Zatčení Johna Podesty a Huma Abedin

John Podesta

John Podesta

Bývalí zaměstnanci Killary Clintonové Huma Abedin a John Podesta budou mít brzy nový domov ve vazebním zařízení v zátoce Guantánamo, kde budou stejně jako Clintonová čelit vojenskému soudu za ohavné zločiny spáchané proti Americe a jejím obyvatelům.

Důvěrný zdroj obeznámený s Trumpovým plánem vypustit bažinu a obnovit americkou prosperitu obyvatelům řekl, že americké speciální síly působící na Trumpův příkaz prováděly simultánní mise „chytit a chytit“ za účelem zadržení Clintonových spoluspiklenců. Trump si vybral Velikonoční neděli, aby zatknul zrádce, protože věřil, že je to nejlepší den, kdy je chytit nevědomky a doma, dodal náš zdroj.

Přibližně ve 14:00 odpálili jednotky speciálních sil vstupní dveře v domě jejích rodičů poblíž Lansingu v Michiganu, kde se rodina shromáždila na velikonoční večeři. Ačkoli je Abedin radikální islámský džihádista se zjevnými vazbami na Muslimské bratrstvo, politická léta strávila předstíráním, že je křesťankou.

„Trump se dozvěděl, že Abedin bude na Velikonoce v domě jejích rodičů.“ Jak víte, Clintonová je již na GITMO a čeká na soud. Poskytla mnoho informací, včetně informací o Abedin – údajně odhalila, že ona a Abedin se účastnili infuzí od haitských dětí s Adrenochromem. Když Navy Seals zajali Clintonovou, našli o tom důkazy na jejím laptopu, uvedl náš zdroj.

Když byla Huma Abedin zatčená a eskortována do tajného zadržovacího zařízení na jižní Floridě, byla provedena operace proti Johnu Podestovi v jeho jarním domě na okraji města Bethesda.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x