náladám a vyzval křesťany, aby se sjednotili v zájmu ochrany dětí.

Jim Caviezel

Čtyřiapadesátiletý Caviezel to uvedl v úterním rozhovoru s komentátorem Jeffem Tharpem v křesťanském podcastu „Proroci a patrioti.“

Uvedl, že mnoho Američanů je nespokojeno s probuzenou federální vládou a s přesyceností kultury vysloveně protikřesťanským a sexuálně perverzním obsahem, a vyčetl levičákům, že útočí na víru.

„Mnoho Američanů není právě teď příliš spokojeno se svou vládou,“ řekl katolický herec a vysvětlil, že mnozí se „ráno probudí a říkají si: ‚Proč je na mém Bud Light transgender? Proč Target tlačí satanské věci s transgenderem? Proč všechny ty baseballové týmy z Major League Baseball vyvěšují duhovou vlajku? Proč není vlajka Spojených států vyšší než vlajka transgenderu? A proč se snažíte ovlivnit moje děti?“

„Protikřesťanský fanatismus je momentálně nejpřijatelnější formou fanatismu na světě,“ dodal.

Caviezel se ohradil proti snahám politické levice označit konzervativce za „nacisty“ a prohlásil, že je to ve skutečnosti krajní levice, kdo se vydal ve stopách Třetí říše.

„To jsou naši nacisté, to jsou naši komunisté, to je naše levice, se kterou musíme bojovat, a která chce zničit naši republiku,“ řekl a uvedl, že krajně levicoví ideologové se zaměřují na křesťanství.

„Chtějí vám vzít vaši víru,“ dodal.

Caviezel, jehož nejnovější film Sound of Freedom vypráví příběh bývalého agenta CIA Tima Ballarda, který v roce 2013 založil operaci Underground Railroad s cílem bojovat proti obchodování s lidmi, hovořil také o znepokojivé zprávě informátorky ministerstva zdravotnictví a sociálních věcí Tary Lee Rodasové, podle níž vláda ztratila přehled o desítkách tisíc dětí, které údajně překročily jižní hranici.

Deník New York Times uvedl, že HHS se nepodařilo kontaktovat přibližně 85 000 nezletilých během běžných následných telefonátů po jejich propuštění ke sponzorům v USA.

Kritici postupu federální agentury, včetně republikánské senátorky Marshy Blackburnové z Tennessee, požadovali odpovědi týkající se blaha dětí a deník The New York Times uvedl, že se zvýšilo zneužívání nezletilých bez doprovodu, kteří překročili hranice.

Sponzory nezletilých bez doprovodu jsou často rodinní příslušníci, ale podle Rodasové jsou někteří z nich „zločinci, překupníci a členové nadnárodních zločineckých organizací.“

„Někteří sponzoři považují děti za zboží a majetek, který slouží k výdělku, a proto jsme svědky exploze obchodování s lidmi,“ řekla Rodasová podle Fox News zákonodárcům.

Zatímco mnoho dětí pod kontrolou obchodníků s lidmi je využíváno k nuceným pracím, Caviezel konkrétně upozornil na vykořisťování dětí obchodníky se sexem. Odhaduje se, že v roce 2016 bylo do komerčního sexuálního vykořisťování celosvětově zapojeno jeden milion dětí.

V úterním podcastu Caviezel uvedl, že „ten zlý … miluje“ obchodování s dětmi, „protože to velmi zraňuje Boha.“ Řekl, že ďábel se „děsí“ toho, že se křesťané zmobilizují proti vykořisťování nevinných, protože pokud se tak stane, „tato vláda teroru skončí.“

„Žádám vás, bratři a sestry v Kristu: Můžete milovat Boží děti víc, než se bojíte zla? Dokážete milovat Ježíše víc, než se bojíte kříže?“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PřemekJ
Host
PřemekJ
9 měsíců před

„Žádám vás, bratři a sestry v Kristu: Můžete milovat Boží děti víc, než se bojíte zla? Dokážete milovat Ježíše víc, než se bojíte kříže?“ Jime, toto podepisuji, ač jsem pouhý gnostik. Všichni lidé s lidskou duší se řídí svým svědomím, což je portál ke Stvořiteli. A to je čára přes rozpočet biorobotizátorům a otrokářům z WEF.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x