Izraelský politik vyzývá k dalším Drážďanům a Hirošimě v Gaze: „Vyhlaďte ihned Gazu!“

Moše Feiglin

Izraelský politik Moše Feiglin tento týden ve svém vystoupení v Izraelské televizi vyzval k úplnému „vyhlazení“ Gazy a „zničení jako Drážďany a Hirošimu.“

Moše Feiglin

„Stále jsme se nepomstili biblickým způsobem,“ prohlásil Feiglin, čímž pravděpodobně narážel na některé starozákonní příběhy, v nichž starověcí Izraelité vyhladili všechny své nepřátele. „Nespálili jsme Gazu okamžitě na popel.“

Feiglin poté bez okolků vyzval k masovému vyvraždění všech 2,3 milionu obyvatel Gazy, z nichž téměř polovinu tvoří děti.

„Vytvořte obrovskou humanitární krizi,“ prohlásil Feiglin. „Srovnejte celou oblast se zemí. Nenechávejte v Gaze kámen na kameni. Gaza se musí proměnit v Drážďany. Vyhlaďte Gazu hned!“

Bývalý poslanec Knesetu, Izraelského parlamentu, Feiglin rozhodně nechodí kolem horké kaše ohledně toho, co se podle něj musí stát dál, aby byla zajištěna bezpečnost Izraele v regionu.

Feiglin se zdržel výzvy k odpálení jaderné zbraně na Gazu – pravděpodobně proto, že by to poškodilo i Izrael – a chce, aby se na Palestinu okamžitě vrhlo všechno ostatní a aby se území srovnalo se zemí.

Satelitní snímky ukazují, že Izrael již srovnává se zemí celé městské bloky v Gaze
Feiglin je samozřejmě jen jeden člověk a ne celý Izrael, včetně Izraelské vlády, takové věci podporuje. Na druhou stranu se zdá, že to, co Feiglin navrhuje, je přesně to, o co se nyní Izraelská vláda snaží.

Satelitní snímky, které tento týden sdílela televize France 24, ukazují masivní destrukci na rozsáhlých územích Gazy, kde již byly Izraelskými leteckými údery srovnány se zemí celé čtvrti a městské bloky – a to pozemní invaze ještě ani plně nezačala.

Dosud údajně zemřelo více než 7 000 Palestinců, včetně 3 000 dětí, což je mnohem více než počet všech Izraelců, kteří zemřeli 7. října. Použijeme-li srovnání s 11. zářím 2001, které média a vláda rády používají, když mluví o tom, co všechno Izrael utrpěl, v Gaze se zatím odehrálo něco, co odpovídá stovkám 11. září 2001, přičemž všechny tyto události způsobil Izrael.

Podle představitelů Gazy se Feiglinovi již splnilo jeho přání, neboť Izrael již svrhl 12 000 tun výbušnin, což „odpovídá jaderné bombě svržené na japonskou Hirošimu“ v roce 1945.

Nejstarší Izraelský záložník byl tento týden natočen, jak hrdě nařizuje vojákům IDF, aby zabili všechny Palestinské „rodiny, matky a děti“, včetně jejich vlastních Palestinských sousedů žijících v Izraeli, a „vymazali tak památku na ně.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
6 měsíců před

Moše Faiglin volá po holocaustu palestinců. Nedostatečně „poučen“ ze šoa Židů.

Frank
Host
Frank
6 měsíců před

Aby obřezaní zase nesplakali nad výdělkem!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x