Donald Trump hovořil v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem o jeho možném zavraždění, Epsteinovi a obviněních

Donald Trump,Tucker Carlson

V rozsáhlém rozhovoru, který byl odvysílán pouhých pět minut před primární prezidentskou debatou GOP, se Donald Trump a Tucker Carlson věnovali různým tématům, včetně jeho možného zavraždění, známého pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina a rostoucí Čínské dominance.

Donald Trump,Tucker Carlson

Donald Trump, bývalý prezident a současný republikánský favorit voleb v roce 2024, se neúčastnil primární prezidentské debaty GOP a ve středu poskytl dlouhý rozhovor konzervativní mediální hvězdě Tuckerovi Carlsonovi.

Interview, které Carlson zveřejnil na X, dříve Twitteru, začalo tím, že se Carlson bývalého prezidenta zeptal, proč se rozhodl nezúčastnit se debaty GOP, která začala ve 21:00 východního času, tedy pouhých pět minut po 20:55, kdy byl rozhovor zveřejněn.

V odpovědi na tuto otázku Trump zmínil, že kabelové zpravodajství ztratilo veškerou důvěryhodnost a vzhledem k jeho obrovskému náskoku v průzkumech mu připadalo naprosto zbytečné spojit se na pódiu s lidmi, kteří podle něj nemají co dělat mezi kandidáty na prezidenta – a kteří podle něj nemají schopnost zvítězit.

Trump se okamžitě dostal na kontroverzní území a hovořil o tom, že pokud se stane prezidentem v roce 2024, bude schopen toho udělat více než ve svém prvním funkčním období, protože si je nyní lépe vědom toho, jak funguje Washington, D. C. V tomto ohledu se mu podařilo získat více informací. Konkrétně se Trump zmínil o své nelibosti vůči bývalému generálnímu prokurátorovi Billu Barrovi a jeho postupu při volbách v roce 2020.

Když se Carlson na Barra zaměřil, zeptal se Trumpa, zda souhlasí s bývalým generálním prokurátorem, že známý miliardář, finančník a obchodník s dětmi Jeffrey Epstein se skutečně „zabil“, když byl zadržován v newyorském vězení.

Na dotaz, zda Epstein spáchal sebevraždu, se Trump vyjádřil zdrženlivě, ale připustil, že je „možné“, že byl „zabit“ a že „věděl hodně o spoustě lidí.“

Když Carlson přešel k litanii obvinění vznesených proti Trumpovi v posledních měsících, prošel časovou osu odporu, kterému Trump ve své politické kariéře čelil, počínaje protesty proti němu v letech 2015 a 2016 před jeho zvolením, dvěma impeachmenty v době, kdy byl prezidentem, a čtyřmi obviněními vznesenými proti němu po jeho odchodu z funkce.

„Další fází je násilí,“ usoudil Carlson. „Bojíte se, že se vás [establishment] pokusí zabít? Proč by se vás nepokusili zabít? Upřímně?“

„Jsou to divoká zvířata,“ odpověděl Trump. „Jsou to lidé, kteří jsou nemocní, opravdu nemocní. V Demokratické straně máte skvělé lidi … Zastupuji všechny, jsem prezidentem všech, ale viděl jsem, co dělají, viděl jsem, kam až zajdou … tito lidé jsou nemocní lidé … Myslím, že nenávidí naši zemi, pokud chcete znát pravdu.“

„Když vidíte otevřené hranice, jejich politiku a mnoho dalších věcí, je to smutné,“ pokračoval a dodal, že navzdory tomu všemu si Trump myslí, že mezi Američany je nyní více „duše“ než kdy jindy.

Když hovořil o prezidentu Joe Bidenovi, Trump tvrdil, že „Křivák Joe“ je masivně zkorumpovaný politik a že je tak psychicky a fyzicky slabý, že považuje za nepravděpodobné, že by Biden byl schopen kandidovat i v roce 2024.

Carlson se zeptal, kdo by pak Bidena nahradil na kandidátce demokratů, na což Trump odpověděl, že si není jistý, zda demokraté zůstanou u viceprezidentky Kamaly Harrisové, nebo zda nechají otevřené pole, aby přivedli někoho konkurenceschopnějšího a kompetentnějšího.

Když se vrátil k otázce, zda se Trump obává, že by mohl být zavražděn, pochválil Američany, že „to pochopili“, a poznamenal, že navzdory řadě obvinění proti němu, která by za normálních okolností zmařila politickou kampaň, průzkumy veřejného mínění nadále ukazují, že Trump zůstává favoritem GOP pro nadcházející volby.

„Jsou to všechno hovadiny,“ prohlásil Trump o řadě obvinění a komentoval jedno z obvinění týkající se údajného špatného nakládání s tajnými dokumenty a připomněl, že sám Biden byl přistižen s tajnými dokumenty ve své garáži.

Ve zbytku rozsáhlého rozhovoru se Carlson a Trump hlouběji věnovali domácím i zahraničním tématům, včetně prudkého nárůstu globální dominance Číny, dopadu radikální klimatické politiky na Americkou energetickou síť, příběhu s laptopem Huntera Bidena, jeho bývalého viceprezidenta a současného soupeře Mikea Pence a nesrovnalostí v prezidentských volbách 2020.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x