Francii sužuje vlna znásilnění spáchaných migranty

migranti

Množství zpráv o znásilněních a pokusech o znásilnění ze strany migrantů žijících ve Francii se dostalo na titulní strany místních novin, protože pokračující dramatický nárůst sexuálních útoků a masové imigrace prokazuje nepopiratelnou souvislost.

migranti

Francouzský deník Le Figaro v pátek informoval o skonu 67leté ženy, kterou ve středu večer před jejím domem ve Versailles přepadl Alžírský státní příslušník a poté ji násilím odvlekl do jejího domu, kde prožila noc plnou nesnesitelného mučení.

Starší ženu migrant svázal, zbil a znásilnil, než se jí podařilo z domu utéct a ukrýt se u souseda, který kontaktoval úřady.

Podezřelý byl zatčen následující den poté, co byl na místě činu zachycen na kamerovém záznamu. U Alžírského státního příslušníka bez trvalého bydliště byly nalezeny osobní doklady oběti, bankovní karta a různé odcizené šperky. Později bylo oznámeno, že na muže se od února 2022 vztahuje nevykonatelný příkaz k vyhoštění.

Po svém zadržení poskytl policii pouze „no comment“ a při výslechu údajně usnul na židli.

Další napadená starší žena
Podle časopisu Valeurs Actuelles se v neděli odpoledne ve francouzském městě Tours stala obětí pokusu o znásilnění i další, rovněž 67letá žena. Policejní zdroj sdělil publikaci, jak opilého Súdánského žadatele o azyl vyrušil soused, když ležel na své oběti s rozepnutými kalhotami. Oběti strhl spodní prádlo a udeřil ji do obličeje.

Šestatřicetiletý migrant, který ve Francii čekal na žádost o azyl, byl na místě zadržen a jeho oběť byla převezena do nemocnice kvůli lehkým fyzickým zraněním, která při útoku utrpěla.

Třetí napadená starší žena
V sobotu také zpravodajský web Actu 17 informoval o tom, že byl zatčen 21letý nelegální migrant neznámé národnosti, který 14. září sexuálně napadl 51letou ženu, když se vracela do svého domu v Avignonu.

Podle webu podezřelý čekal na chodbě bytu své oběti, která chtěla vstoupit do svého domu, když k ní přistoupil, řekl jí, že s ní chce mít sex, přitlačil ji ke zdi chodby, chytil ji pod krkem a políbil.

Křik oběti uslyšel soused, který jí přišel na pomoc a přinutil útočníka z místa činu utéct.

Mladá žena se také stala terčem
Deník Le Parisien mezitím v sobotu informoval o případu studentky prestižní obchodní školy ESSEC, kterou začátkem měsíce znásilnil Malijský občan žijící ve Francii nelegálně.

Deník odhalil, jak se studentka 16. září večer vracela domů z nočního klubu, když ji podezřelý přepadl a přitlačil k autu, kde ji znásilnil.

Naštěstí si incidentu všimli dva policisté hlídkující v okolí ve vozidle, kteří zasáhli a muže zadrželi.

Během policejního výslechu podezřelý zpochybnil obvinění ze znásilnění a trval na tom, že sex byl dobrovolný poté, co se dříve večer setkali v nočním klubu Duplex.

Jednatřicetiletý migrant, známý jako Mady. T., byl úřadům znám již kvůli předchozímu obvinění ze znásilnění ve stejném nočním klubu v srpnu 2022. Tehdy nebyl obviněn a následně byl propuštěn z policejní vazby.

Přivolané úřady podezřelého, který vyšetřovatelům poskytl falešné jméno a neměl u sebe žádný oficiální doklad totožnosti, vypátraly. Po identifikaci muže policie zjistila, že žije v zemi nelegálně.

Skupinové znásilnění a mučení
Stejný zpravodajský web v pátek informoval o zatčení dvou osob, které byly obviněny z hromadného znásilnění, mučení, barbarství a vydírání poté, co byla minulý měsíc v podzemním parkovišti ve francouzském městě Nice znásilněna třicetiletá žena.

Dva podezřelí, kteří se jmenují Adel A. a Mohamed E., byli zatčeni ve čtvrtek poté, co údajně svou oběť mučili a poté ji přinutili vybrat peníze z bankomatu, ukradli jí bankovní kartu a v noci 12. srpna z místa činu utekli.

Policejní vyšetřovatelé bankovní kartu vystopovali a zjistili, že byla ve dnech následujících po útoku několikrát použita na různých místech; díky kamerovému záznamu mohli provést formální identifikaci obou podezřelých.

Po zatčení se jeden z nich přiznal k použití ukradené bankovní karty a potvrdil, že jeho spoluobviněný měl sexuální vztah s cizí osobou.

Dvojice zůstává ve vyšetřovací vazbě až do zahájení trestního řízení v příštím roce.

Přistěhovalectví souvisí s nárůstem počtu sexuálních útoků
Podle nejnovější zprávy ministerstva vnitra Francie, která nadále prosazuje liberální migrační politiku, se v posledních letech v celé zemi prudce zvýšil počet případů sexuálního násilí.

V roce 2021, což je poslední rok, kdy jsou záznamy k dispozici, bylo úřadům nahlášeno celkem 30 780 znásilnění, což je nárůst oproti 22 770 v roce 2020 a 12 820 v roce 2016.

Dramatický nárůst počtu znásilnění a sexuálních útoků se shoduje s prudkým nárůstem imigrace ze severní Afriky, Afriky a Blízkého východu.

Podle úřadu francouzského ministra vnitra je 48 % trestných činů v Paříži spácháno cizinci, zatímco v Marseille je to 55 %.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x