Odborník na očkování: Podávání vakcín proti COVID-19 dětem je neodpustitelný hřích, protože ničí jejich vrozený imunitní systém

Dr. Geert Vanden Bossche

Odborník na očkování a virolog Dr. Geert Vanden Bossche je přesvědčen, že očkování dětí proti COVID-19 je „neodpustitelný hřích“.

Dr. Geert Vanden Bossche

Vanden Bossche je bývalým vedoucím pracovníkem Nadace Billa a Melindy Gatesových. Dříve také spolupracoval s několika velkými farmaceutickými společnostmi, včetně společností Novartis a GlaxoSmithKline.

Nedávno poskytl rozhovor filipínské organizaci Doctors For Life. V rozhovoru uvedl, že vakcíny proti COVID-19 potlačují přirozené a silné protilátky, které děti mají a potřebují k boji nejen proti koronaviru, ale i proti celé řadě dalších nemocí.

„Vzhledem k trvalé supresi očkovacími protilátkami již děti nemusí být přirozeně chráněny proti řadě dětských infekcí, které obvykle nevedou k onemocnění,“ upřesnil. „Tyto vrozené protilátky, které například rozpoznávají SARS-CoV-2, jsou také typem vrozených protilátek, které rozpoznají například chřipku a rozpoznají řadu dalších koronavirů.“

„Nyní je však tento typ vrozených protilátek náhle potlačen vakcinačními protilátkami,“ pokračoval. Poukázal na to, že když se děti nakazí chřipkou nebo koronavirem, obvykle to u nich nezpůsobí závažné onemocnění. Varoval však, že potlačující účinek vakcín proti COVID-19 tuto pravděpodobnost zvýší.

Vanden Bossche dále varoval, že pokud jsou u dítěte potlačeny vrozené protilátky, může to vést k rozvoji autoimunitních onemocnění.

„Tyto vrozené protilátky mají také za úkol zabránit autoimunitě – v tom smyslu, že brání rozpoznání vlastních složek imunitním systémem,“ vysvětlil. „Pokud však tyto vrozené protilátky potlačíte, tato ochranná funkce již samozřejmě neexistuje.“

„Takže očkování dětí proti SARS-CoV-2 je zbavuje schopnosti likvidovat tento virus, stejně jako řadu dalších virů, které dětem obvykle neškodí.“

Vanden Bossche během rozhovoru připustil, že se děti nevyhnutelně nakazí COVID-19. Ale mírná nebo dokonce středně těžká infekce povede k „tréninku jejich vrozeného imunitního systému nebo k získání přirozených protilátek specifických pro SARS-CoV-2“. Tyto protilátky poskytnou dětem potřebnou imunitu, která zabrání jakékoli budoucí infekci.

Vanden Bosscheho varování ohledně účinků vakcín proti COVID-19 na děti podporuje celá řada dalších výzkumů.

Studie vědců z Yaleovy univerzity a Albert Einstein College of Medicine z roku 2020 zjistila, že děti a dospělí vykazují velmi odlišné reakce imunitního systému, když se setkají s infekcí SARS-CoV-2. Imunitní systém mladších pacientů byl schopen včasněji reagovat na infekci koronavirem, a zabránit tak závažnému onemocnění.

Jiná studie silně poukazuje na to, že důvodem, proč jsou děti schopnější neutralizovat koronavirus, je to, že jejich T-buňky jsou ještě mladé a netrénované. T-buňky jsou důležitou součástí imunitní odpovědi organismu. Protože jsou dětské T-buňky ještě mladé, vědci se domnívají, že díky tomu jsou schopnější rychle imunologicky reagovat na nové viry, jako je SARS-CoV-2.

Novější výzkum zjistil, že pre-aktivovaná antivirová vrozená imunita v horních cestách dýchacích u dětí účinně působí proti časné infekci COVID-19. „Naše studie poskytuje důkaz, že imunitní buňky dýchacích cest dětí jsou připraveny na vnímání virů, což vede k silnější časné vrozené protivirové odpovědi na infekci SARS-CoV-2 než u dospělých,“ napsali vědci.

Statistická analýza úmrtí dětí v důsledku COVID-19 nakonec ukázala, že šance, že dítě zemře na COVID-19, je tak malá, že riziko očkování je příliš velké na to, aby bylo opodstatněné. Ve skutečnosti je pravděpodobnost, že děti zemřou při autonehodě, asi desetkrát vyšší než pravděpodobnost úmrtí na COVID-19. Stejně tak je pravděpodobnější, že zemřou v důsledku sezónní chřipky.

Všechny tyto informace dokazují, že neexistují žádné údaje ani vědecké důkazy, které by ospravedlnily podávání vakcín proti COVID-19 dětem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x