Velký reset: Kdy se globalisté pokusí zavést svůj systém digitální měny?

CBDC

Chci, abyste si na chvíli představili budoucí svět, ve kterém se zcela změní vše, co dnes víme o fungování a přežití v ekonomice. Tento svět se stal plně digitálním, což znamená, že lidé žijí v bezhotovostní společnosti, kde jsou fyzické peněžní transakce zrušeny nebo zakázány a nahrazeny CBDC. Všechny transakce jsou sledovány a dohledávány, nic již není soukromé, pokud nejednáte jako zločinec v rámci černého trhu.

CBDC

V důsledku toho je výroba otevřeně potlačována a mikromanipulována. Drobné podniky jsou minulostí a působit smí pouze vybraná skupina velkých korporací, které přímo spolupracují s vládou. Nejde jen o to, že hotovost je postavena mimo zákon a všichni se musí spoléhat na digitální účetní knihu, kontrolovány jsou i samotné datové cesty a sítě, které používáme k převodu finančních prostředků. Podobně jako datovou síť SWIFT mají globalisté možnost zablokovat internetové platby, individuální účty i účty firem a odepřít lidem možnost přesouvat finanční prostředky z jednoho místa na druhé.

Mezitím monitorovací systémy založené na umělé inteligenci každou minutu procházejí miliony transakcí a hledají „anomálie.“ Algoritmus je navržen tak, aby identifikoval každého, kdo našel způsob, jak sledování dat obejít – Lidé, kteří chtějí zůstat v anonymitě.

Internet sice stále existuje, ale je to jen skořápka jeho bývalé slávy. Obyvatelstvo jej pravidelně využívá k plnění nezbytných úkolů a vyhledávání informací, ale poskytovatelé dat jsou značně omezeni. Kryptoměny jako alternativa k CBDC nepřicházejí v úvahu, protože obchodování s nimi online okamžitě vyvolává u UI červenou vlajku.

Existovat mohou pouze vládou schválené webové stránky s rozsáhlými pravidly, která omezují, co mohou dělat a co mohou říkat. Většinu informací veřejnosti poskytují chatboti s umělou inteligencí a globalisté kontrolují parametry chatbotů. Lidé se vždy dozvídají jen ty zprávy, které elity chtějí, aby slyšeli. Všechny opačné údaje jsou eliminovány. Nejsou ani tak zakázána, jako spíše jednoduše vynechána ze záznamu, dokud lidé, kteří si je pamatují, dávno neodejdou.

Může to znít jako sci-fi, ale VŠECHNY tyto technologie již existují a v současné době je testují globalistické instituce včetně Banky pro mezinárodní platby a MMF.

Není to tak dávno, co organizace jako Světové ekonomické fórum začaly během strachu z pandemie COVID-19 široce propagovat koncept zvaný „Velký reset.“ O této agendě se občas šeptalo na konferencích bankéřů již před 15 lety, ale nyní se reset otevřeně propagoval v médiích a v Davosu. Jde o nové ekonomické paradigma, revoluci, v níž vše řídí umělá inteligence, lidstvo je odsunuto na omezený počet životně důležitých pracovních míst a naše životy řídí nová značka technologického socialismu. Soukromé vlastnictví by bylo zavrženo a obyvatelstvo by žilo ze dne na den v rámci „sdílené ekonomiky“, v níž nikdo nic nevlastní a vše je vypůjčeno z kolektivního systému.

Reset, neboli čtvrtá průmyslová revoluce, jak se někdy říká, by byl začátkem nového děsivého věku feudalismu. Je to návrat k modelu oligarchy a rolníka, návrat k zotročení. Průměrnému člověku by bylo dovoleno pracovat pouze jako prostředek k přežití, nikdy ne k hromadění bohatství pro budoucnost. A přežití každého rolníka by bylo zcela závislé na jeho přístupu k systému, který by mu mohl být odebrán stisknutím tlačítka.

Základním odrazovým můstkem k této dystopické noční můře by byl globální systém digitálních měn. Bez bezhotovostní společnosti by globalisté neměli žádnou moc k prosazení ostatních prvků svého resetu. Kdy a jak však tuto zrůdnost zavedou a proč by ji měl někdo přijmout?

Globalisté obvykle fungují postupně, ale někdy využívají dramatických krizových událostí k tomu, aby vyděsili obyvatelstvo a přiměli ho k dodržování politiky, jejíž zavedení by jinak trvalo desítky let. Jasně jsme to viděli v případě pandemie; většina konceptů Resetu byla veřejnosti odhalena v této době, možná proto, že si globalisté mysleli, že to mají v kapse a nikdo je nemůže zastavit. Patřily k nim dokonce i důsledné řeči o bezhotovostních systémech, které měly „zabránit šíření Covidu na fyzických penězích.“

Ale Covid se svou nepatrnou mírou úmrtnosti na infekci nedokázal lidi dostatečně vyděsit a příležitost se rozpadla. Dnes je otázkou, kdy to zkusí znovu.

