Globalisté plánují vyhladovět svět kvůli nedostatku potravin přinejmenším od roku 2015

Globalisté plánují vyhladovět svět

Globalisté plánují globální hladomor, který by zhroutil americkou společnost již od roku 2015.

Globalisté plánují vyhladovět svět

Tvrdí to investigativní novinář Edward Szall, který v pořadu „The Stew Peters Show“ hovořil se Stewem Petersem o simulaci krize provedené v listopadu 2015. Tato simulace byla nazvána Food Chain Reaction (Potravinová řetězová reakce): A Global Food Security Game a proběhla během dvou dnů ve Washingtonu, D.C.

Simulace se zúčastnila mezinárodní skupina tvůrců politik, akademiků a vedoucích představitelů podniků. Ve skupině byli zástupci zemí, které produkují největší množství potravin, včetně Brazílie, Číny a Ukrajiny.

Přítomni byli také zástupci Světové nadace pro divokou přírodu, Centra pro americký pokrok a Centra pro námořní analýzy, federálně financovaného výzkumného a vývojového centra pro námořnictvo a námořní pěchotu.

Simulace probíhá v letech 2020 až 2030. Podle prognóz provedených během simulace přineslo toto desetiletí dvě velké potravinové krize, v jejichž důsledku ceny prudce vzrostly o téměř 400 %.

Simulace krize předpovídala také extrémní výkyvy počasí údajně způsobené změnou klimatu, několik hladomorů a uprchlických krizí v Bangladéši, Čadu, Mjanmaru a Súdánu a svržení vlád v Pákistánu a na Ukrajině.

Některé z těchto předpovědí se nakonec staly skutečností, zejména pokud jde o Ukrajinu a Pákistán. Probíhající válka na Ukrajině je již dobře známá. V Pákistánu však byl nedávno svržen bývalý premiér Imran Chán a moci se ujala nová, Západu přátelštější vláda.

Chán tvrdil, že jeho odstavení od moci zorganizovaly „zahraniční elementy“, které využily mnoho členů pákistánského parlamentu k prosazení svých vlastních cílů.

Globalisté se chystají zavést globální uhlíkovou daň na potraviny
Simulace také předpověděla, že v roce 2022 svět zažije „prudký nárůst cen a hrozící globální nedostatek potravin.“ V reakci na tento nedostatek potravin zavede Evropská unie v simulaci uhlíkovou daň na masné výrobky, která bude zrušena až v roce 2025, kdy se úroda vrátí do normálu.

„Dozvěděli jsme se, že uhlíková daň je v příštích letech možná,“ řekl Joe Stone, v té době viceprezident společnosti Cargill a zástupce společnosti v simulaci.

Szall poznamenal, že je velmi zvláštní, že jedinou reakcí na simulaci krize je globální daň z uhlíku.

„Globální reakcí by mělo být vypěstovat více potravin, vrátit se k hyperlokalizaci zemědělství, připravit se,“ řekl Szall. „Jejich reakcí bylo: ‚Zařídíme, aby váš hamburger, váš Big Mac, stál 20 dolarů. A hádejte co … pokud s tím máte nějaký problém, jste terorista, jste problém pro vládu, jste někdo, kdo by měl být sledován.“

Během simulace krize, uvedl Szall, několik účastníků upozornilo na to, že lidé budou mít problém s tím, že budou nuceni platit více za potraviny kvůli uhlíkové dani. Řešení tohoto problému podle Szalla v rámci simulace spočívalo v tom, že vlády „vybudují nějakou síť, která je bude sledovat.“

Szall poukázal na to, že společnost Cargill, jeden z hlavních účastníků simulace, je spojena s Billem Gatesem prostřednictvím svých iniciativ, jejichž cílem je nahradit přírodní maso masem pěstovaným v laboratořích. Investigativní reportér dále uvedl, že hlavním řečníkem krizové simulace je John Podesta, bývalý manažer neúspěšné prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016.

„Nemohu říct, že by mě to vůbec překvapilo,“ řekl Peters. „John Podesta, přímo napojený na Hillary Clintonovou, všichni v posteli s Billem Gatesem. Všichni, klíčové složky této luciferiánské globální kabaly, všichni jsou součástí Deep State.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x