10 nejčastějších znamení, že jste možná poslušný idiot

užitečný idiot

Poslušný idiot je někdo, kdo automaticky věří „autoritám“ a snadno si nechá vymýt mozek / naplnit mozek korporátními médii, aby uvěřil velkému množství nepravdivých věcí. Mysl poslušného idiota je ve skutečnosti naplněna téměř výhradně lží a nemá žádné ukotvení v pravdě nebo realitě.

užitečný idiot

Téměř každý, koho znáte, je poslušný idiot. Nekonečné, nemilosrdné bušení psychologických operací, kampaní strachu a „krizového řízení“ změnilo naprostou většinu lidí v nemyslící roboty, kteří se podvolí jakémukoli absurdnímu požadavku, který na ně klade zlotřilá vláda. (Jako například „všechny těhotné ženy musí dostat vakcínu proti COVID-19“ nebo „všechny školáci musí nosit masky a být izolováni jeden od druhého“.)

Děsivé je, že poslušní idioti si málokdy uvědomují, že jsou poslušní idioti. Je to proto, že racionální část jejich mysli byla buď obejita, nebo vyřazena z činnosti pečlivým „inženýrstvím strachu“ ze strany vládnoucích režimů. Proto by některým lidem mohl pomoci následující seznam, aby si sami diagnostikovali svůj poslušnostní idiotismus… pokud si na to troufnou.

Deset nejčastějších příznaků, že jste poslušný idiot
1) Okamžitě si necháte píchnout každou vakcínu, kterou prosazují (farmaceutickými firmami financovaná) korporátní média a autoritářská vláda, protože naivně věříte, že pro vás chtějí to nejlepší. Nevyžadujete žádné důkazy o bezpečnosti účinnosti a nečtete příbalové letáky vakcín. Očkujete se výhradně proto, že jste poslušní.

2) Veškerý svůj majetek držíte ve fiat měně / amerických dolarech, protože si myslíte, že alternativní aktiva – zlato, stříbro, krypto – jsou nedůvěryhodná… i když vaše americké dolary ztrácejí téměř 2 % měsíčně na kupní síle. Dolary si budete držet až do úplného konce, kdy se stanou bezcennými díky devalvaci / hyperinflaci v důsledku tištění peněz.

3) Nenávidíte Donalda J. Trumpa, protože vaše emocionální rozpoložení je snadno manipulovatelné korporátními médii, která se po léta spolčovala s prolhaným Deep State a snažila se Trumpa zničit. Vaše emoce jsou plně ovládány korporátními médii řízenými CIA a vy jste naprogramováni jako pavlovovský pes, abyste při pohledu na Trumpa vyvolávali nenávist.

4) Jako vyhledávač používáte Google a věříte všem globalisty financovaným „ověřovatelům faktů“ na Facebooku a YouTube. Věříte „autoritativním zdrojům“, přestože běžně a zlovolně lžou, a pohrdáte alternativními médii, která říkají pravdu. Jinými slovy, jste naprogramováni tak, abyste automaticky věřili oficiálním lžím a zároveň odmítali zjevnou pravdu.

5) Byl vám vymyt mozek, abyste si mysleli, že oxid uhličitý – molekula zodpovědná za fotosyntézu a doslova veškerý rostlinný život na planetě Zemi – je pro planetu nebezpečný. A jste proti teplé, vlhké, svěží, zelené planetě, protože věříte, že studená, mrtvá, neživá planeta bez CO2 v atmosféře by byla nějak lepší. Obhajujete úplné zničení zemské atmosféry a zároveň si myslíte, že tím „zachraňujete planetu.“

6) Oslavujete sledovací stát, protože „nemám co skrývat“, a s radostí si doma instalujete špehovací zařízení Amazonu, která poslouchají každý rozhovor a kontrolují váš život. Myslíte si, že státní dohled nad soukromými občany je nezbytný pro „veřejnou bezpečnost“, a rádi se vzdáváte svého soukromí výměnou za iluzi bezpečnosti. Pravděpodobně vám také nevadí, že jste očipováni.

7) Nemáte tušení, že Joe Biden dostal 20 milionů dolarů úplatků od zahraničních subjektů, protože sledujete pouze korporátní média ovládaná CIA a ta o úplatkářském skandálu Bidenova zločineckého kartelu neinformují. Také si myslíte, že kokain v Bílém domě nějak nesouvisí s Hunterem Bidenem.

