Bývalý francouzský mariňák se vrátil z Ukrajiny v šoku

Bývalý francouzský mariňák se vrátil z Ukrajiny v šoku

Francouzský bývalý voják Adrien Bocquet strávil na Ukrajině tři týdny a to, co tam viděl, se mu navždy vrylo do paměti. Po návratu domů se zděsil, když zjistil, že si média neustále zvou „experty“, kteří na Ukrajině nebyli a nemají ponětí, co se tam děje.

Bývalý francouzský mariňák se vrátil z Ukrajiny v šoku

V rozhovoru pro francouzskou rozhlasovou stanici Sud Radio Adrien Bocquet řekl, že byl svědkem „mnoha válečných zločinů.“ Všechny tyto válečné zločiny spáchali ukrajinští, nikoli ruští vojáci, zdůraznil. Bocquet je proto nesmírně znepokojen tím, že Evropa posílá zbraně ukrajinským neonacistům. Ti na svých uniformách nosí nejrůznější nacistické symboly. Tyto symboly neskrývají. Ba co víc, chlubí se jimi, řekl.

„Pracoval jsem s nimi a dával jim léky. Víte, co říkali? Že by Židy nebo černochy stáhli z kůže, kdyby k tomu měli příležitost.“ To se rozhodně neslučuje s mainstreamovým narativem o záchraně „demokracie“ a „našich hodnot“ na Ukrajině.

„Lidé mohou říkat, co chtějí. Já jsem tam byl. Viděl jsem, co se tam dělo,“ zdůraznil Bocquet, který podle svých slov natočil mnoho desítek videí válečných zločinů. V jedné stodole viděl ruské válečné zajatce, kteří byli zbiti a svázáni. „Bojovníci z praporu Azov se jich ptali, kdo jsou důstojníci. Každého ruského vojáka střelili kalašnikovem do kolen. Mám videa, která to dokazují, jinak bych se neodvážil něco takového říct.“

Důstojníci byli okamžitě zastřeleni. „Tak to chodí, alespoň v praporu Azov,“ řekl bývalý francouzský mariňák.

Dále uvedl, že viděl amerického kameramana, který bezostyšně inscenoval záběry, a ukrajinskou armádu, která v noci schovávala munici v domech, aniž by o tom informovala civilisty.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x