Většina globalistických organizací neustále uvádí rok 2030 jako časový horizont pro dokončení mnoha projektů, které mají v plánu, včetně „Velkého resetu“ a mnoha cílů v oblasti klimatu a zdanění uhlíku. WEF to nazývá „společenskou smlouvou o transformaci našeho světa do roku 2030.“ OSN ji nazývá jednoduše „Agenda 2030.“

To znamená, že establishment chce mít svou řídicí síť zavedenou do sedmi let nebo dříve. To by bylo nemožné bez krize epických rozměrů, ale nejprve by museli zkušebně zavést řadu budoucích mechanismů. Takto bude veřejnost v případě katastrofy aklimatizována na řešení, o jejichž přijetí ji elity požádají později.

V případě digitálních měn se krypto již dočkalo široké publicity v populárních médiích. Většina lidí krypto nevlastní a téměř nikdo je nepoužívá, ale všichni o nich slyšeli. CBDC se pravděpodobně svezou na vlně kryptoměn a budou prezentovány jako „bezpečnější a stabilnější“ kryptoměnová varianta.

Zdá se, že Austrálie je prozatím hlavním pokusným králíkem pro zavádění CBDC u velké části západní populace. Její pilotní programy mají skončit letos v létě a mezinárodní transakce byly realizovány pomocí jednotky eAUD. Ačkoli, oni neprozradili, kdy by mohli zavést měnu na forexových trzích nebo občanů. Podstatné je, že systém existuje a může být okopírován a přijat jakýmikoli dalšími národy.

Ve své podstatě globalisté vědí, že země jako Amerika nepřijmou plně bezhotovostní systém, aniž by došlo k úplnému zhroucení jejich stávající měny a ekonomiky. Jinak to prostě nepůjde a mám pochybnosti, že mnoho Američanů takový systém přijme i po zhroucení. Většina Američanů, 59 %, říká, že při různých nákupech mají rádi u sebe hotovost.

I když západní spotřebitelé častěji platí bankovními kartami, stále mají rádi fyzické peníze, když je chtějí mít u sebe. Důsledky složitého digitálního dohledu nad každým jednotlivým nákupem a převodem peněz nejsou pro velkou část populace lhostejné. Lidé vědí, že pokud dají vládě teleskop do svých peněženek, nakonec budou tyto informace použity proti nim. Pokud jim vezmete možnost anonymity, miliony lidí se budou bránit, i když nemají co skrývat.

Přechod na bezhotovostní systém by si vyžádal katastrofu a násilí, plnohodnotnou krizi v celých USA a ve velké části západního světa v příštích několika letech, spolu s dalšími několika lety či více rekonstrukce, aby se zavedly mechanismy CBDC. Malé podniky by musely být vyřazeny ze hry a zůstaly by jen velké korporace, které by pak mohly odmítnout přijímat hotovost jako platební prostředek od spotřebitelů. To by byl jeden ze způsobů, jak urychlit bezhotovostní systém, spolu s přímou vládní konfiskací fyzických bankovek.

Existuje však ještě jeden poměrně neomalený způsob, jak Američany dotlačit k CBDC, který globalisté zřejmě urychlují – zánik statusu světové rezervní měny dolaru. Ještě před pěti lety skeptici tvrdili, že dolar bude králem ještě mnoho desetiletí. Dnes ti samí lidé děsivě mlčí, když MMF oznamuje vlastní globální CBDC nazvanou „UMU“ a země BRIC se v bilaterálním obchodě rychle odklánějí od zelené bankovky. Pokud americký dolar ztratí většinu své kupní síly v důsledku inflace a ztráty statusu rezervní měny, může být snazší přesvědčit obyvatelstvo, aby se ho vzdalo ve prospěch digitální náhrady.

Pokud bychom vzali globalistický časový plán na rok 2030 jako skutečný limit, znamenalo by to, že by brzy musela proběhnout další krize, která by byla ještě pronikavější než pandemie COVID-19, aby elity dosáhly toho, co chtějí. Čím déle budou čekat, tím více lidí se o jejich agendě dozví a tím menší bude pravděpodobnost, že se jim to podaří.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PřemekJ
Host
PřemekJ
9 měsíců před

Lze se s pravděpodobností blížící se jistotě důvodně domnívat, že CDBC nezavedou signatářské banky QFS. I ČNB jako jedna z nich již v bezprecedentním množství nakupuje zlato k hodnotnému krytí naší měny, což je základní podmínka reformy GESARA a ostatně i základní podmínka důvěryhodnosti jakékoli měny. USD a EUR takto kryty nejsou, proto jim nelze důvěřovat.

PřemekJ
Host
PřemekJ
9 měsíců před

Americký dolar je tak či tak odsouzen k zániku. GESARA, tedy NESARA USA připravuje plně krytý New Dollar. Vzhledem k tomu, že signatáři QFS zůstávají povětšinou stále v utajení, lze očekávat, že národní hodnotně kryté měny tu budou dříve než produkt WEFu a ten jako zločinná instituce zanikne. Zločinci jsou v defenzívě, roste jejich strach z definitivní likvidace jich samotných i všeho, co stvořili a z redistribuce všeho, co vlastnili na základě skrytých krádeží. Mnoho bank padne. U nás budou pouze dvě.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x