Anthony Fauci: zkorumpovaný milionář, který měl obrovské zisky z COVID-19 pandemie

Anthony Fauci

Díky pečlivému úsilí ostatních, kteří zkoumali jeho finanční situaci, nyní víme, že Tony Fauci zneužíval svého postavení ve vládě, aby se stal multimilionářem.

Anthony Fauci

Fauci a jeho manželka, špičková „bioetička“ v Národním ústavu zdraví (NIH), mají dohromady majetek přes 10 milionů dolarů, z čehož velkou část jim vynesla COVID-19 pandemie.

Senátor Robert Marshall, mimo jiné lékař, se dozvěděl, že Fauci si přišel na 2,5 milionu dolarů jen za to, že byl „hlavním lékařským poradcem“ mnoha prezidentů. A až odejde do důchodu, bude mít Fauci nárok na největší penzi v historii Spojených států ve výši 350 000 dolarů ročně.

Fauci mimochodem lhal, když tvrdil, že všechny jeho finanční údaje jsou veřejné. Senátor Marshall se dozvěděl a poté zveřejnil pravdu, že Fauci je zločinný spekulant, který pod rouškou „lékařského experta“ obírá americké daňové poplatníky.

Ačkoli Fauci trvá na tom, že z pandemie neměl žádný prospěch, z nyní uniklých dokumentů vyplývá, že on a jeho manželka dostali 14 000 dolarů za „virtuální“ účast na řadě galavečerů, které přímo souvisely s jeho funkcí faktického „cara“ pro boj proti COVID-19. Fauci také prosazoval remdesivir k léčbě COVID-19, protože má na tomto léku osobní podíl.

Když senátor Marshall požádal Fauciho o finanční informace, vysmál se mu a prohlásil, že jsou už dávno veřejné. Ukázalo se, že to je technicky vzato pravda, ale že je obtížné uvedené informace skutečně získat.

Když jsme o ně požádali v květnu 2020, trvalo celé tři měsíce, než jsme je obdrželi. Čekání se však vyplatilo, protože odhalují Fauciho jako šarlatána, který se snaží vydělat peníze.

Fauci má v současné době u společnosti Charles Schwab tři účty, které mají k datu psaní tohoto článku dohromady hodnotu 8 337 940,90 USD. Má příspěvkový účet IRA, na kterém je 638 519,70 USD, a také makléřský svěřenecký účet s 2 403 522,28 USD.

Nejcennější z těchto tří účtů je Fauciho účet Schwab One Trust, na kterém je 5 295 898,92 USD.

Tyto částky jsou mnohem vyšší, než kolik vydělává průměrný Američan, a přesto průměrní Američané již téměř 40 let ze svých daní přímo financují Fauciho multimilionářský životní styl.

Většina Fauciho majetku sice pochází z jeho nadměrného vládního platu, ale také z knih a „vystoupení“, jako jsou virtuální galavečery.

V reakci na veškeré Fauciho drancování pokladny daňových poplatníků předložil senátor Marshall nový zákon nazvaný „FAUCI Act“, který by po Faucim a dalších nevolených úřednících požadoval důkladnější zveřejňování finančních informací, které by mohla veřejnost snáze kontrolovat.

Další podrobnosti o Fauciho korupčních finančních transakcích, včetně kopií všech souvisejících dokumentů, naleznete na webových stránkách senátora Marshalla.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x