Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 13.10.2023

QAnon

LINKY>]; PENTAGON> CIA. Mossad MI6
VŠICHNI VĚDÍ, ŽE NEMOHOU VYHRÁT VÁLKU V IZRAELI.

QAnon

_Vojenská hodnocení, válečné hry a všechna hodnocení válečných simulací prováděná CIA. Pentagon. mi6 a Netanjahu VŠECHNY DOSAHUJÍ STEJNÝCH VÝSLEDKŮ.
>VÁLKU V IZRAELI NELZE VYHRÁT

; AKTUÁLNÍ SITUACE>]; deep state CIA Pentagon povolil Izraeli bombardovat pásmo Gazy po několik dní, jako akt pomsty… Ale věci se musí brzy uklidnit a musí být uzavřeno tiché příměří a poté otevřené příměří.
>Spojeným státům došly zbraně. NATO nemůže dát žádné ZBRANĚ.
>Irán posledních 20 let hromadí zbraně a má nesporné množství raket a munice.
>Rusko v tichosti podporuje Írán, stejně jako Turecko ( NATO je v panice, že se Turecko postavilo na stranu Palestinců …. NATO je v panice, protože Turecko v posledních dvou letech dodává zbraně Hamásu .. Tato informace nesmí uniknout ven a způsobí chaos v členských zemích NATO, které podporují Izrael)
>Irán je silně podporován ČÍNOU a v posledních 5 letech obdržel modernizované rakety dlouhého doletu a Sandia Arábie je s Íránem ve spojenectví a společně kontrolují velkou část světové produkce ropy a zásobují více než 80 zemí a tyto země jsou na ropě a plynu závislé a v konfliktu si vyberou stranu Íránu nebo a nebudou podporovat USA a Izrael.

… Izrael má prozatím zelenou k bombardování Palestinců po dobu několika dní, než bude dosaženo příměří.
__
Velký příběh je Netanjahu mossad.mi6 a ELITA všichni věděli, že k útoku dojde…… Ale doufají, že s útokem
Netanjahu může vytvořit nové zákony a vyhnout se blížícímu se převratu v Izraeli, které se dělo a rostlo poslední 3 roky, a převrat byl plánován Izraelskými bílými klobouky, kteří chtějí ODHALIT PLANDEMII. SMRTÍCÍ VAKCÍNY a Izrael HLAVNĚ financuje vakcíny a světové BANKY, které financovaly PLANDEMII ( Wall Street jsou Židovské Izraelské peníze a ovládají Velkou část sociálních médií a financují systém vojensko-průmyslového komplexu USA s ROCKERFELLERY a Elitami.

Mossad doufá, že tento současný útok může vést k novým zákonům a soudcům, kteří v Izraeli nemají nové vojenské kodexy, které mohou vést k uvěznění vojenských velitelů bílých klobouků v Izraeli, kteří stojí za rostoucím převratem v Izraeli.
__
V USA je známo, že Íránští extremisté a extremisté z Hamásu a Al-Káidy a dalších blízkovýchodních teroristických skupin jsou v USA.
> Armáda Bílých Klobouků si je tohoto dění velmi dobře vědoma…

Za scénou>]; Rostoucí a přicházející občanské nepokoje ve Spojených státech s teroristickým útokem povedou ke KONGRESNÍMU vyšetřování, které povede k OBAMOVI..OSN. …> Soros> Wall Street financuje Íránské extremistické a další extremistické teroristické skupiny, aby vstoupily do Spojených států a vyvolaly CHAOS …>>> VELKÁ PANIKA V USA ( OSN/CIA/ ELITA ROCKEFELLERS ROTHSCHILDS ETC ECT. již dlouho TLAČÍ na světový chaos a války, aby do USA přišli stovky milionů imigrantů a uprchlíků a vyvolali CHAOS… a občanskou válku, která by vedla k tomu, že by prezident Spojených států předal plnou moc OSN a předal OSN plnou moc Americké armády <<<< WEF. DAVOS……..
>>>>Všechny tyto akce deep state byly PLÁNOVANÉ……….>>>.
>>>>>>> ale Americká armáda v Cheyenne Mountain si je dobře vědoma zrady . Světové zločiny proti lidskosti pandemie. Virus. Vakcíny. Protlačování válek ECT etc….

