Fauci chce, aby Američané dostávali 4 očkovací dávky ročně

Anthony Fauci

Dr. Anthony Fauci, hlavní propagátor nelegitimní vakcíny, prosazuje čtvrtletní posilovací injekce proti rostoucímu počtu mutací Covid-19.

Anthony Fauci

Zdroj, jehož důvěryhodnost redakce ověřila a považuje ji za nezpochybnitelnou, uvedl, že Fauci, ředitelka CDC Rochelle Walenskyová a sedm členů pracovní skupiny Biden-Harris Health Equity Covid-19 se ve středu ráno tajně sešli v hotelu ve Washingtonu, aby diskutovali o způsobech, jak zákeřně přesvědčit Američany, aby ochotně přijímali časté posilovací očkování.

Ďábelští stoupenci Deep State diskutovali konkrétně o tom, co MSM nazývá jihoafrickým superkmenem B.1.1.529, který se jako mávnutím kouzelného proutku objevil během svátků Dne díkůvzdání. Fauci, jak uvedl náš zdroj, řekl svým komplicům, že nový kmen brzy dorazí k americkým břehům a způsobí spoušť mezi očkovanými i neočkovanými osobami a způsobí onemocnění a smrt statisíců lidí.

Podle našeho zdroje však byl tento mýtický kmen smyšlený, aby vyděsil už tak paranoidní lidi a přiměl je věřit, že k prevenci nákazy virem je třeba více očkování.

„To byl celou dobu plán, vymýšlet nové kmeny každých 3-6 měsíců. Neříkám, že Covid-19 je falešný. Je pravý, byl to laboratorní únik z Wuhanu, ale nikdy nebyl nebezpečnější než sezónní chřipka. Kmeny však byly vymyšleny, aby udržovaly lidi ve strachu a pod zámkem a aby generovaly obrovské zisky pro Big Pharma. Fauci brzy přišel na to, že veřejnost uvěří konkrétní variantě jen na tak dlouho, než začne být podezřívavá. Na rovinu nám řekl, že se musí každou chvíli objevit nový kmen, aby se lidé nechali očkovat. Stejné to bylo i s variantou Delta; ta nikdy neexistovala. A teď, když už lidi přestalo bavit o ní poslouchat a nezajímá je, projevil se nový nepřítel, jihoafrický kmen,“

řekl náš zdroj.

Dodal, že žádný výrobce vakcín nezměnil ani neupravil chemické složky původních vakcín. Ty zůstaly stejné.

„Kdyby se tento virus skutečně stával přenosnějším a virulentnějším, výrobci vakcín by do boje proti vývoji viru sypali tuny peněz. To se však neděje. A neexistuje jediný důkaz o rekombinaci v populaci. Jde jen o strach a peníze,“

uvedl náš zdroj.

Dr. Fauci podle něj svévolně rozhoduje o tom, kolik injekcí ročně člověk potřebuje k ochraně před virem, a tento počet se ne náhodou zvýšil úměrně tomu, jak se zvýšily platy Dr. Fauciho a ředitelů Big Pharma.

„Jejich osobní příjmy prudce vzrostly poté, co se vakcíny dostaly na veřejnost,“ uvedl náš zdroj. „Proto chce nyní Fauci čtyři injekce ročně. Čtyřikrát více peněz v kapse.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x