Očkování dětí vakcínou od společnosti Pfizer je bezohledné a nebezpečné

Očkování dětí

Vakcinace dětí mRNA vakcínou společnosti Pfizer se zdá být stále bezohlednější a nebezpečnější poté, co Dr. Anthony Fauci přiznal, že „významná část“ pacientů s COVID-19 v nemocnicích je plně očkována.

Očkování dětí

Stále více organizací si klade otázku, zda stojí za to vystavovat děti nežádoucím účinkům vakcíny od společnosti Pfizer, protože riziko závažných onemocnění a úmrtí dětí v důsledku COVID-19 se blíží nule.

Investigativní novinář Steve Kirsch upozornil, že děti narozené plně očkovaným matkám se na jednotkách intenzivní péče ve Spojených státech potýkají se srdečními problémy.

Kirsh sice připustil, že dosud nejsou k dispozici dlouhodobé údaje týkající se této situace, ale poznamenal, že společnost Pfizer sledovala děti ve svých studiích vakcíny proti COVID-19 pouze čtyři měsíce po druhé dávce.

Vysoce uznávaný profesor a lékař Stanfordovy univerzity Dr. John Ioannidis ve svém článku publikovaném Brownstone Institute popsal, že míra přežití COVID-19 u osob mladších 70 let je 99,5 %, zatímco riziko, že se virus rozšíří nebo,že vážně onemocní dítě, je velmi vzácné.

Ioannidis také shromáždil údaje, které ukazují, že odhadovaná úmrtnost dětí a mladých dospělých v důsledku COVID-19 se blíží nule.

V článku se uvádí:

„Diskuse o poměru rizika a přínosu u dětí, které dostávají tyto vakcíny proti COVID-19, je zcela odlišná od diskuse u dospělých. Jedná se o zcela novou a experimentální injekční léčbu bez údajů o střednědobé nebo dlouhodobé bezpečnosti (a dokonce i bez definitivních údajů o účinnosti). Pokud budeme pokračovat v očkování našich dětí bez řádného testování bezpečnosti, vystavíme je potenciálně katastrofálnímu riziku, včetně úmrtí některých z nich.“

Další mRNA vakcína od společnosti Moderna byla dávána do souvislosti se zánětem srdce.

Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Německo a Francie zakázaly používání mRNA vakcíny společnosti Moderna u osob mladších 30 let poté, co zjistily, že u těchto mladých lidí je po očkování zvýšené riziko zánětu srdce.

Většina úředníků však stále trvá na tom, že přínosy vakcíny proti COVID-19 převažují nad riziky…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x