Gavin Newsom: „Donutil mě k tomu adrenochrom.“

Gavin Newsom

Gavin Newsom se nemůže shodnout na tom, zda jeho rozhodnutí uzavřít Kalifornii a uvalit protiústavní povinnost očkování a používání masek pro občany, kteří ho pošetile dosadili do úřadu, ovlivnila Nancy Pelosiová nebo Adrenochrom. Až donedávna zneuznaný guvernér vyšetřovatelům JAG tvrdil, že Pelosiová mu přes jeho námitky vyhrožovala likvidací, pokud neustoupí jejím požadavkům na lockdown.

Gavin Newsom

Ve čtvrtek 18. listopadu však Newsom přesunul vinu z Pelosiové na neživého padoucha: V tomto případě se jedná o farmaceutický koktejl složený z oxidovaného adrenalinu získaného z nadledvinek vyděšených dětí a syntetických opioidů. K významným závislým patřili Hillary a Bill Clintonovi, John Podesta a Bill Gates. Odsouzení hráči Deep State tvrdili, že tato škodlivá droga zmírňuje nemoci, prodlužuje život a zvyšuje sexuální zdatnost, ale někdy s sebou nese vážné vedlejší účinky – schizoidní psychózu.

Při rozhovoru s vyšetřovateli JAG Newsom naznačil nový vedlejší účinek: Sugestibilita.

Dlouhodobé užívání drogy ho prý učinilo náchylným k sugesci, což ho přimělo přijmout myšlenky a nápady, které by jinak považoval za zavrženíhodné.

V přísežné výpovědi Newsom uvedl, že se s Adrenochromem poprvé seznámil v lednu 2019, krátce po nástupu do funkce. Při návštěvě opulentního večírku, kde se to hemžilo politickou elitou a hollywoodskými hvězdami, ho oslovila jedna z celebrit a požádala ho, aby si dopřál dávku Adrenochromu.

„Přísahám, že jsem o něm nikdy předtím neslyšel, nikdy jsem ho nebral. Bylo mi řečeno, že ze mě udělá lepšího, silnějšího guvernéra. Víte, zdráhal jsem se, ale ukázalo se, že to dělají všichni. Politici, celebrity, dokonce i sportovci – nějak se to při běžných drogových testech nezjistí. Už jsem byl podnapilý z několika koktejlů a podlehl jsem,“

řekl údajně Newsom vyšetřovatelům.

Newsom dodal, že nejmenovaná celebrita ho doprovodila do kabinky na toaletách a píchla mu do stehna injekci adrenochromu.

„Viděli jste někdy film Bradleyho Coopera Limitless, kde si vezme kouzelnou pilulku a najednou může všechno. Přesně tak jsem se cítil. Takže mě okamžitě přemohl pocit euforie a nezranitelnosti. Bylo to, jako bych mohl vládnout světu,“

řekl Newsom a dodal, že zpočátku bral drogu každý druhý měsíc. Pak každý měsíc. Pak každý týden.

„Jen v krátkých, prchavých okamžicích jasnosti a jasnozřivosti jsem si uvědomil, že jsem díky tomu otevřený síle sugesce. Například když mi někdo řekl, že stát by neměl zavírat žháře, zloděje v obchodech nebo bezdomovce obtěžující turisty, no, znělo to jako skvělý nápad a já jsem s tím souhlasil. A když mi Pelosiová řekla, že bychom měli na neurčito uzavřít stát a vymáhat povinné očkování, znělo to fantasticky. Adrenochrom mě k tomu všemu donutil,“ pokračoval Newsom.

Když se vyšetřovatelé Newsoma zeptali, proč dříve tvrdil, že mu Pelosiová vyhrožovala, aby se podřídil, odpověděl: „No, vyhrožovala, nebo si to alespoň myslím.“

Otázky vyšetřovatelů přešly k tomu, zda byl Newsom pod vlivem adrenochromu, když údajně znásilňoval mladé dívky ve sklepě svého domu ve Fair Oaks. Stejně jako při minulých výsleších Newsom trval na své nevině a opět tvrdil, že jeho mimomanželské vztahy byly s plnoletými ženami.

Vyšetřovatelé mu sdělili, že kontraadmirál Crandall má důkazy o opaku, které budou odhaleny u soudu. 18. prosince bude postaven před vojenský tribunál.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x