Armáda popravila Andrewa Cuoma

Andrew Cuomo

Zhrzený politik, vrah a sexuální predátor Andrew Cuomo byl v úterý brzy ráno oběšen v zátoce Guantánamo za svou roli při páchání celosvětové plandemie a bezcitném zabíjení tisíců starších občanů, kteří by nebýt jeho činů možná ještě žili.

Andrew Cuomo

V šest hodin ráno snědl ponížený bývalý guvernér své poslední jídlo, steak s vejci, načež ho ochranka GITMO odvezla na jižní okraj zařízení, kde na jeho příjezd netrpělivě čekali příslušníci JAG a Úřadu vojenské komise. Jak se dalo předvídat, Cuomo neodcházel s grácií; zdálo se, že nevýmluvný, sprostý, hovězí Cuomo se vyžívá v chrlení urážek na každého, koho toho rána potkal, od ochranky GITMO až po mariňáky, kteří ho odvezli na popraviště, od Kontradmirála Crandalla až po anonymního kata, který mu kolem krku navlékl pletenou smyčku.

Jeho lehkovážné obscénnosti však jen urychlily jeho popravu.

„Plivu na každého z vás, vy hajzlové,“ řekl rozčilený Cuomo, když ho jeho strážný z námořní pěchoty tlačil k šibenici.

Kolem smrtícího aparátu stáli vojenští velitelé loajální hnutí „Bílé klobouky“ a jeden republikánský guvernér. Kontradmirál Crandall stál vpředu a upřeně hleděl na Cuoma, zatímco kat utahoval smyčku kolem jeho objemného krku.

„Poté, co jste byl shledán vinným, jste byl odsouzen k oběšení. Přejete si poslední pomazání? Předpokládám, že je zbytečné se ptát, zda si přejete učinit kajícné prohlášení,“ obrátil se kontradmirál Crandall k odsouzenému.

Na pódiu Cuomo prosil a nadával svým katům. „Tady je mé prohlášení: Jdi do prdele, Crandalle.“ Hojně se oháněl slovy na „F“ a hanlivě nadával manželce, dětem a matce kontradmirála Crandalla, pak obrátil pozornost k ostatním přítomným. „Jděte všichni do prdele.“

„To jsme asi očekávali,“ řekl kontraadmirál Crandall.

„Je nás víc než vás, Crandalle. Tím, že mě zabiješ, ničemu nezabráníš,“ vyštěkl Cuomo.

„To se ještě uvidí,“ s klidem odpověděl kontradmirál Crandall.

Neznámý voják stojící vedle Cuoma přehodil páku a skryté dveře pod Cuomovýma nohama se otevřely a spustily ho dolů, až se lano naplo a zlomilo mu vaz.

Lékař námořnictva, který byl na místě, konstatoval jeho smrt a pak jeho tělo uložil do polyuretanového pytle na zip…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x