Společnost Pfizer, která nikdy neprovedla příslušné testy před uvedením na trh, se konečně zabývá bezpečností svých „vakcín“ proti COVID-19 s obsahem messengerové RNA (mRNA), protože se rozšířily zprávy o jejich spojitosti se srdečními problémy, jako je myokarditida.

Project Veritas

Podle Chrise Croce, vedoucího vědeckého pracovníka společnosti Pfizer, si je společnost dobře vědoma skutečnosti, že mezi lidmi, kteří se nechali očkovat, prudce stoupá počet případů infarktu a srdečních onemocnění. Utajenému reportérovi Projektu Veritas řekl – podívejte se na video níže -, že společnost Pfizer v současné době provádí „test“, aby zjistila, zda její vakcíny proti COVID-19 způsobují srdeční problémy.

„Takže … um … jo … děláme, právě jsme poslali asi 3 000 vzorků pacientů, aby se nechali otestovat na zvýšené hladiny troponinu (hladiny pro zjištění infarktu), um, abychom zjistili, jestli je to na základě vakcíny – nebo tak,“ řekl Croce reportérovi.

„Právě jsme odeslali první várku tento týden a poslední várka bude odeslána příští týden. Všechno je to externí testování,“ dodal.

Když se reportér Projektu Veritas dále ptal na to, co bylo doposud odhaleno, Croce uvedl, že se teprve uvidí – ačkoli společnost Pfizer a její zaměstnanci si jsou zřejmě dobře vědomi toho, že zde existuje vážný problém.

„Uvidíme. Doufejme, že to bude dobré,“ řekl Croce o výsledcích testů. „A pokud ne, tak by se podle mě mohlo stát, že se něco stáhne z trhu.“

Pfizer také ví, že přirozená imunita je mnohem lepší než „imunita“ získaná očkováním
Croceho nenápadná přiznání jak v tónu hlasu, tak ve slovech, která použil k popisu tohoto záhadného „testu“, jsou nepopiratelným důkazem, že společnost Pfizer je znepokojena rostoucím dopadem uvolnění svých vakcín proti COVID-19.

Společnost zjevně ví, že se na ni chystá spousta a spousta vidlí, a proto se snaží v utajení předejít tomuto vyprávění.

Jak již v roce 2021 informoval Project Veritas, Pfizer již delší dobu ví, že přirozená imunita – tedy neočkovaný imunitní systém – je optimální a mnohem lepší než falešná „imunita“ vytvářená vakcínami.

„Když je někdo přirozeně imunní, jako že dostal COVID-19, má pravděpodobně lepší – ne lepší, ale více protilátek proti viru,“ prohlásil někdo ze společnosti Pfizer jménem pan Karl utajenému reportérovi.

„Protože vakcína je, jak jsem řekl, ten protein, který je jen na vnější straně, takže je to jedna protilátka proti jedné specifické části viru.“

Pan Karl v tomtéž tajném rozhovoru dále prozradil, že přirozená nákaza virem bez očkování způsobuje, že tělo produkuje protilátky „proti více částem viru, a nejen proti té vnější části, ale i proti té vnitřní části, proti samotnému viru.“

Nic z toho není nová informace. Jediné, co je na tom nové nebo „bombastické“, je skutečnost, že se k tomu nyní přiznávají sami zaměstnanci společnosti Pfizer – alespoň pokud si nejsou vědomi, že jsou tajně nahráváni.

Zdroj