Project Blue Beam: Technologie pro masové holografické klamání a psychologickou manipulaci existuje již desítky let

Project Blue Beam

Představte si, že by vlády mohly na oblohu nad celými společnostmi promítat masivní realistické hologramy, například obraz božstva významného pro daný region.

Project Blue Beam

Představte si, jaké důsledky by mělo, kdyby taková vize začala mluvit – slova by se objevovala „telepaticky“ jako myšlenky přímo v hlavách lidí. Znepokojivé je, že tento scénář nemusí být sci-fi, protože technologie pro masové klamání a psychologickou manipulaci ve velkém měřítku existuje již desítky let.

Podivné úkazy, jako jsou obří plovoucí města, byly hlášeny, viděny a dokonce natočeny mnoha svědky na různých kontinentech. Již v říjnu 2015 britský deník Express informoval, že v Číně byla spatřena plovoucí města, nejprve nad městem Fo-šan v provincii Kuang-tung a o několik dní později v provincii Ťiang-si.

Podobné „přízračné město“ bylo pozorováno nad Čínou v roce 2011. V květnu 2015 byli obyvatelé vesnice Dulali v jižním okrsku Lanzai v Darazo v africké samosprávě státu Bauchi v Nigérii také několikrát svědky toho, jak se nad jejich vesnicí vznáší město plné aut a vydávající mechanické zvuky – tento úkaz přisuzovali Alláhovi.

Taková pozorování zaměřila pozornost na teorie, že vlády mohou mít technologii pro promítání obřích hologramů, které by mohly být použity k rozsáhlému klamání, které se nyní možná testuje na nic netušících občanech, aby se zjistily jejich reakce. Někteří teoretici tento typ schopností někdy označují jako „Project Blue Beam“.

Zatímco vize vznášejících se měst jsou skeptiky a úřady vysvětlovány jako přírodní meteorologické jevy – a návrhy na holografickou projekci jsou odmítány jako konspirační teorie – bylo by vůbec technicky možné takový obrovský holografický obraz promítnout a chtěla by to vláda vůbec udělat? Podle výzkumu, který sestavila společnost Truthstream Media a který je prezentován v následujícím videu, je odpověď kladná.

Podle Truthstream Media existují přesvědčivé důkazy o tom, že americká armáda přinejmenším od počátku 90. let zkoumala možnost vytvoření gigantických hologramů, které by mohly být použity pro rozsáhlé klamné mise speciálních jednotek.

Poukazují na to, že o těchto snahách informoval deník Washington Post v únoru 1999, který odhalil, že americká vláda zvažuje promítání obrazu Alláha nad Bagdádem jako součást vojenské akce, která má destabilizovat Saddámův režim v první válce v Perském zálivu.

Deník The Washington Post rovněž uvedl, že v roce 1994 byl vytvořen tajný program, jehož cílem bylo vyvinout holografickou technologii pro použití v psychologických operacích (PSYOP), a že vojenský fyzik zjistil, že je možné promítat „velké trojrozměrné objekty, které se zdánlivě vznášejí ve vzduchu“.

Truthstream Media také poukazuje na to, že již před více než 20 lety vyvinul vojenský výzkum software schopný replikovat hlas kohokoli pouze na základě desetiminutového vzorku řeči. Vysvětlují, že přibližně ve stejné době byly vytvořeny patenty týkající se technologie přenosu hlasu do hlavy (voice-to-skull, V2K). V2K je technologie založená na mikrovlnném sluchovém efektu, která využívá mikrovlny k vytvoření bezdrátové řečové komunikace bez přijímače vysílané přímo do hlavy člověka.

Ačkoli to většina lidí neví, je skutečností, že vlády provádějí rozsáhlé psychologické operace (PSYOP) s cílem ovlivnit chování, emoce a objektivní uvažování svých cílů.

Vzhledem k tomu, že vlády mají tendenci záměrně manipulovat a ovlivňovat chování svých občanů, lze jim vůbec věřit, že dokáží ovládat technologie, které jim dávají moc promítat gigantické hologramy a implantovat myšlenky přímo do hlav lidí? Nebo by bylo pokušení použít je na nevědomé masy jako formu sociální a psychologické kontroly příliš silné?

Tato technologie by mohla být v jemné formě použita k manipulaci s veřejným míněním. Například na vojenské stránce o technologii voice-to-skull bylo uvedeno (než byla odstraněna, ale ne dříve, než se objevila v archivu na webu), že „modulace zvuku“ používaná v technologii V2K by mohla být použita k implantování „podprahových zpráv“.

Pokud se chcete o technologii přenosu hlasu na lebku dozvědět více, přečtěte si tento článek: 5 cílených osob odhalilo šokující elektronické obtěžování a mučení.

Někteří naznačují, že holografická technologie by mohla být použita k nastolení jednotné světové náboženské autority nebo by mohla být základem pro zinscenování mimozemské invaze pod falešnou vlajkou, která by ospravedlnila realizaci zlověstného globálního vojenského vesmírného zbrojního programu a dala vzniknout novému světovému řádu s globální vládou.

Na spiknutí s cílem zinscenovat útok mimozemšťanů údajně poprvé upozornil německý vědec Wernher von Braun – ředitel Marshallova střediska vesmírných letů NASA, kterého NASA považuje za „největšího raketového vědce v historii“ – v 70. letech 20. století.

Skutečnost, že tento typ technologie existuje, poukazuje na to, jak důležité je informovat se o tom, jak snadno mohou být psychologické reakce lidí manipulovány a ovlivňovány těmi, kdo mají mocenské postavení. Jak říká staré přísloví, být varován znamená být předem ozbrojen.

Pochopením metod psychologického ovlivňování a způsobu, jakým lze tyto technologie využívat při jejich šíření, se rozvíjí imunita vůči manipulaci. Myšlenky, rozhodnutí a činy pak mohou být pevně zakotveny v realitě a osobní volbě bez ohledu na to, co je vidět na obloze nebo co je nám promítáno.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x