8) Jste natolik hloupí, že doslova věříte, že se muž může stát ženou, a myslíte si, že muži mohou otěhotnět. Také si myslíte, že dítě může souhlasit s tím, aby mu byly zmrzačeny a uříznuty genitálie, aby dosáhlo statusu „genderového afirmace.“ Myslíte si, že vláda je vhodným místem pro propagaci kultu LGBT – jakéhosi zvráceného náboženství -, přestože křesťanstvím pohrdáte a nikdy byste nechtěli, aby vláda propagovala Bibli nebo všude mávala biblickými vlajkami. Ale pedofilní vlajky LGBT vám naprosto nevadí, protože si myslíte, že svádění dětí je „inkluzivní.“ Kromě toho, že jste pouhý poslušný idiot, pokud uctíváte agendu LGBT, jste ve skutečnosti členem nebezpečné sekty.

9) Odmítáte vidět zlo v někom jiném než v příznivcích Donalda Trumpa nebo v křesťanech a myslíte si, že „dobré úmysly“ těch, kdo jsou u moci, vždy přinesou pozitivní výsledky, i když to znamená, že lidem upřou svobodu a volnost. Myslíte si, že téměř všichni zločinci by měli být propuštěni na ulici, aby dostali ještě jednu šanci, a odmítáte kohokoli pohnat k odpovědnosti za jeho kriminální chování. Naivně věříte, že Bidenův režim chce americkému lidu spíše pomoci, než aby Ameriku zničil, a jste přesvědčeni, že vakcíny Big Pharma jsou projevem lásky a uzdravení, a nikoli skutečnou depopulační biologickou zbraní, kterou ve skutečnosti jsou.

10) Podporujete tyranskou diktaturu na Ukrajině a zároveň věříte, že „bráníte svobodu“, přestože ukrajinská zkorumpovaná vláda zakázala všechna opoziční média a opoziční politické strany a vytvořila diktátorský stát jedné strany. Myslíte si, že posílat na Ukrajinu další zbraně a bránit ukrajinské hranice je úžasné, ale myslíte si, že Američané by neměli mít žádné zbraně a žádnou ochranu hranic. To proto, že jsi poddajný idiot, který dokáže v hlavě udržet dvě protichůdné myšlenky najednou a tak nějak věří, že obě jsou pravdivé.

Nebuďte poslušní idioti
Státní školy a univerzity vychovávají poslušnostní idioty. Pokud máte děti nebo vnoučata, nenechte jim vymývat mozky ve státních školách. Vzdělávejte je raději na místní a soukromé úrovni.

Získávejte zprávy a informace mimo kontrolovaná korporátní média. Jinak se nikdy nedozvíte pravdu o ničem.

Vždy buďte podezřívaví k „novinkám“, které se náhle objevily na sociálních sítích a které zahrnují miliony lidí, kteří si změnili ikony na sociálních sítích na něco, jako je vlajka Ukrajiny, vlajka LGBT nebo ikony vakcín atd. Každá „nová věc“, která se přežene přes nemyslící masy, je téměř z definice další psy-op pro poslušné idioty.

Pokud zjistíte, že souhlasíte se členy své rodiny a přáteli, o kterých víte, že jsou poslušní idioti, zkontrolujte se. Nenechali jste se v nějaké otázce vtáhnout do bezmyšlenkovité poddajnosti? Probuďte se z hypnózy a obnovte kritické myšlení. Tím zlomíte kouzlo a obnovíte svou racionalitu.

Téměř vše, co vám sdělí mainstreamová média, je vymyšlená lež. To je důvod, proč Fox News musela vyhodit Tuckera Carlsona – protože říkal příliš mnoho pravdy, než aby ji globalisté z Foxu mohli strávit. (Tucker se chystá založit vlastní mediální impérium, takže se směje jako poslední.)

Místo YouTube si pořizujte video obsah z alternativních video platforem, jako je Brighteon.com nebo Rumble.com. Na YouTube a dalších mainstreamových platformách je pravda algoritmicky přiškrcena.

Stejně tak získávejte svou dávku sociálních médií na alternativních sociálních sítích, jako je BrighteonSocial.com nebo TruthSocial.com.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x