Byl Alexandr Veliký ve spojení s mimozemšťany?

Víte o tom, že celý život známého makedonského vojevůdce Alexandra Makedonského byl obestřen záhadami? Až to vypadá, že byl ve spojení s někým, kdo nebyl z tohoto světa. Dovolil bych si vypsat ty nejzajímavější jeho záhady.

Byl Alexandr Veliký ve spojení s mimozemšťany

Záhada první: Měl mimozemské předky?
Alexandr Veliký nebo též Alexandr III. Makedonský se narodil 20. nebo 21. července 356 před naším letopočtem. Jeho otcem byl Filip II. Makedonský, král Makedonie. Matkou zas Olympas neteř épeirského krále a bývalá kněžka dyonýských mystérií. Oba měly před jeho narozením podivné sny, ze kterých jim bylo vyvěštěno, že se jim narodí potomek s povahou lva. Ovšem řecký spisovatel Plutarchos o něm tvrdil, že jeho otcem byl Zeus. Proč? Olympas, jakožto kněžka se nechala obklopovat hady, ale její muž se jich bál a bál se s ní tak i usínat. Ať tomu bylo tak i tak. Božské předky prý ale měli i jeho rodiče. Épeirský rod odvozoval svůj původ od bájného hrdiny Achylea, syna bohyně Thetys. Argeovci, ze kterých zas pocházel otec Filip Makedonský, zas svůj původ odvozovali od hrdiny Herakla, jenž byl opět synem nejvyššího řeckého boha Dia. Vzhledem k tomu, že dávnověcí bohové zřejmě nejsou nic jiného než dnešní mimozemšťané, mohl mít Alexandr Makedonský mimozemské předky?

Záhada druhá: UFO nad městem Tyros
Když se stal panovníkem Makedonie, započal vojenské tažení, při kterém postupně dobyl tzv. „půl světa“ V roce 322 před naším letopočtem dobýval fénické město Tyros. Sedm měsíců jeho vojsko toto město obléhali. Už to vypadalo, že i odjedou. Najednou se nad městem objevilo pět zázračných létajících štítů, které vytvořily formaci „V“. Z jednoho štítu pak vyjel blesk, který zasáhl část hradeb. A další blesky rozbořily i další stavby. Štíty pak kroužily nad městem, dokud nebylo zcela dobyto. A Alexandr Veliký měl vstup do města volný.

Záhada třetí: Draci nad Egyptem
Své kroky vojsko Alexandra Velikého zavítalo do Egypta. Alexandrův přítel a pozdější vládce Egypta Ptolemaios Soter, říkal, že jim cestu do pouště ukazovali dva draci, kteří se objevili v čele jejich vojska. A ti draci s Alexandrem dokonce prý mluvili. Že by další UFO nebo rovnou mimozemští návštěvníci?

Záhada čtvrtá: Poloha Egyptské Alexandrie
Když Alexandr Veliký dobyl Egypt a zdejší vládu svěřil Ptolemaiovi, založili zde na jeho počest město Alexandrie, nové hlavní město zdejší říše. Později tu dokonce vznikl i maják na Ostrově Faros jeden ze sedmi divů světa. Když jsem se podíval na mapu, zjistil jsem, že pokud spojíme spojnici z egyptských pyramid v Gize a věštírnu v Delfách, tato spojnice vede právě přes Alexandrii.

Záhada pátá: UFO nad řekou Beás
Se svým tažením se roku 326 před naším letopočtem dostává Alexandr Veliký až do Indie. Když se dostali k řece Beás, opět se nad jejich hlavami objevily létající štíty, podobné jako u Tyru. Ale tentokrát nalétávali na makedonskou armádu. A vítězné Alexandrovo tažení bylo u konce.

Záhada šestá: Kde má Alexandr Veliká hrob?
Alexandr Veliký zemřel v červnu roku 323 před naším letopočtem v Babylóně. O příčině jeho smrti se diskutuje. Ale, co se skutečně neví, kde byl pochovaný. I když občas se objeví někdo, kdo tvrdí, že jeho hrob nalezl (například nedávno polští archeologové v Alexandrii), skutečnost je taková, že místo jeho posledního odpočinku, zatím nebylo definitivně nalezeno. Když k tomu přičtu to, co víme o jeho tajemném božském původu a jeho spojení se záhadnými létajícími předměty a bytostmi, co když se jeho tělo na naší planetě vůbec nenalézá?

Autor: Libor Čermák

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Král Miroslav
Host
Král Miroslav
1 rok před

Když si přečteme knihy Sitchina o civilizací Sumerů a jejich záznamech, tak mimozemšťani, bohové dle sumerů stvořili člověka geneticky z opic k „obrazu svému“ jako pracovní sílu za sebe pro těžbu zlata v Africe. Věda neví, jak jsou doly staré.
Tito sumerští bohové ovládáli naši Zem, později používali jako sluhy, otroky, plodili se ženami potomky. A také určovali za sebe, kdo bude zde jako král vládnout dle jejich pokynů. Tuto roli pak převzala církev, kde králem se stal šlechtic až po schválení papežem. Oblast Sumeru a dalekého okolí měli mezi sebou rozdělenou. A také mezi sebou bojovali buď přímo nebo zástupně lidským vojskem. Takže Alex má pravděpodobně mimozemské předky,protože by jinak nemohl být králem. A v Indii narazil na oblast, kterou měl pod kontrolou jiný bůh. Vzpomeñte na „trouby z Jericha“, kde anděl zatroubil a hradby se rozsypaly. Západní „věda“ neuznává indické texty např Mahábharáta, kde se to bohy a jejich techniky a válek jen hemží. Ti bohové používali dle popisu létající stroje, laserové, atomové, jaderné a dokonce neutronové zbraně. Před použitím neutronové se museli zbavit všeho kovového. Toto dokazuje, že si texty nevymýšlí. Když USA ohlásily vyrobení neutronové zbraně na úrovni dělového náboje, tak Sověti stáhli z NDR dvacet tisíc tanků, protože jejich ochrana 10cm olověným potahem jim byla nejen k ničemu, ale z tanku by se stal hrob.
Ještě je tu otázka velikosti takových potomků křížení. Lidé bohům sahali po kolena, viz sochy v Iráku a okolí nebo v Egyptě.
A s tím souvisí objevení se civilizace obrů, která ovládala celý svět. Stavěla budovy obrovskÿch rozměrů, kde dveře bývaly 7m, na kliky lidé nedosáhli při výškách 1,5m. Mnohé budovy se dochovaly dodnes jako vládní paláce, Parlamenty, nebo také v menším na náměstích běžných měst. Všechny po světě jsou stejného slohu, a obrovské. Prý tenkrát jezdili na koních, hahaha.
A pak civilizace zanikla někdy mezi 17. až 19. stoletím světovou potopou a jadernými údery, bombardováním, ještě třeba v San Francisku v r. 1875, nebo v Londýně a Paříži. Pak se někdo postaral, aby zmizelo z povrchu zemského co nejvíce stop po nich.
Katastrofu zachycují malíři už od 18.století. Např. ke stěně zbořené prý antické obrovské budovy byl nalepen 5ti podlažní dům, který vypadal jako postavený na začátku 20.stol. Jenže mi ukažte stavitele, který bude stavět dům, kde jeho stěna bude společná se stěnou totálně zbořeného starého domu. Ten moderní dům přece nepostavili v Antice, že.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x