Ukrajina je pro NATO v podstatě zemí, která dodává biologické zbraně

válka na Ukrajine

Stálý zástupce Ruské federace při Úřadu Organizace spojených národů (OSN) v Ženevě prohlásil, že rozsáhlé a vysoce nebezpečné vojenské biologické zbraně a výzkumné programy objevené na Ukrajině ukazují, že tato země je hřištěm biologických zbraní pro NATO.

válka na Ukrajine

Gennadij Gatilov tvrdí, že velkou část výzkumu financují Spojené státy (alias daňoví poplatníci), konkrétně Pentagon v rámci své Agentury pro snižování obranných hrozeb (DTRA). Další výzkumy financuje a řídí německé ministerstvo zahraničí a německé ozbrojené síly, což naznačuje silné zapojení členů NATO do tohoto systému.

Mike Whitney z UNZ.com zveřejnil článek, ve kterém tvrdí, že krize na Ukrajině se ve skutečnosti netýká Ukrajiny, ale spíše Německa, a tato nová odhalení to zřejmě potvrzují. Rozsáhlý výzkum, včetně mnoha dobře zdokumentovaných zdrojů, silně naznačuje, že Ukrajina je pro NATO cílem výzkumu a vývoje biologických zbraní.

To by vysvětlovalo, proč většina hráčů Deep State chce, aby všichni „podporovali Ukrajinu“, a proč neustále očerňují Rusko jako „zlého muže“ v celé věci. Pokud je Rusko skutečně nezávislé na NATO a nejedná se o nějakou řízenou opoziční entitu, pak to, co tato země dělá, je skutečně rozkrývání zločinné činnosti NATO na Ukrajině.

„Nyní bylo potvrzeno a prokázáno, že americké ministerstvo obrany a jeho dceřiná společnost DTRA financují zahraniční projekty obranného biologického a vědeckého výzkumu,“ uvedl deník Exposé.

„Důkazy naznačují, že tyto činnosti mají „dvojí použití“, kdy je výzkum biologické bezpečnosti zaměnitelný s vývojem mezinárodně zakázaných biologických zbraní. Vzhledem k vnitřní nejednoznačnosti této oblasti výzkumu se ukázalo, že tyto programy a jejich zařízení nepodléhají žádnému smysluplnému dohledu ani mezinárodnímu kontrolnímu režimu.“

Německo v tichosti posílá miliardy na Ukrajinu už několik let
Německo a Ukrajina již delší dobu udržují partnerské vztahy. Německo je největším civilním dvoustranným dárcem Ukrajiny, jehož platby dosahují výše někde kolem 220 milionů dolarů – pro srovnání, USA přispěly částkou asi 200 milionů dolarů.

Německo přispívá na operace na Ukrajině také prostřednictvím Evropské unie (EU). V letech 2018 až 2019 poskytlo Německo prostřednictvím EU Ukrajině největší příspěvek ve výši 400 milionů eur.

Od roku 2014 Německo rovněž financuje politickou a ekonomickou „transformaci“ Ukrajiny částkou přibližně 771 milionů eur a dalších 96,5 milionu eur v rámci nových závazků přislíbilo loni na podzim během mezivládních jednání.

„K výše uvedenému je třeba připočítat program záruk za půjčky v celkové hodnotě 500 milionů eur, který německá vláda zahájila v roce 2014,“ dodalo Exposé.

„Německo rovněž podporuje ukrajinské vojenské zdravotnictví. Od roku 2014 činily dary Německa na vojenské zdravotnictví více než 13 milionů eur. A Německo financuje nasaditelnou polní nemocnici s pořizovacími náklady 5,3 milionu eur plus výcvikovou složku s předpokládaným termínem dodání únor/březen 2022.“

V roce 2013 zahájilo německé ministerstvo zahraničí „Německý program partnerství pro excelenci v oblasti biologické a zdravotní bezpečnosti“, který měl původně trvat jen tři roky, ale byl prodloužen až do roku 2022 pod hlavičkou Německého programu biologické bezpečnosti.

Deklarovaným cílem tohoto programu je zmírnění biologických bezpečnostních rizik a zlepšení biologické bezpečnosti. Jména, která se na programu podílejí, a odhalené podrobnosti však ukazují na to, že se program zaměřuje spíše na vytváření dalších biologických zbraní, nikoli na zmírňování těch stávajících.

Nyní známe přinejmenším jeden z důvodů, proč Deep State nenávidí ruského prezidenta Vladimira Putina: odhaluje jejich masivní operace s biologickými zbraněmi, které se rovnají zradě a zločinům proti lidskosti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x