SVĚTOVÁ alliance si je dobře vědoma toho, co se děje……..
>> A >>>> VOJENSKÉ OPERACE, KTERÉ MAJÍ ZAJISTIT ZHROUCENÍ PLÁNŮ DEEP STATE V POSLEDNÍM ROCE A PŮL ALIANČNÍCH OPERACÍ.

TYTO OPERACE ZAHRNUJÍ > OPERACE TEORIE HRY [ což znamená, že.. Bílé Klobouky nechávají deep state hrát s posledními kartami… Protože vše je zaznamenáno ve vojenských záznamech a pasti jsou nastaveny tak, aby otevřely dveře 11.3 zákonům války

> Bílé klobouky v TRUMPOVĚ KONGRESU si dobře uvědomují, co se skutečně děje…
Proto se odhalují. VIRUS> přicházející ( začínající) VAKCÍNY plné ODHALENÍ> KRIMINÁLNÍ RODINA BIDENA./ FAUCI.cia/ /////.
> jak vše roste… Volby, 2020 se znovu vynoří na MASIVNÍ úrovni a do hry vstoupí SCOTUS…. TRUMP v současné době ODHALUJE ZKORUMPOVANÝ justiční systém USA…….>> tolik věcí se děje v USA včetně finančního KOLAPSU … Až po CIA vytvářející Ruskou válku ECT ECT ECT etc etc etc etc etc ectectect .
>>>>>>>>

Bílé Klobouky malují obraz a všechny věci se dostávají do záznamů Kongresu USA….. To zahrnuje i OSN.
OBAMA/ Biden financují Írán, aby přivedl extremisty, kteří by v USA vyvolali chaos ( další inside job z 911)

VOJENSKÁ ALLIANCE VŠE SLEDUJE…
Vše dokumentuje a v tuto chvíli má v Gitmo stovky Íránských teroristů/Al-Káida/teroristů, kteří ODHALUJÍ plánované útoky v USA <<<<< CLINTONY ETC je přes/. />OPERACE TEORIE HRY<<<< ( nechat je hrát jejich poslední karty a POTÉ VYTVOŘIT PRAVDU PO UDÁLOSTECH A ZATÝKACÍCH VÁLKÁCH<)//// ____ Po velkých nepokojích ve Spojených státech ( téměř chaos a občanská válka) > 11.3 vojenské zákony Válečné protokoly mohou chaos vyřešit během několika dní////
> Americká armáda může být během několika hodin nasazena do všech měst a během několika dní obnovit pořádek………. Pak přijdou na řadu MASIVNÍ ZATÝKACÍ VÁLKY… KONČÍCÍ BOUŘE
>[ DECLAS] aby se všichni dozvěděli.////

Zůstaňte silní Patrioti Mnohokrát jsem varoval před těmito událostmi, které se budou odehrávat pod názvem Blízká civilizační událost, která povede k jadernému výbuchu////// Pentagon.cia.mi6_ dal Mosadu zelenou, aby se připravil na útok na pásmo Gazy v příštích 72 hodinách masivním úderem.
( Tuto informaci jsem již dříve uvedl k tomuto zelenému světlu ……. Ale útok na Gazu ustane dříve než za dva týdny nebo tak nějak/// Deep State tlačí na tyto operace, aby zaplavil směšná MÉDIA intenzivním FALEŠNÝM VÁLEČNÝM scénářem, který povede k ww3…. účelem je získat světové financování ( které vede k praní špinavých peněz ) … brát peníze od Amerických daňových poplatníků za pomoc ISRAELU prostřednictvím systému zbrojního > vojensko-průmyslového komplexu $$$$$$_…. Ale také proto, aby se Netanjahu mohl pokusit nastolit plnou diktaturu….

_ale jak jsem již dříve uvedl, USA a Izrael již provedly vojenské bitvy, válečné hry a simulace války a USA a Izrael nemohou vyhrát válku.
…….. Ale Izrael dostal zelenou na několik dní nebo týdnů( s) zaútočit na Gazu, pak po vyčkávání bude dosaženo příměří.
_____

SKUTEČNÁ HISTORIE ILUMINÁTŮ 33 SVOBODNÝCH ZEDNÁŘŮ V ROCE 1871 ALBERT PIKE NASTÍNIL KOMPLETNÍ PLÁN 3 SVĚTOVÝCH VÁLEK, KTERÉ BY VEDLY K ÚPLNÉ KONTROLE SVĚTA ELITAMI.
( v této době v roce 1800 byli Židé vedeni do Palestiny s myšlenkou vytvořit Židovský stát řízený 33 SVOBODNÝMI ZEDNÁŘI…. Na konci 2. světové války Židé s pomocí zednářů 33. stupně, kteří ovládali SPOJENÉ NÁRODY, vytvořili Izrael ).
_1. částí jejich plánu bylo svrhnout Rusko a infiltrovat jeho vládu a režim a přeměnit je v komunistickou zemi a nechat proti nim bojovat Německo a britské impérium….. po této válce by komunismus použili ke zničení dalších zemí, které 33. SVOBODNÍ ZEDNÁŘI ovládali pomocí ROTHSCHILDŮ, a tyto komunisty vytvořené země by oslabili a jejich náboženství by ochablo.
Plánem 2. Světové války bylo, aby fašistické země bojovaly se Sionskou ( Židovskou) moderní politikou / Demokratickou ideologií. Tato válka měla zničit nacismus a na oplátku zajistit vznik státu Izrael v Palestině.
_Třetí světová válka by se vedla mezi politickým Sionem a muslimy Islámu na Blízkém východě a vzájemně by se zničili < ....... a všechny ostatní národy by si vybraly strany bitvy a ve všech zemích by začaly boje, které by vedly k občanským konfliktům a ztrátě duchovního poznání, nastal by zmatek a naděje by se ztratila...... A v této době by 33 zednářů ( elit / GLOBALISTŮ) vypustilo nihilistické a anarchistické skupiny bez duchovního základu a ve všech zemích by vypukla velká OBČANSKÁ válka a křesťané a spiritualisté by ztratili naději a na konci této války by se ukázalo, že jediná pravá cesta ke spáse vede přes světlo Lucifera A satanismus by se dostal na veřejnost, protože křesťanství by padlo a ateisté by také zemřeli a ochabli, a obojí by bylo dobyto současně a ELITY by prostřednictvím OSN plně ovládly svět. ( teď už víte, proč má OSN LUCIS TRUST, který se původně jmenoval Luciferův trust a počáteční výtvory OSN vznikly v Bohemian Grove, kde se sešli Rockefellerové a ROTHSCHILDOVÉ 33. zednáři, aby našli způsob, jak plně ovládnout svět prostřednictvím globalismu.... Ovládání vlád. Armády. MÉDIÍ a všech AGEND.....) ___ Naštěstí je tu Velká mocná a dobrá armáda a velitelé, kteří se nepodřizují satanským zednářským/globalistickým plánům a >>>>VELKÉ PROBUZENÍ PROBÍHÁ, PATRIOTI!!!>>> A VOJENSKÉ ALLIANCE PO CELÉM SVĚTĚ BOJUJÍ ZA ODHALENÍ VŠECH TĚCHTO PRAVD.
__
„TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE“
TRUMP

TRUMP♠️❤️ KARTY

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x